לא מאיה ממש לא

זה מאוד עצוב מה שקורה כאן אני אוהבת את התגובות שלך אשמח אם תכתבי לי למייל ואסביר לך הכל hope67@walla.com

לילה טוב הופ מההעניינים ? מהשלומך ? למה את צריכה להסביר ?

די תני לדברים לנוח לילה טוב תראי יצאת מזה אז תברכי על המוגמר בסדר עיברי דף נכון קשה לא פשוט אבל מה מלחומות על גבי הפורום יעזרו לך ולסימה ? את תוכלי לתת לי תשובה ? בבקשה אני מנסה להיות קול ההגיון איתכן זו מסימהאבודה אפילו מאיה לא תצליח להגיע כאן לסולחה ממש לא

תודה גם

את חמודה לילה טוב

תודה לילה טוב

לילה טוב הופ מההעניינים ? מהשלומך ? למה את צריכה להסביר ?

די תני לדברים לנוח לילה טוב תראי יצאת מזה אז תברכי על המוגמר בסדר עיברי דף נכון קשה לא פשוט אבל מה מלחומות על גבי הפורום יעזרו לך ולסימה ? את תוכלי לתת לי תשובה ? בבקשה אני מנסה להיות קול ההגיון איתכן זו מסימהאבודה אפילו מאיה לא תצליח להגיע כאן לסולחה ממש לא

אני אוהבת את מאיה ובא לי לדבר איתה

לילה טוב הופ על מי את עובדת מותק לכי לישון מחר ישעבודה

אחלה שבוע שיהיה לך אל תקחי תפורום ברצינות חלאס לילה טוב רוצה עזרה ללכת לישון אני אהיה כאן כמכבאי אש

מה זאת אומרת על מי אני עובדת ?

אני אוהבת את מאיה ואת התגובות שלה עם זאת מאיה שכותבת בפורום זוגיות ונישואין ולא בא לי לישון ומחר אני לא עובדת

עם = אם

היי כתבת שאת רוצה להסביר לה מה הולך כאן זה כל מהשהתכוונתי

חושבת אם לא טועה שהיאכבר הלכה לישון אז מה נשארנו רק שתניו? מכבי אש והופ? אחלה עיצה בשבילך למחר קחי את עצמך עשי לך יום כיף כך תכולי מדי פעם לצאתץ מהמצב של הלחץ שבןו את נמצאת חצי שעה שחיה בבריכה או הליכה באויר הצח שיחרור האנחות מהלב יכול לעזור לך לקבל יותר אנרגיה חיובית

לילה טוב

אל תדאגי לי בזמן האחרון אני קורעת את החדר כושר

נו...ציפרת בעלת כנפיים שבורות.

החברה מחכים להתנצלות.איפה אתה אפס?

כמו סרט אימים

מוצלח

לילה טוב

אל תדאגי לי בזמן האחרון אני קורעת את החדר כושר

מהנעשה אני כן דואגת לך וכן אכפת ממך מה תעשי ?

חדר כושר לא מספיק אויר צח יעזור גם שיהיה לך שבוע נפלא ואיך אומר אמוץ כולה פורום למה להתרגש שולחת לך אייקון שמתאים תראי עם בגין עשה שלום עם סאדת אז את צריכה לעשות שלום עם עצמך קודם כל ואחרכך כל השאר . שיהיה לך יום נהדר נפלא ומקסים מכל הלב
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר