אנשים יש לי בעיה!!!!

אני תקועה בין שני אנשים וזה לא בסדר מה אני אעשה?!

אפשר לפרט קצת יותר את הסיטואציה???

פירוט קצר לא מורחב

חברה שלי הכירה לי את החבר הכי טוב שלה אנחנו מדברים באיי סי קיו פה ושם והעניינים מתלהטים כזה... עשכיו פתאום לא נעים לא שאנחנו נהיה ביחד אם בכלל ואי לא יודעת מה לעשות

עצה

לא ממש הבנתי איזה מערכת יחסים יש בין הבחור לחברה שלך, אבל, אם הייתי במקומך, הייתי מספר לחברה שלך מה קורה ושואל אותה עם היא תפגע נורא מהעובדה שתיווצר מערכת יחסים בינך לבחור (זאת בהנחה שהיא באמת חברה טובה שלך) אם תקבלי את בירכתה מה טוב, ואם לא תרדי מהעיניין. בחורים את תמצאי והרבה, חברות טובה זה הרבה יותר קשה למצוא ולוקח הרבה מאוד זמן לבנות.

תגובה על העצה...

א. תודה רבה על העצה... ב. הוא החבר הכי טוב של החברה שלי.. ג. היא חברה שלי אבל היא לא מבין החברות הכי טובות שלי כאלה שממש קרובות אליי היא חברה שלי , אבל לא מהקרובות... ד. אני יודעת שלמצוא בנים זה מאוד קל וחברות זה יותר חשוב אבל הוא החבר הכי טוב שלה והיא צריכה לשמוח בשבילו ואני לא מבינה מה הבעיה שלה... מה אתה אומר על זה?!

נכון

אם הם סתם חברים טובים, היא אמורה לשמוח בשביל שניכם. ואולי היא שמחה בשבילכם, אם לא תשאלי לא תדעי. בכל מקרה, במצב כזה, לכי על זה, מה כבר יכול לקרות. היא לא החברה הקרובה והטובה שלך, היא לא יודעת אפילו לפרגן (אז היא בטח לא חברה טובה) מקסימום היא תכעס קצת ואחר כך זה יעבור (אלא אם כן לה יש תוכניות לגבי הבחור והוא לא יודע על זה)

תקשיב....

הוא אוהב אותה ונראה לי שהיא הבהירה לו שהיא לא אוהבת אותו... בצורה הזאת ואולי הוא התגבר ומצא מישהי שאולי כן ילך לו איתה... עכשיו אולי היא שמה לב שהוא ירד ממנה אז היא מתחילה לקנא למרות שהיא הראשונה שאמרה אני אכיר לך אותו נראה לי שיקרה ביניכם משהו... ועכשיו היא סותרת את עצמה

על אחת כמה וכמה

אם זה המצב אז אני באמת לא מבין מה ההלבטות (אלא עם כן לבחור יש עדיין רגשות כלפי "החברה" שלך). היא צריכה להבין שאי אפשר לשחק ברגשות של אנשים ולזגזג ימינה ושמאלה רק כדי לחסום מהלכים של חברים. נראה לי שהיא צריכה להבין שהיא אחרה את הרכבת, היתה לה הזדמנות שאולי תחזור ואולי לא (תלוי בבחור) ואת חופשיה לעשות מה שאת רוצה.

על אחת כמה וכמה

אם זה המצב אז אני באמת לא מבין מה ההלבטות (אלא עם כן לבחור יש עדיין רגשות כלפי "החברה" שלך). היא צריכה להבין שאי אפשר לשחק ברגשות של אנשים ולזגזג ימינה ושמאלה רק כדי לחסום מהלכים של חברים. נראה לי שהיא צריכה להבין שהיא אחרה את הרכבת, היתה לה הזדמנות שאולי תחזור ואולי לא (תלוי בבחור) ואת חופשיה לעשות מה שאת רוצה.

אנשים יש לי בעיה!!!!

זאת נקראת בעיה

עוד אחד ואת מסודרת לתמיד

אני מתנדב

אנשים יש לי בעיה!!!!

ואם היית תקועה לי בין שני האשכים, זו גם הייתה בעייה עבורך?

אני יכול לצרף אותך בתור הרגל. אולי גם תגרדי לי שם מדי פעם, כשחם, ועומד , לדוגמא, תוכלי גם לבצע פעילות מטה ומעלה עם הראש, "להרגיע את הראש". יש אופציה?.....מי יודע, אולי אתן לך ציון- .?

זאת נקראת בעיה

עוד אחד ואת מסודרת לתמיד

אתה תלך לאלוהים ישמור, שישמור עליך, ועל אחוריך.....

אנשים יש לי בעיה!!!!

יש בניהם קשר

עם יש בניהם קשר מסויים אז כדי שתבחרי ועם לא אז תהני לך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר