שאלה קטנה אפשר?

שלום לכם.. עברתי פה במקרה.. אני מקווה שאני לא מפריעה לאידיליאה המשפחתית:) רציתי לשאול אותכם אם נראה לכם שצ'יטוט באינטרנט וטלפונים יכול להיות בגידה? כמובן ללא פגישה.. אל תראו אותי בתור אדם רע, פשוט נקלעתי למצב כזה, ורגשי המצפון הורגים אותי תודה מראש

PPPP איזה זונה !! זונה !!! טיפת בושה אין לך ?

אצלינו, נשמה.. אפילו אם תזדייני עם חמורים ג'ינג'ים.. עם נענע באזניים, תקבלי תמיכה... אצלינו הכל הולך...הכל הולך..

רגע לפני שאני נמרחת על הריצפה מצחוק ..

ורק שפכטל יוכל לגרד אותי משם (אם בכלל..) ח מ ו ר י ם ג ' י נ ג' י ם ע ם נ ע נ ע ב א ו ז נ י י ם ??????? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מאיפה הבאת את השילוב הקטלני הזה?? בחלומות הכי פרועים שלי לא הייתי מגיעה למיקס הזה.... הבטן .. הבטן גומרת אותי....חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

תשובה רצינית

קרין, אני מהמחמירים שבאמת מאמינים במונוגמיות ונאמנות. תאמיני לי הדברים שתארת הם ממש לא בגדר בגידה, אבל השאלה מה יהיה אם תתפתי לקצת יותר וזה דבר שבהחלט יכול לקרות יום אחד.

את צודקת... צריך לענות לבחורה תשובה רצינית , אבל...

מאוד קשה לי להישאר רצינית לאחר שאני קוראת את ההודעות של Zheshe (מה לעשות איש איש וחולשותיו...) ולעניין, צ'יטוטים הם עסק מאוד מסוכן... כי במדיה מסוג זה נחשפים ומגיעים לרובדים נפשיים מאוד עמוקים. הרבה פעמים הדברים יוצאים משליטה ונגררים לדברים אחרים.... טלפון הוא השלב הראשון - בעקבותיו בא הרצון להיפגש ולראות מי הקול מאחורי הטלפון... ואז אין לדעת מה יקרה.... רגשי אשם בד"כ לא באים סתם.... הם באים להתריע כי יש מצב של סכנה.... השאלה אם את רוצה להיכנס לזה או לא? ופה את היא זו שצריכה להחליט את החחלטה.

PPPP איזה זונה !! זונה !!! טיפת בושה אין לך ?

אצלינו, נשמה.. אפילו אם תזדייני עם חמורים ג'ינג'ים.. עם נענע באזניים, תקבלי תמיכה... אצלינו הכל הולך...הכל הולך..

ZESHE1 הגעתי מזמן למסקנה שלך, ורק לך, אין שמץ של בושה. אני

מצטרפת לשחר. גרדו גם אותי מהרצפה.חחחחחחחח........ אתה פשוט מטורף. וזה פשוט יותר מדי. ביי. חחחחחחחח........

תשובה רצינית

קרין, אני מהמחמירים שבאמת מאמינים במונוגמיות ונאמנות. תאמיני לי הדברים שתארת הם ממש לא בגדר בגידה, אבל השאלה מה יהיה אם תתפתי לקצת יותר וזה דבר שבהחלט יכול לקרות יום אחד.

גם אני אהיה קצת רצינית

השאלה היא לא האם זו בגידה האם יש לך מה להסתיר ? אם אין הכל טוב ויפה ואין שום סיבה שלא תשתפי את בן זוגך לחיים על הא ודה ...

שאלה קטנה אפשר?

שלום לכם.. עברתי פה במקרה.. אני מקווה שאני לא מפריעה לאידיליאה המשפחתית:) רציתי לשאול אותכם אם נראה לכם שצ'יטוט באינטרנט וטלפונים יכול להיות בגידה? כמובן ללא פגישה.. אל תראו אותי בתור אדם רע, פשוט נקלעתי למצב כזה, ורגשי המצפון הורגים אותי תודה מראש

ועכשיו באמת ברצינות, קרין. השאלה היא

אם המצפון שלך הורג אותך, כנראה שבכל זאת את חושבת שאת עושה משהו לא בסדר, וכנראה שיש לך ממה לחשוש (שתרצי להיפגש איתו בסוף...). אני חושבת שהשאלה היא לא אם זו בגידה או לא, כי מצ'יטוט לא קורה דבר, רק ממה שבא בעקבותיו (טלפונים, כשהכוונה היא ברורה, בסופו של דבר- להיפגש). השאלה שאת צריכה לשאול את עצמך היא: האם את מאושרת בקשר הנוכחי שלך. אחרת לא היית מחפשת לעצמך שדות זרים לרעות בהם....ואם את אכן מאושרת, למה לך לחפש טלפונים וכו'?... תקני אותי אם אני טועה.

תשובה רצינית

תגובה.

תודה על התגובות גם הרציניות וגם המצחיקות:) את הנקיפות מצפןו שלי אין לי מושג להסברה, זה הגיוני שזה לא בגידה בפועל אלא רק בגידה במחשבה וברגש.. אני חושבת על מה שהייתי חושבת אם היו עושים לי את זה, הייתי נעלבת כנראה מצאתי את התשובה... אבל תודה:)

שאלה קטנה אפשר?

הכל תלוי ב..

טיב המילוי. בעצם, הכל תלוי עד כמה הקשר הזה מוגדר כ"אפלטוני-וירטואלי" או כ"יזיזותי-וירטואלי" או מה-שזה-לא-יהיה (ההגדרות שלי מבהילות גם אותי לפעמים ;). חוצמזה, את דעתי על בגידות בכלל - אני שומרת לעצמי. עדיף. שלא יבואו לי חמורים ג'ינג'ים עם פירסינג בזנב בסיוטים.. (מי אמר שזשה לא מהווה השראה?)

מפריעה?!

מספיק לקרוא כאן כמה הודעות בכדי להבין שאנחנו אוהבים להיות "מופרעים" (במיוחד zeshe1... ) בגידה וירטואלית לדעתי תלויה באיך שאת מגדירה אותה. אין להשוותה לפגישה וסקס אמיתי, לא וירטואלי, עם מאהב, אבל די בה בשביל למעול באמון, לשקר, להרגיש רגשות אשם... הכל תלוי בך. ברוכה הבאה, סופר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר