ביום שישי הייתי חרמנית וכבר לא יכולתי לסבול את זה אז......

עד לפני שבועיים היה לי חבר 4 וחצי שנים נפרדנו מיוזמתי ...... הרגשה די מוזרה אבל מה שהכי היה קשה לי זההעדר הסקס .. כי במצב שיש חבר אז הסקס הוא מצב זמין .. מתי שאני רוצה וכמה שאני צריכה ..... שבועיים עבורי בלי סקס זה כמו ללכת במדבר 40 שנה בלי מים מצב די קשה ...אז התקשרי אליו ביום שישי והזמנתי אותו אליי...כי המצב היה בלתי ניסבל מבחינתי להיות חרמנית .... אני מורידה את הכובע בפני בחורות שיכולות לעשות את זה עם מישהו שהן לא מכירות ועדיין מסוגלות להנות..כי אני ממש לא בחורה כזאת .... אני צריכה את אלמנט הביטחון עם הגבר ..מה לעשות כזאת אני ....... בקיצור הזמנתי אותו אליי ...וכמובן שכבנו אבל הבעיה היא שהוא חושב שחזרנו להיות ביחד ..... ויש לי רגשות מעורבים בענין הזה ....... כי למרות שהיה לי מוזר בלעדיו ..גרנו 3 וחצי שנים ביחד ....הרגשתי חופשיה ...ההרגשה שלי היתה טובה ..... הדילמה שלי היא כזו : אני לא רוצה לפגוע ברגשות שלו ....אבל מצד שני אנילא בטוחה שאני רוצה לחזור אליו לעומת זאת , אוחחחחחחחחחחח אין לעומת זאת אני במצב שאני רוצה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה ....אני מעוניינת להשאיר אותו כאופציה של חבר בפוטנציאל במידה וארצה לחזור אך אני חוששת שאני ארצה את הוא כבר לא ..... אלוהים אדירים .... צדק מי שאמר שהזין עומד השכל בתחת ...!

את לא יכולה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה

את פוגעת בו. אם את רוצה ממנו רק סקס, אז תבהירי לו שזה מה שאת רוצה. אם את רוצה מערכת יחסים, אז תחזרו. את לא יכולה להמשיך לשגע אותו ככה. יש לו רגשות וגם הוא נפגע. זה לא הוגן כלפיו שאת מחזיקה אותו בהולד עד שתחליטי מה את רוצה ממנו. אולי את צריכה זמן לחשוב בעצמך על מה שקורה כרגע...

המצב הזה מוכר

לצערי היתי במצבך לדעתי או שתבהירי לחבר שלך לשעבר את עמדתך, כלומר שאת מעוניינת רק בסקס (ומי כמוני יודעת כמה זה חסר :) או שתפרדו סופית ואין מה לעשות. או שתתאפקי (קשה, אני יודעת) או שתמצאי במהרות חבר חדש אבל ככה את רק פוגעת בו יותר ויותר..... בעיקר אחרי 4 וחצי שנים זה לא קל לא מגיע לו שתתנהגי אליו ככה אבל..... כמובן שאני לא מכירה את כל הסיפור לכן תעשי את מה שנכון בעינייך אל תשכחי לעדכן! שנהב

עוגה עוגה

את לא יחידה שמתמודדת עם המצב הזה מצב קשה (: היום כל הבחורות נמצאות במצב דומה אין כבר בחורות נעיביות אין תמימות אין רגשות אמתיים.הכל מסתכם בכסף ובסקס. חיים קצרים וצריך להנות מכל רגע. אני לא חושב שחבר שלך סובל במיוחד.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר