סיפור קצר ארוך

אז כך זה יהיה ארוך אני יודעת אבל בבקשה תעזרו לי. חבר שלי היה בחול וחזר עכשיו בזמן הזה החלטנו שאנחנו נפרדים (כאילו מהזמן שהוא חזר) וזה הרבה זמן רציתי שניפרד אבל עכשיו אחרי זה קרה אני מרגישה כול כך מגעיל כול כך לא טוב עם עצמי, למרות שהיינו יותר ידידים מאשר זוג (בקושי היינו שוכבים) ואנחנו עכשיו מתנהגים בערך אותו דבר כמו שהיינו חברים, אבל רק שאני עוברת לגור בבית של ההורים שלי (גרנו ביחד שנתיים) והוא נשאר לגור בבית שגרנו יחד. מצחיק מחריד אותי לחשוב שהוא יצא עם בנות אחרות והתנהג אלהן בדיוק כמו שהוא התנהג אלי המגע והכול. דיברנו והגענו למסקנה שאנחנו לא אוהבים אחד את השני, הוא היה משהו כמו שבועים בחול וכלל לא התגעגענו אחד לשני הוא בקושי התקשר אני בקושי התקשרתי. בקיצור תמה לה האהבה, אז למה לעזאזל זה מפריע לי כול כך שנפרדנו?!

אני חושבת שיש לי תשובה

את עוברת שינוייים רבים בעקבות הפירדה שלכם ..... עוברת לגור עם ההורים ומשנה הרגלי חיים שסיגלת לעצמך במשך שנתיים ..... כל שינוי הוא מפחיד ... אולי את מתגעגעת לחברות שהיתה בינכם ולא לזוגיות ...גם לי זה קרה ...כשקרה לי משהו טוב או שמח רציתי להרים טלפון ולשתף אותו ..... אני מניחה שעם הזמן זה יעבור לך עם הסתגלותך לסדר יום שונה ...... המון הצלחה ......

תודה לך, אנחנו לא נשבר וונחזור להיות יחד כי במוקדם או מאוחר זה יקרה

אני נותנת מקסימום שבועיים להבין שזה לא זה אמממ כן..... ואני אופטימית

סיפור קצר ארוך

אז כך זה יהיה ארוך אני יודעת אבל בבקשה תעזרו לי. חבר שלי היה בחול וחזר עכשיו בזמן הזה החלטנו שאנחנו נפרדים (כאילו מהזמן שהוא חזר) וזה הרבה זמן רציתי שניפרד אבל עכשיו אחרי זה קרה אני מרגישה כול כך מגעיל כול כך לא טוב עם עצמי, למרות שהיינו יותר ידידים מאשר זוג (בקושי היינו שוכבים) ואנחנו עכשיו מתנהגים בערך אותו דבר כמו שהיינו חברים, אבל רק שאני עוברת לגור בבית של ההורים שלי (גרנו ביחד שנתיים) והוא נשאר לגור בבית שגרנו יחד. מצחיק מחריד אותי לחשוב שהוא יצא עם בנות אחרות והתנהג אלהן בדיוק כמו שהוא התנהג אלי המגע והכול. דיברנו והגענו למסקנה שאנחנו לא אוהבים אחד את השני, הוא היה משהו כמו שבועים בחול וכלל לא התגעגענו אחד לשני הוא בקושי התקשר אני בקושי התקשרתי. בקיצור תמה לה האהבה, אז למה לעזאזל זה מפריע לי כול כך שנפרדנו?!

כח ההרגל

חשבת על זה שיש מה שנקרא כח ההרגל??? ואולי את סתם רגילה לפגישות עימו וכו' וכו' וכו'

חבר לשעבר

יפתי שלא יפריע לך יותר מידי . החיים קצרים ותהני בכל רגע ... חפשי לך זין תורן חפשי גבר גברי וחטוב כמובן עם קופסא (שכל) וקדימה תרביצי ביצועים מיניים כמו בסרטים . תהני מכל רגע כי אחרי שמתחתנים ... והכל נהיה שגרתי מתגעגעים לימי הרווקות שקיבלנו אז פטישים על ימין ושמאל ועכשיו רק עם הבעל ... די שגרתי וצפוי אז קדימה ... חווי לך אורגזמות אלוהיות ... זה חשוב מאוד !

יאללה איזה בת!!!!!!!

קיבינימט את בת!!את יכולה לעשות למישהו קצת עניים ולהשיג אותו...מה הביג דיל??.. במקום זה את יושבת ומקנאה ועוד בכלל לא אוהבת אותו... רק בנות יכולות להיות כאלו אני מתשגע...בחיים לא יבין ת'מוח שלכן!

כח ההרגל

חשבת על זה שיש מה שנקרא כח ההרגל??? ואולי את סתם רגילה לפגישות עימו וכו' וכו' וכו'

ברור שיש כוח ההרגל אני חושבת שחצי שנה יש לנו את זה המוזר

הוא שאתמול דיברנו שוב על הכול ופיתאום התחלתי לבכות כמו איזה ילדה קטנה להרגשתי כאילו אני אוהבת אותו אבל אני לא אוהבת אותו, אני לא יודעת האם אני אוהבת אותו!! פעם אמרו לי שברגע שיש לי ספקות האם אני אוהבת זה אומר שאני לא אוהבת ! (סיבכתי אותכם :-))אבל אחרי זה כשדיברנו על לצאת עם אחרים הרגשתי שזה לא מפריע לי האם הוא יצא עם מישהי אבל כשהתחלתי לחשוב לעומק זה הזיז לי ב-א-ל-ג-ן איזה חיים נהדרים יש לי אף פעם לא משעמם

יאללה איזה בת!!!!!!!

קיבינימט את בת!!את יכולה לעשות למישהו קצת עניים ולהשיג אותו...מה הביג דיל??.. במקום זה את יושבת ומקנאה ועוד בכלל לא אוהבת אותו... רק בנות יכולות להיות כאלו אני מתשגע...בחיים לא יבין ת'מוח שלכן!

התנהגות של בחורה זה דבר של מובין אפילו לי בתור בחורה, לפעמים אני עושה כאלה דברים ואחרי שני אני אפילו לא מבינה למה עשיתי אותם

ברור שיש כוח ההרגל אני חושבת שחצי שנה יש לנו את זה המוזר

הוא שאתמול דיברנו שוב על הכול ופיתאום התחלתי לבכות כמו איזה ילדה קטנה להרגשתי כאילו אני אוהבת אותו אבל אני לא אוהבת אותו, אני לא יודעת האם אני אוהבת אותו!! פעם אמרו לי שברגע שיש לי ספקות האם אני אוהבת זה אומר שאני לא אוהבת ! (סיבכתי אותכם :-))אבל אחרי זה כשדיברנו על לצאת עם אחרים הרגשתי שזה לא מפריע לי האם הוא יצא עם מישהי אבל כשהתחלתי לחשוב לעומק זה הזיז לי ב-א-ל-ג-ן איזה חיים נהדרים יש לי אף פעם לא משעמם

כן....

החיים באמת קשים ומסובכים אבל החוכמה היא לנסות ולעשות בהם סדר גם כשזה נראה קשה ומסובך יותר. מאחלת לך בהצלחה בכל אשר תחליטי אשמח לעזור אם צריך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר