נרגשת עד דמעות מתשומת ליבכם ושאלות נוספות על סקס

כמה חביב להיות בפורום פעיל... לעניינו, בעקבות ההענות על ההודעה שלי, כמה שאלות בנאליות לדיון *אני מבטיחה לכם שבחיים האמיתיים אני הרבה יותר מעניינת* תבדקו את הגבולות המוסריים שלכם: עד כמה רחוק אפשר ללכת בפגישה הראשונה? מתי אפשר להתחיל לשכב עם החבר\ה שלך? מין אנאלי- כן או לא

שוב זה

קטע של גיל. אם הגעת לגיל שבו אפשר להתחיל, אז זה מקובל לעשות הכל ולא לעשות כלום, מה הכוונה ? שיש ביכולתך לבחור לעשות מה שבא לך גם אם זה נראה לך קצת פזיז, או לא לעשות כלום ולייבש בן אדם במטרה לבדוק מטרותיו האמיתיות. בגרות והבנה פנימית מה אתה באמת רוצה ועושה זה שם המשחק.

טוב אז ככה...............

לגבי שתי השאלות הראשונות מתי אפשר להתחיל לעשות סקס אז זה מתי שמוכנים נפשית... עדיף שלא בגיל צעיר מדי בדרך כלל התופעה מתחילה בגיל 16 בימינו... אמממ עד כמה רחוק אפשר להגיע בפגישה ראשונה אם זו פגישה עיוורת ואם זו פגישה ראשונה אחרי היכרות באינטרנט או בטלפון עד איפה ששני הצדדים מרגישים ומוכנים ללכת עד כמה הם מרגישים בנוח אחד עם השני זה הכל פשוט רגש ורצון אפשר עד הסוף מין אנאלי?... אממממ יש כאלה שאומרים שזו הפנטזיה של הגברים יש נשים שאוהבות את זה אם תהיה הסכמה מצד הגבר והאישה אז למה לא?... אין חוקים אין זמנים קבועים כל אחד עושה מה שבא לו מתי שנוח לו החייכנית, דקלה

שאלות קלות...

טוב... אין פה שום עניין של גבולות מוסריים. פגישה ראשונה - אפשר ללכת עד הסוף. תלוי מה כל אחד מהצדדים מחפש ומה הוא רוצה באותו רגע. אם את אחת שאין לה בעיה לשכב אם אדם שפגשת לפני שעה וחצי (וזה לא הופך אותך לזנותית) אז תהני. זה חוקי לחלוטין (אלא אם נקטת באמצעים לא כשרים כדי להביא את בן-הזוג לכך). מתי להתחיל - מתי שאת מודעת להשלכות שיכולות להיות לקריעה בקונדום (עם קונדום בלבד... אל תחשבי אחרת, בטח אם זה בפגישה ראשונה), הריון, איידס, הפלה, ילדים או אחריות... ושאת מוכנה להתמודד אם ההשלכות האפשריות האלה. זה משהו שכדאי לחשוב עליו קודם. אנאלי - מה זה משנה?! מקדימה או מאחורה? אם את לא אחת מאלה שמאמינים שמין הוא חלק ממצוות "פרו ורבו" בלבד אלא יכול להיות גם להנאה בלבד, ואת נהנית ממין אנאלי (או מעוניינת לנסות), אז אין בעיה. למה שתפסידי תענוג (אם זה אכן תענוג בשבילך - או בשבילו גם). פשוט... לדעתי. לודוויג ג'קסון

דעה אישית.

יקירה. זו רק דעתי האישית, אבל בכל זאת, אולי תשמש לך חומר למחשבה : א. אין כאן כמעט היבט של גבולות מוסריים, כי גבול מוסרי (לצערי ולשימחתי) מאוד שונה אצל כל אינדיבידואל ואינדיבידואל. ולכן אין כאן נושא של בחינת הגבולות המוסריים. ב. עד כמה רחוק ללכת בפגישה ראשונה - אני לא יודעת איך לבשר לך, אבל אין ספר כללים בנושא. כל אחד עושה מה שהוא חושב לנכון לפי אמות המידה שלו (אני כותבת בלשון זכר אך כמובן מתייחסת לשני המינים), אמות מידה של אנשים מבוססות על ניסיון עבר, חינוך וכו' ולכן, מישהי אחת (או מישהו אחד) לא תהיה מוכנה להתנשק בפגישה ראשונה ואחרת תהיה מוכנה לשכב בפגישה ראשונה, כשברמת העיקרון, אין פסול באף אחת מן הגישות. מה שכתבתי כאן תקף גם לגבי מתי להתחיל לשכב עם בן/בת זוג ולגבי מין אנאלי, רק כאן בסייג אחד (שניתן להכניס אותו גם לתשובתי הראשונה אבל זה יהיה פילוסופי מידי), בכל אופן, שני הדברים האלו מאוד שונים בין איש לרעהו ובטח בין זוג למישנהו, אבל, אפשר לעשות מה שרוצים מתי שרוצים וכמה שרוצים, כל עוד ברור לשני בני הזוג מהם המניעים, כל עוד שני בני הזוג מבינים ומכבדים אחד את השני ויודעים מהם הגבולות של זולתם. כל עוד לא מכאיבים או פוגעים אחד בשני - הכל מותר. חשוב גם להבין איך ההתנהגות שלי תתפרש בעיני הצד האחר, אבל זו כבר רמה תפיסתית קצת גבוהה יותר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר