מקווה שתעזרו לי.. וזה רציני.. ובבקשה אל תעשו מזה צחוק..

היי.. יש לי בעיה.. שאני מתכתבת עם קבוצת ילדים כבר הרבה זמן... בצ'אטים ובאייסי ובמסנג'ר..ולא ראיתי אותם, רק בתמונות.. וככל שעובר הזמן אני מכירה אותם יותר... והם מכירים אותי... ואני מתחילה להבין שיש לי חברות טובות מאוד שגרות בכלל במקומות מרחקים מבית שלי.. וגם היה פעם או יותר שנדלקתי על כמה בנים שהתכתבתי איתם...מה יש לכם להגיד ל על זה? :/

מה שלי יש להגיד...

זה שתמיד כדאי לנסות, אם את חושבת שהם מתאימים לך ואפילו נדלקת עליהם תלכי ותפגשי איתם תכירי יותר טוב, ואולי זה מה שאת רוצה מקסימום לא אז לפחות ניסית... אני מניסיון יכולה להגיד לך שניפגשתי עם מישהו ממש מקסים מהפורום ממש במקרה, התכתבנו ונפגשנו היה כיף ועדיין כיף... בהצלחה!

מסכימה עם אתי.........רק - לנהוג בתבונה ובזהירות!

מסכימה עם מה שכתבה אתי. האינטרנט היא פשוט עוד דרך להכיר אנשים,טובה כמו כל דרך אחרת. רק מה? לנהוג בשכל. לא להזמין מי שאתה עדיין לא מכירה הביתה, או ללכת אליו/אליה. להיפגש במקום ציבורי ובטוח. רק אחרי כן להחליט מה הלאה. שיהיה לך בהצלחה ובכיף:)

מקווה שתעזרו לי.. וזה רציני.. ובבקשה אל תעשו מזה צחוק..

היי.. יש לי בעיה.. שאני מתכתבת עם קבוצת ילדים כבר הרבה זמן... בצ'אטים ובאייסי ובמסנג'ר..ולא ראיתי אותם, רק בתמונות.. וככל שעובר הזמן אני מכירה אותם יותר... והם מכירים אותי... ואני מתחילה להבין שיש לי חברות טובות מאוד שגרות בכלל במקומות מרחקים מבית שלי.. וגם היה פעם או יותר שנדלקתי על כמה בנים שהתכתבתי איתם...מה יש לכם להגיד ל על זה? :/

אני לא הבנתי מה פה הבעיה...

אז יש לך חברים שהכרת דרך האינטרנט. מה רע בזה? לדעתי זו דרך מצויינת להכיר אנשים חדשים שבלי זה לא היית מכירה. להיפגש איתם יכול להיות המשך נהדר לחברות האלקטרונית שיצרתם, אבל כמו התגובה לפני גם אני ממליצה לשמור על כמה כללי בטיחות: לומר להורים לאן את הולכת. להיפגש במקום ציבורי. בהצלחה

גם לי זה קרה תקופה הזו לפני משהו כמו 4 שנים

התכתבנו מלא בצאטים של IOL לפני כמה שנים טובות ונוצר מצב שהיינו ממש חברים גם במציאות, יצאנו בילנו כמעט כול יום למרות שכול אחד גר בחור אחר, אבל אחרי כמה זמן כול אחד תפס את הכיוון שלו, מכול זה יצא לי ידיד אחד טוב שאנחנו עדין בקשר, גם היה לי חבר שיצאנו כמה חודשים אני זוכרת את המפגש הראשון שהם התארגנו פיתאום כול אחד שהיה ניראה מצחיק ויפה בצאט היה כזו שונה במציאות אנשים מופנמים ושקטים. בקיצור גודל הציפיה כגודל האכזבה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר