היא רוצה מאהב ואני מקנא, מה עושים?

נשואים 10 שנים, הפתיחות ביננו מלאה. היא אמרה שהיא רוצה מאהב. הסכמתי. היא הכירה מישהו, התאהבה והוא ניתק קשר (אפילו לא הגיעו למימוש - כנראה קיבל רגליים קרות). ליבה נשבר, ומאז (כבר למעלה מחודש) היא בוכה לי כל יום כמה התאכזבה וליבה נשבר. (כן כאילו חזרה לגיל הטיפשעשרה). אני משמש לה תמיכה וכתף לבכות עליה, אבל מקנא - במה זכה הוא בכזאת אהבה מאישתי? אני חצוי, עצוב, מבולבל, מה לעשות? איך לתמוך בה בלי לשדר את רגשותי? ואולי כן לשדר את ריגשותי, הרי עשר שנים אנחנו נשואים ותמיד בפתיחות מלאה. יש בעל נסיון שיעזור לי?

וואו, איזו פתיחות!

אפשר רק לקנא על יחסים כנים כמו שלכם! אני מקווה שאוכל לממש רעיון דומה גם אצלי בעתיד. ולעניין: אם יחסיכם מושתתים על כנות, אז מה השאלה בעצם?!

חייבת להביע הסתייגות קלה....

אין דבר טוב יותר מיחסים כנים, עד הסוף.... עם הפתיחות, במובן שהתכוונת אליו, יש לי קצת בעיה, ברור לי שרוב הזוגות הנשואים, בשלב מסוים מביטים הצידה, ונישואים פתוחים הם אחד הפתרונות ויחד עם זאת הסיכון הוא לא קטן..... והסיכון הגדול מכולם הוא כמובן להפסיד את בן הזוג [שמה לעשות, התאהב במאהב]

נשואים 10 שנים, הפתיחות ביננו מלאה. היא אמרה שהיא רוצה מאהב. הסכמתי. היא הכירה מישהו, התאהבה והוא ניתק קשר (אפילו לא הגיעו למימוש - כנראה קיבל רגליים קרות). ליבה נשבר, ומאז (כבר למעלה מחודש) היא בוכה לי כל יום כמה התאכזבה וליבה נשבר. (כן כאילו חזרה לגיל הטיפשעשרה). אני משמש לה תמיכה וכתף לבכות עליה, אבל מקנא - במה זכה הוא בכזאת אהבה מאישתי? אני חצוי, עצוב, מבולבל, מה לעשות? איך לתמוך בה בלי לשדר את רגשותי? ואולי כן לשדר את ריגשותי, הרי עשר שנים אנחנו נשואים ותמיד בפתיחות מלאה. יש בעל נסיון שיעזור לי?

אתה מקסים...איפה יש עוד כמוך ? ואני חושבת ש...

כדאי שתהיה כנה איתה עד הסוף . אם יש ביניכם כזאת פתיחות את מגיע לך לא להחניק את רגשותיך ולהוציא את הרגשות. תתמוך בה . אתה חבר אמיתי.

חייבת להביע הסתייגות קלה....

אין דבר טוב יותר מיחסים כנים, עד הסוף.... עם הפתיחות, במובן שהתכוונת אליו, יש לי קצת בעיה, ברור לי שרוב הזוגות הנשואים, בשלב מסוים מביטים הצידה, ונישואים פתוחים הם אחד הפתרונות ויחד עם זאת הסיכון הוא לא קטן..... והסיכון הגדול מכולם הוא כמובן להפסיד את בן הזוג [שמה לעשות, התאהב במאהב]

פזיתי,

ההערכה היתה על הפתיחות והכנות, ולא על הפתרון. לא טענתי שנישואים "פתוחים" במובן הזה הם הפתרון האידיאלי, מאותם סיכונים של התאהבויות לא רצויות. אבל כמה זוגות נשואים את מכירה שמשתפים כך אחד את השני?

ואני לרגע נבהלתי...

אם כל הכבוד לפתיחות שבינכם אבל השתגעת?????????????????????.

אחרי עשר שנים היא רוצה שיהיה לה מאהב? מה קרה היא נפלה על הראש? אני לא מבינה את זה את נשואים באושר ואני מאמינה שגם יש לכם ילדים א ל אני לא מבינה את הצורך שלה במאהב אלא אם היחסיים המיינים שלכם לא מספקים אותה אולי אתה לא מספק אותה מספיק חשבת רגע למה היא צריכה בכלל מאהב? היא לא חשבה מה זה עלול לגרום למשפחה? ואיך אתה בכלל תוכל לנהל מערכת יחסים כזאת

איזה חמוד!! כל הכבוד!!

כאשה (שלא הכל ורוד בחיי הנישואים שלה) לא נותר לי אלא לקנא באשתך ובך על הפתיחות ביניכם. מהיכרות עם הסיטואציה, אם היא הגיעה לשלב כזה שהיא רוצה מאהב, ברור שהיא תמצא מישהוא אחר, אבל דווקא עכשיו שאין לה עדיין אף אחד זה הזמן שלך לגרום לה שוב להזכר למה בכלל התחתנתם.... לא ברור לי - אם יש כזו פתיחות והבנה למה צריך מאהב??? לי יש מאהב (גם) בגלל שעם בעלי אני כבר כמעט לא מדברת. אני בטוחה שאתה ואשתך תצליחו!!!

שני צדדים למטבע

מצד אחד אני חושבת שכל הכבוד לה על הפתיחות שבלספר לך על כך ולבקש רשות ממך למאהב ומצדך שנתת לה את האפשרות הזו אך מצד שני אינך חושש שזהו צעד אחד לקראת הסוף? יש לך עכשיו הזדמנות נהדרת להוכיח לה שוב למה אתם יחד ולמה גם תמשיכו יחדיו על תפספס את הרגע תיהיה חבר בשבילה אך אם היא חשובה לך עשה מעבר, אך לא יותר מידי.

מאהב

ליבי איתך חבוב, השאלה הגדולה למה אישתך היתה צריכה מאהב? להתאהב בו או לסטוצים , לממש מה שאתם לא עושים והיא מפנטזת עליהם. הגעתם למצב שהיא פשוט הלכה רחוק מידי, והיא התאהבה בגבר זר, אז מה הכוונה שלה לשבור את כל המסגרות לעזוב את הבית ואת הילדים, ואיפה אתה בתמונה הזאת עומד מנגד ולא עושה כלום. לדעתי אתה צריך להביא לה מאהב רק לסטוץ קצר בלי שום מחויבות. וגם להיות איתה בשעת מעשה, להביא אותה אל סיפוקה, לבחון את כל התמונה מחדש ואז לקבל החלטות ביחד, הרי אתם חיים נישואים פתוחים. לסיכום שאלה קטנה, גם לך היתה מאהבת שאישתך מודעת לקיומה?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר