יופי טופי

בהתחשב בכך שלא ראית אותי מעולם זה הישג בפני עצמו... ואני מודיע לכולם כאן את אדם מאוד נחמד ונוח שלך

}{

נשמע מעניין הקטע הזה של "לדבר על זה"

אבל לדעתי, דיבורים הם לפעמים הפתרון הרע, כלומר ה-לא פתרון. מה שנפלא במימד הזמן הוא שהוא נוטה לפתור המון סבכות ומבוכים שמילים לעולם לא יגדירו ויפתרו. למה אתה מתכוון בשיחה? אתה אישית מכיר מצב בו האחת אמרה: "אנחנו צריכות לדבר" והסוף היה שמח?? אני תומכת בשתיקה! ~~~~לימור~~~~

אוקי אין בעיה...

אבל אני עדין חושב גם אם שותקים ונותנים לסערה לחלוף, צריך לעודד אותה ולתת לה דחיפה בצורות אחרות. לא לתת לצד השני לשכוח על מה מדובר - אהבה. ולהראות לה שאנו עדיין אוהבים. סקס לא מזיק ליטופים פרחים מתנות קטנות. לא חנפנות אלא ביטויים של אהבה. אבל שוב אהבה זה דבר אינדווידואלי ולשום דבר אין פיתרון אחד מוחלט. אז שיהיה לכם בהצלחה ובאהבה.

כנראה לא הבנת את הצעתי...........

לא היתה בכוונתי לומר שיש לשתוק. זה בטח לא דבר שמתאפשר בכל קשר בריא, כל קשר אשר יהיה... כוונתי היא שאם הדברים לא הכי נוחים, לפעמים עדיף להמעיט במילים ולתת לסערה לחלוף. כפי שאמרתי, האהבה חזקה מהרבה דברים. מילים הן רק מילים. תבטחי בה והיא תבטח בך..... זכרי שהכל חולף this too shall pass...

לא לכולם זה מתאים

למה אתה עונה לשיחות

כל כך ישנות האנשים האלה עוד קיימים?

למה לא

מי קבע על מה מותר לענות ועל מה לא? למה אתה עונה להודעות בפורום?

בפורום יש מי שיענה

אתה בטוח שמההודעות הישנות יש מישהו שיענה....

הנהלת וואלה דחוף

האיש ההוא שאתם יודעים מי הוא רוצה להרוס את הפורום. כל ההודעות מהעבר זה הדרך שלו.............. אם היה לו מוחק אולי ....... וואלה תחסמו אותו.

מה הבעייה שלך

מה בדיוק כואב לך ומה כלכך מפריע לך לא מתאים לך אל תהייה פה מאיפה הצדקנות הזו?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר