אני מרגישה שכול העולם קורס לי......

אני מרגישה שכול העולם קורס לי, אני והחבר שלי נפרדנו לפני שבועים, אתמול אבא שלי עזב את הארץ מבלי להודיע לנו הוא רק שלח SMS לאמא שלי (הם גרושים), הוא אפילו לא דיבר איתנו לפני כלום! אני לא יודעת כבר מה לעשות. אני מרגישה שאין לי כוח לכלום, אני לא יודעת, אני מרגישה כול כך אבודה!! כולם עוזבים פיתאום.אפילו עד שהיה מישהו נורמאלי בעבודה גם הוא עזב היום. מה קורה?! למה הכל הצרות באות בצררות?! אני בן אדם שמדחיק רגשות ודברים ואני לא יכולה להדחיק יותר .

אז הגעת למקום הנכון........

כאן תוכלי לשפוך את ליבך, להוציא את זעמך, לבכות, לצחוק מבלי להיות חייבת כלום לאף אחד. אני יודע שלפעמים מרגישים שהכל הולך נגדנו, ששום דבר לא מצליח לנו בחיים.... אני אימצתי לעצמי קו מחשבה שעוזר לי להיפטר מהמחשבות הללו. כאשר רע לי אני ישר מתחיל לחשוב על אותם מיליונים של אנשים במדינות העולם השלישי שאפילו אין להם מים זורמים להתרחץ ולחם לאכול....... ועל אותם אנשים מסכנים אשר חולים במחלות סופניות חשוכות מרפא..... ואז כל הבעיות שלי מתגמדות לעומת אותם האנשים....... את יודעת איזה פריבילגיה זה שיש לך בכלל מחשב וחשמל ואינטרנט.....את יודעת איזה זכות זאת שיש לך מקום לגור בו, אוכל ומים זורמים!!!!! יש אנשים שלא יודעים איך נראה מחשב.....או איך מריח לחם טרי..... כל עוד יש לך את הבריאות שלך......ואת יכולה לחיות חיים ממוצעים...את צריכה לומר אלף תודות כל יום.... לכל אחד יש צרות בכל מיני צורות......והכל יחסי.... נכון!!! מיליון פעם דימיינתי לעצמי אם הייתי נולד למשפחה עשירה ולא הייתי צריך לדאוג לפת לחם או חעשות חישובים לפני רכישה גדולה........אבל......מה שווה למשל כל הכסף לעומת בריאות....... רווית היקרה.....לפעמים יש תקופות קשות בחיים...וצריך להיות חזקים ולהתמודד איתם....וזה רק עניין של זמן....

יש פתגם שאומר צרות באות בשלשות אז

אבא שלך עזה = 1 צרה נפרדת מהחבר = צרה שניה מישהו מהעבודה עזב = 3 זהו נדמה לי שמיצית את הצרות שלך לשנה הנוכחית אני מסכימה איתך שדי קשה להתמודד עם בעיה אחת בחיים ושכל הבעיות בחיים מחליטות לדפוק לך על הדלת ביום בהיר אחד זה די מקשה להחזיק את הראש זקוף .... בכל מקרה הפיתרון היחיד הוא - להתמודד איתם ..... לגבי אבא שלך אני בטוחה שהיו לו סיבות משלו - חובות ....מרגיש שהוא במדינה הזאת כמו הרבה אנשים לא מוצא את עצמו שקשה לו להתפרנס ...בכל מקרה שהוא יתקשר אליך והוא יתקשר תשאלי אותו למה הוא עשה זאת כך ......אגב ... מה היו היחסים ביניכם קרובים ? בכל מקרה אם יש לו אח/אחות/חבר טוב שאת מכירה את יכולה לשאול אותם . אני לא מכירה את הסיפור שלך עם החבר או כמה זמן הייתם ביחד ...אבל את יודעת יש הרבה דגים בים ולפי דבריך אני מבינה שאת צעירה ...את תתגברי ... והמישהו בעבודה זה שאתם לא עובדים יחד לא אומר שאתם לא יכולים להיות בקשר ... בכל מקרה תתעודדי מפה המצב יכול רק להיות יותר טוב אשמח אם תעדכני אותי נועה

הי רווית,

יש תקופות כאלה בחיים. זמנים בהם הכל מתפרק לנו מול העיניים והקרקע פתאום מפסיקה להיות יציבה. אני באופן אישי שונאת להיות במצב "קורבני". מצב בו יש לי תחושה שארועים שונים מנווטים את חיי במקום שאני אנווט את הארועים. לכל אחד יש דרכים אחרות להתמודד ופטנטים אחרים שמקלים עליו. עלי מאוד מקלה האמונה שדברים לא קורים לנו "סתם". לכל מכשול והתנסות יש תפקיד בחיינו. תפקיד מצמיח ומחשל. מכירה את משל "שקי הצרות" הידוע? בעיר גדולה הכריזו על מבצע. כל אדם יארוז את הצרות שלו בשק גדול,ירשום על גבי השק את התכולה, יניח את השק בכיכר העיר ויבחר לעצמו שק אחר. שמחו האנשים להפטר מצרותיהם ויצאו שמחים וטובי לבב לכיכר העיר כדי לבחור לעצמם שק חדש.יום שלם הסתובבו קראו את תכולות השקים,הרימו שקלו ובסופו של יום רצו במהירות לקחת את השק הפרטי שלהם בחזרה. אז בלי להמעיט במאומה מקשייך, הסתכלי סביב ותגלי שלא הכל חשוך והקשיים הם קשיים זמניים. הסתכלי על נקודות האור בחייך,למדי להעריך אותם והכי חשוב אל תהיי חסרת אונים. בכל אחד מהמצבים תבדקי מה את יכולה לעשות כדי להרגיש טוב יותר. נפרדת מחבר? פנקי את עצמך בחוויות מעשירות ומהנות, נסי לצאת ולהכיר בחור אחר. אביך עזב? אל תשפטי אותו. אולי הוא במצוקה? אולי הוא צריך את אהדתך? אולי אמך או אחיך זקוקים לתמיכה? עזרה לאחר מאוד מחזקת ונותנת תחושה של עשייה. רווית יקרה,קבלי חיבוק גדול, תפרשי ידיים לצדדים תגידי לעצמך- "קטן עליי" ותחשבי מה את יכולה לעשות כדי לשנות. בהצלחה

קודם כל

בזה ששיתפת אותנו את כבר פורקת מעט את הלחץ ומורידה את הנטל מהכתפיים. וזו התחלה. אנחנו לא יכולים לענות לך למה הכל קורה ביחד. לגבי אבא שלך - אני מניחה שתצטרכי לדבר איתו או עם אמא שלך. לגבי החבר - אם היה לכם לא טוב יחד, כנראה שהמצב הזה החדש בכל זאת עדיף. אז נכון, "צרות באות בצרורות", אבל הן ייגמרו ואז שוב יהיה בסדר.

קודם כול תודה רבה!!! לכולם!!! אז כך אבא שלי לבסוף...

לא טס הוא הגיע עד נתבג לפי דבריו וחשב על המחשבה שהוא עוזב אותנו כאן וחזר :-), דיברנו אתמול המון וסידרנו את העניינים. ובקשר לחבר אני יודעת שרק שזה לא היה קשר בריא אבל מצד שאני חושבת שכול כך קשה למצוא גבר טוב ואיכותי, אבל אני מאמינה שהזמן יעשה את שלו ועם טיפה סובלנות הכול עובר :-)))))))))) שוב תודה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר