פחד מטסטרים.....

חברה, לילה טוב אני צריכה עזרה אוטוטו היהי לי עוד טסט זה כבר היהי טסט 3 ויש לי בעיה שאני חיבת לפתור עד אז... אז ככה אני נורא לחוצה בטסטים מספיק שחלילה ניכבה לי האוטו זהו הלך לי הטסט אני ישר טוחנת את זה בראש זהו ניכשלתי ואז כבר כל הטסט אני לחוצה, רועדות לי הרגלים וכמובן שאני ניכשלת... מאז ומתמיד ידעתי שאני לחוצה בטסט!!! גם בקודם שלי מרב לחץ לא ראיתי את הרמזור שהיה אדום ורציתי להמשיך לנסוע.. אני לוקחת רגיעון 1 לפני כל טסט ועדין לחוצה האם מישהו יכול לעזור לי אני נואשת ניכנסתי חופשי לדאון מזה ואין לי מצב רוח וחשק לכלום...אבל מה לעשות ההצגה חיבת להימשך וככה גם החיים... מחכה לתשובה מהירה המיואשת.....

עזרה לנלחצת מטסטים!

אהלן.... השאלה שלך הכריחה אותי לכתוב לך תשובה, בגלל שהרגשתי כאילו אני כתבתי את השורות האלה לפני כמה חודשים בלבד. אני עברתי טסט חמישי, ותני לי רק לומר שזה לא היה קל... גם אני לקחתי רגיעונים (זה לא עוזר בגרוש!) וגם אני הייתי נלחצת, כל פעם מחדש. דווקא לא מזה שאוטו נכבה, כי כל מורה לנהיגה יגיד לך שלא מכשילים על זה. אבל אני הכי מזדהה בעולם עם הרגשת הדאון שלך, ההיכשלות הזאת הייתה מכניסה אותי לסרטים נוראיים... בקיצור, אני לא יכולה לתת לך שיטה לעבור טסט, כי אין דבר כזה. ואני גם לא אגיד לך את המשפט הנדוש והמעצבן ש..."כולם עוברים בסוף". הדבר היחיד שבו אני יכולה לעזור לך הוא בכך שאספר לך איך אני עברתי בסוף טסט.. קטע שגרם לי ללחץ גדול בטסטים היה הכסף, ובגלל זה, לפני הטסט החמישי עשיתי הסכם קבלנות עם המורה שלי...שילמתי לו 1100 שקל עד שאני עוברת! עשיתי 10 שיעורים ואז עברתי... זה הרבה יותר קל לבוא לטסט כשאתה יודע שאין שום פרמטר של כסף...זה פשוט מוריד את הלחץ במידה אסטרונומית (לי לפחות)...חוצמזה באתי בגישה של באש ובמים!!...אני הולכת לעבור טסט! זהו. אז תמשיכי ללמוד וללכת לטסטים עד שתעברי ואל תקשיבי לכל אלה שמנחמים אותך בזה שלכולם יש רשיון, אז במילא מסיעים אותך ממקום למקום!...זה בולשיט! אין כמו לנהוג! במיוחד אחרי שעוברים גיהנום כדי להשיג את זה... אני למדתי שנה וחודשיים נהיגה... אז שיהיה לך בהצלחה, אמן תעברי בקרוב!!

היא צודקת

ז"א גם אני עברתי טסט חמישי ואני זוכר עד היום (כבר עברו שבע שנים) איך הרגליים היו רועדות לי על הקלאצ'. יש לי רק קלישאות, תנסי לבוא עם משקפי שמש ככה תרגישי יותר מנותקת, אל תלחצי כי את לא באמת יודעת על מה הם מכשילים, רשיון הוא לא הכל בחיים- זה לא הבריאות שמוטלת על כף המאזניים וכו' וכו', בכל אופן שיהיה לך בהצלחה!

תודה רבה על היעוץ והתשובות.....אשמח לשמוע עוד...יום טוב..

פחד מטסטרים.....

חברה, לילה טוב אני צריכה עזרה אוטוטו היהי לי עוד טסט זה כבר היהי טסט 3 ויש לי בעיה שאני חיבת לפתור עד אז... אז ככה אני נורא לחוצה בטסטים מספיק שחלילה ניכבה לי האוטו זהו הלך לי הטסט אני ישר טוחנת את זה בראש זהו ניכשלתי ואז כבר כל הטסט אני לחוצה, רועדות לי הרגלים וכמובן שאני ניכשלת... מאז ומתמיד ידעתי שאני לחוצה בטסט!!! גם בקודם שלי מרב לחץ לא ראיתי את הרמזור שהיה אדום ורציתי להמשיך לנסוע.. אני לוקחת רגיעון 1 לפני כל טסט ועדין לחוצה האם מישהו יכול לעזור לי אני נואשת ניכנסתי חופשי לדאון מזה ואין לי מצב רוח וחשק לכלום...אבל מה לעשות ההצגה חיבת להימשך וככה גם החיים... מחכה לתשובה מהירה המיואשת.....

שר, מה קורה לך?....

כולה טסט, אז מה, מקסימום טועים, לא סוף העולם. תמיד יכול להיות עוד טסט. החיים עוד לפניך אז לא תעברי את הטסה היום תעברי בעוד חודש... תחשבי איך היית את מיעצת אם אחד הילדים שלך היה ניגש אליך עם אותה בעיה, נאמר שיש לו איזה מבחן שהוא מאוד נלחץ ממנו, איך את היית מנסה לעודד אותו ולעזור לו. אותו הדבר נסי לעצמך. ושוב, נסי איכשהו להרגע, חפשי מה עשוי להרגיע, מסטיק אולי מוזיקה שקטה ברקט, אולי להתעלם איכשהו מקיומו של הטסטר.... ו... אחד המבחנים ליכולת נהיגה הם עמידה בלחצים, תארי לך שעברת את הטסט בשלום ואת נוסעת ומאחורייך אמבולנס צווחני פופר, או איזה נהג משאית עצבני.... את תצטרכי להפגין קור רוח ושיקול דעת, בדיוק כמו בטסט. אז שיהיה המון בהצלחה, ותאמיני שאת מסוגלת. שלי. (שגם לפעמים מבקרת בפורום שאת מאוד אוהבת, והמון תודה לך.)

בתור אחת שעברה רק ברביעי...

לא פחדתי מהם, אבל בטח לא הייתי רגועה. עשיתי טסט אחרי טסט ולא הבנתי למה אני נכשלת. אני נוהגת כל כך טוב. התייאשתי. באתי לטסט הרביעי בגישה של "גם בזה אני נכשלת וזה מיותר לגמרי להיות פה". עברתי. וגם עברתי אצל מי שהכשיל אותי בטסט השני... תשני את הגישה שלך והכל יסתדר. תאמרי לעצמך שזה רק עוד טסט, שיש כאלה שעושים 20 טסטים עד שהם עוברים ושבסופו של דבר גם אליך זה יגיע. וזה יגיע...

שר, מה קורה לך?....

כולה טסט, אז מה, מקסימום טועים, לא סוף העולם. תמיד יכול להיות עוד טסט. החיים עוד לפניך אז לא תעברי את הטסה היום תעברי בעוד חודש... תחשבי איך היית את מיעצת אם אחד הילדים שלך היה ניגש אליך עם אותה בעיה, נאמר שיש לו איזה מבחן שהוא מאוד נלחץ ממנו, איך את היית מנסה לעודד אותו ולעזור לו. אותו הדבר נסי לעצמך. ושוב, נסי איכשהו להרגע, חפשי מה עשוי להרגיע, מסטיק אולי מוזיקה שקטה ברקט, אולי להתעלם איכשהו מקיומו של הטסטר.... ו... אחד המבחנים ליכולת נהיגה הם עמידה בלחצים, תארי לך שעברת את הטסט בשלום ואת נוסעת ומאחורייך אמבולנס צווחני פופר, או איזה נהג משאית עצבני.... את תצטרכי להפגין קור רוח ושיקול דעת, בדיוק כמו בטסט. אז שיהיה המון בהצלחה, ותאמיני שאת מסוגלת. שלי. (שגם לפעמים מבקרת בפורום שאת מאוד אוהבת, והמון תודה לך.)

הי שלי כנסי

מה העינינים מתוקה, ראית את ההודעות שלי בפורום האהוב עלי על השאלה שלך עם המישקפים? תודה על ההודעה אבל שלי אני ממש לחוצה מהטסטים מה עושים יש לי כבר תאריך לטסט הבא אין לי חשק אפילו לקבוע שיעורים שלא לדבר על לראות את המורה, בקיצור סיוט אין לך מושג מה אני עוברת ואיזה באסה נפלה עלי אני מקווה שיעבור לי מהר ואני אצא מהלחץ ויוכיח לכולם מה אני יודעתתתתתתתתת אז המון תודה ותיקראי את ההודעות שלי אוהבת ומתגעגעת שרי

פחד מטסטרים.....

פחד

אנשים שיודעים טוב את החומר ונוהגים טוב פחות מתרגשים בטסט זה כמו כל בחינה אחרת. רק שיש עוד 2 אלמנטים חשובים נוספים בעסק הזה: א)מזל ב)פרוטקציה בדרך כלל לא מלמדים את התלמיד לפי תוכנית הלימודים של משרד הרישוי וחוסר במורים טובים מובילים למצבים שתלמידים עושים גם 12 טסטים ויותר אף אחד בסיפור שלך לא מעוניין שתעברי את הטסט. מנסיון אני אומר לך. כל מורה רוצה להוציאה כמה שיותר כסף מתלמיד.ככה עסק הזה עובד. תלמיד/ה הרבה פעמים חושב שהבעיה אצלו בראש.זה לא נכון. לא לפחד להחליף מורה. יש הרבה דגים בים.

פחד

אנשים שיודעים טוב את החומר ונוהגים טוב פחות מתרגשים בטסט זה כמו כל בחינה אחרת. רק שיש עוד 2 אלמנטים חשובים נוספים בעסק הזה: א)מזל ב)פרוטקציה בדרך כלל לא מלמדים את התלמיד לפי תוכנית הלימודים של משרד הרישוי וחוסר במורים טובים מובילים למצבים שתלמידים עושים גם 12 טסטים ויותר אף אחד בסיפור שלך לא מעוניין שתעברי את הטסט. מנסיון אני אומר לך. כל מורה רוצה להוציאה כמה שיותר כסף מתלמיד.ככה עסק הזה עובד. תלמיד/ה הרבה פעמים חושב שהבעיה אצלו בראש.זה לא נכון. לא לפחד להחליף מורה. יש הרבה דגים בים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר