זה כזה מוזר, כנסו

אני בת 21 יפייפה חכמה מצחיקה גם צנועה, לא מזמן נפרדתי מחבר שלי. ופיתאום כשאני שמה לב יש כול כך הרבה נשים שהם רווקות ומבוגרות, אני כול כך פוחדת להיות כזה. למרות שאין לי סיבה. זה ניראה לי כול כך מפחיד להגיע לגיל 30 ולהיות לבד בלי משפחה בלי בעל. כול הבחורים שיצאתי איתם לא היו לטעמי, האם באמת כול אחד בוחר את המי שהוא אוהב או שפשוט כולם מתפשרים?! כול כך אין לי כוח להתחיל קשר מהתחלה זה כזה באלגן, עד שמכירים את הבן אדם, עד שיודעים מה הם הכוונות האמיתיות שלו.

כמה דברים ברשותך....

1) את עדיין צעירה ויש לך עוד הרבה זמן כדי למצוא את האחד והמיוחד. 2) גיל 30 הוא כזה נורא והיום הדברים שונים ממה שהיו פעם. בדור הקודם (ההורים שלי) היו מתחתנים כבר בגיל 18-19....כך זה היה נהוג....ואילו היום הרף עלה והגילאים הממוצאים הם 25-27. גם כאן יש לך עוד זמן. 3) אל תלחצי ממשהו שאת לא יודעת (העתיד) תחיי את החיים עכשיו כי את לא יודעת מה יביא מחר. 4) נכון שזה דיי מבאס להתחיל מערכת יחסים חדשה.....אבל תסתכלי על הצד היפה שבעניין....להתאהב מחדש....להרגיש את הפרפרים בבטן....ההתרגשות וכו'.....אל תסתכלי על השלילי. לסיכום: יש לך עוד הרבה זמן...תהני מהחיים......ותנצלי אותם עד תומם כדי שלא תצטערי אח"כ (כשתתחתני ב"ה) ואז תרגישי שפיספסת.

היי מה החיפזון

ישו המשיח מה עובר עליך? למה את מעמיסה על עצמך דאגות? אין שום סיבה למהר לשום מקום תני קצת מקום לגורל ולהרפתקנות של מה ילד יום, יש לך עוד לפחות 10 שנים לפני שאת צריכה להתחיל לדאוג לעיניינים האלו וגם זה רק אם את מעוניינת בילדים. תהני מהחיים כל עוד את יכולה, כל דבר בזמנו, משפחה בעל וילדיםם זה בתשעים וחמישה אחוז מהמקרים לא ללקק דבש, ובדרך כלל אם נכנסים לזה צעירים מדי זה עוד הרבה יותר גרוע בטווח הרחוק. אם את באמת כמו שאת מתארת את עצמך וגם אם קצת פחות מזה אז עוד צפויות לך 10 שנים מענינות ופוריות - אל תזרקי אותן לפח אם דאגות מיותרות.

P אילולא כתבת את גילך, הייתי חושבת שמדובר ברווקה זקנה

תירגעי מותק... את לא בריצת 100 מ', את במרתון! ואת רק בהתחלה, אז תאטי את הקצב. ואל תשכחי שבמרתון הזה יש גם משוכות שאת חייבת לעבור...

רבית מותק,יש אנשים שעושים ילדים רק בגיל +30 למה לך לסבך את עצמך?הכל עוד לפניך,יש עוד פול זמן,ולדעתי גם אסור לך לצאת בלחץ כזה להכיר..כנסי לצ'אטים,צאי למסיבות תכיריאני מבינה את ההרגשה שלך בקשר להתחלה של קשר חדש,זה באמת קצת מתיש..אבל,אל תשכחי את הכיף של להתא

פוייה לכבדות פוייה ללבבות ופוייה לחתונה!!

כמה דברים ברשותך....

1) את עדיין צעירה ויש לך עוד הרבה זמן כדי למצוא את האחד והמיוחד. 2) גיל 30 הוא כזה נורא והיום הדברים שונים ממה שהיו פעם. בדור הקודם (ההורים שלי) היו מתחתנים כבר בגיל 18-19....כך זה היה נהוג....ואילו היום הרף עלה והגילאים הממוצאים הם 25-27. גם כאן יש לך עוד זמן. 3) אל תלחצי ממשהו שאת לא יודעת (העתיד) תחיי את החיים עכשיו כי את לא יודעת מה יביא מחר. 4) נכון שזה דיי מבאס להתחיל מערכת יחסים חדשה.....אבל תסתכלי על הצד היפה שבעניין....להתאהב מחדש....להרגיש את הפרפרים בבטן....ההתרגשות וכו'.....אל תסתכלי על השלילי. לסיכום: יש לך עוד הרבה זמן...תהני מהחיים......ותנצלי אותם עד תומם כדי שלא תצטערי אח"כ (כשתתחתני ב"ה) ואז תרגישי שפיספסת.

רגע רגע

קודם כל אני מאחלת לך שתקבלי את מה שאת רוצה אבל, נניח ולא, למה זה כזה נורא? מה בלי בעל/חבר אין חיים? בקשר למשפחה, את לא חייבת להתחתן בשביל זה, יש לא מעט אמהות חד הוריות, זה יותר קשה אין ספק אבל לא בלתי אפשרי ומעבר לזה את בת 21 את צריכה לבלות ולהנות, אין טעם לדאוג עכשיו לדברים שבדרך כלל מסתדרים מעצמם

זה כזה מוזר, כנסו

אני בת 21 יפייפה חכמה מצחיקה גם צנועה, לא מזמן נפרדתי מחבר שלי. ופיתאום כשאני שמה לב יש כול כך הרבה נשים שהם רווקות ומבוגרות, אני כול כך פוחדת להיות כזה. למרות שאין לי סיבה. זה ניראה לי כול כך מפחיד להגיע לגיל 30 ולהיות לבד בלי משפחה בלי בעל. כול הבחורים שיצאתי איתם לא היו לטעמי, האם באמת כול אחד בוחר את המי שהוא אוהב או שפשוט כולם מתפשרים?! כול כך אין לי כוח להתחיל קשר מהתחלה זה כזה באלגן, עד שמכירים את הבן אדם, עד שיודעים מה הם הכוונות האמיתיות שלו.

גם אותי מאוד מפחידות מחשבות כאלה....

אני בן 22, סטודנט למשפטים - הכל אצלי בחיים כל כך מתוכנן עד לפרטים אני חושש שגם לי יקרה אותו הדבר ואתחתן בגיל שלושים (בגלל כסף, לימודים קריירה וכו..) בבקשה לא לזלזל אלה דברים מאוד חשובים. אבל הדבר שהכי מציק לי - זה לחשוב שאם אביא ילדים בגיל שלושים אז עד שהם יגמרו צבא אני אהיה כבר ממש זקן! בן 50. :) איזה דיכאוןןןןןןןןןןן

חתונה ?

רוית , גיל 21 זה גיל צעיר מאוד מאוד , יש המון מה ללמוד לראות ולהחכים , בטרם מתחילים להילחץ על חתונה . אז במקום שתעסיקי עצמך בענייני חתונה - תתחילי להנות מהגיל ומהחיים - לעשות דברים שאחרי החתונה יהיה קצת קשה לעשותם - לראות עולם (כמה חודשים), ללמוד (חוויה שאסור לוותר עליה ), מסיבות , פעילויות שאת באמת אוהבת...... ועוד הרבה הרבה - בינתיים החתונה כבר תמצא אותך. ואם מתוקה הגעת לגיל 30 ועדיין לא התחתנת - אל תילחצי - עדיף להשאר רווקה מאשר להתחתן מתוך לחץ . אייל הזקן

רבוי נשים רווקים

שלום וברכה- כתבת שקשה לך מאד למצוא בן זוג לך שמתאים לך, וזה גורם לך מאד עגמת נפש. אחת מן העצות שמישהו נתן לי למציאת בן/בת זוג והקמת קשרים: אל תכווני את עצמך למצוא את הבן זוג המושלם ביותר, אלא, תכווני למצוא איש שעמו את יכולה לבנות קשר. האהבה בין איש לאשה לא מציאה כמו 'נפילה לאהבה,' שאחרי מציאת האהבה יש שמחה עד סוף הדורות. אלא, האהבה היא נבנתה אחרי עבודה קשה שמתחילה קצת מלפני החתונה, וממשיכה עד סוף הימים. ויחס להעבודה וחזקת הקשר היא השמחה של הקשר. בברכה והצלחה רבה, יוני

מה????????????????????????..

אחותי את בסרט תורכי זפזפי דחוף לערוץ אחר....כן זה הערוץ שמשדרים לצעירים את נורמלית מה ילדה בגילך חושבת מחשבות שכאלו , אבל וואלה אני לא מאשימה אותך זו החברה שהכתיבה לנו מין נורמות שכאלו שאם את לא בת 30 עם לפחות 2 זאטוטים אז את חריגה דה!!!!!!!! ומה אני אומר, בת 25 אנוכי ובלי בן זוג רציני , מהוגן לשבעה כבר כשנתיים ... ודואגת מי אני?...בטח תזרמי , תהני , תכירי ודי לחשוב על מחשבות כאלו כולה בת 21 את ...אז יאלה שימי עלייך את שמלת הכוסית שלך וצאי להנות כי זה הזמן !!!!!!

יש פעמים שאני מרגישה בדיוק כמוך

איך זה שבחורה חכמה, מוצלחת, אפילו לא נראית רע במיוחד, נמצאת לבד כל כך הרבה זמן? איך מישהו עוד לא תפס את המציאה הזו שקוראים לה "אני" בשתי ידיים? התשובה היחידה שאיכשהו מצליחה להרגיע היא שפשוט עוד לא פגשתי את "האחד" (ולא זה ממטריקס...). אני חושבת שעדיין ממש ממש מוקדם לך לדאוג לחתונה. יש לך עוד כמה שנים טובות לפני שתצטרכי לחשוב על זה יותר ברצינות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר