גברת וולף. התנצלתי ואינך חייבת לקבלה (התנצלותי). את בהחלט יכולה לתבוע אותי .

כנראה שלא הבנת אותי אני לא רוצה שתגרור לא את שמיולא את הכינוי שלי

ולאאת שם משפחתי לויקוחים הללו אני החלטתי לא לקחת בזה חלק זהו ולמה אתבע אותך עלמה בדיוק? חוץ מזה התנצלת אם קיבלתי או לא בעייתי היא נכון? אז בוא נישאר בטעם הטוב של העניין ואנא מבקשת שוב זהו איתי סיימת את העניין בסדר ?לילה טוב אני רק רוצה לדעת אם כתבתי עליך אי פעם כאן מהשהוא שפגע בך זה כן מעניין אותי

אולי תהיה חמלה בליבך

כלפי אותם קשישים..מי יודע כמה מהם ניצולי שואה

אם ארצה לומר על מישהו

שיש לו לב של נאצי אני אגיד.אין כאן כלום שיכול לפגוע בשום ניצול שואה ותפסיקי לבלבל את המוח.את לא תקחי את המריבה כאן למקום אחר.אף אחד בפורום הזה לא ישכח מה החבר הנאור שלך כתב על כל אחד ואחת בפורום.אפרופו הורים קרן.את אמא שלי הוא מזמן שלח לעבוד בזנות.איפה היית אז מתחסדת שכמותך?

ליאת תנסי

לחשוב מה היה קורה אם כל השיח בין השלושה כאן היה לא בוירטואלי?

חחחחחחחח לא

אבל ברצינות לי נראה שבמכות....

לא יתכן. אבי טמון בחלקה 4 ואמי בחלקה 7 אז איך ידפוק לה מכות?

עם ילד כמוך לא פלא.

ליאת תנסי

לחשוב מה היה קורה אם כל השיח בין השלושה כאן היה לא בוירטואלי?

קודם כל בואי נברך על כך שזה וירטואלי לא וירטואלי לא יכולה

לתאר לעצמי רק מכות וסכינאות מאה ניידות משטרה אמבולנסים זא"קא מז"פ את רוצה המשך? אבל אם זה לא היה וירטואלי כך זה היה אז טוב שזה וירטואלי אני לא הייתי שם אם זה היה באמיתי וגם את לא ותא יודעת מה שיהיה בוירטואלי נכון את צודקת שאת כותבת שזה כולה פורום אבל מה לעשות יש הרבה אנשים מקווה שעניתי לך. ומה את חושבת על כך מעניין?

עם ילד כמוך לא פלא.

ולכן המסקנה שאת זו שחטפה אבל מה את מלינה? עשי מעשה ועיזבי אותו

כנראה שלא הבנת אותי אני לא רוצה שתגרור לא את שמיולא את הכינוי שלי

ולאאת שם משפחתי לויקוחים הללו אני החלטתי לא לקחת בזה חלק זהו ולמה אתבע אותך עלמה בדיוק? חוץ מזה התנצלת אם קיבלתי או לא בעייתי היא נכון? אז בוא נישאר בטעם הטוב של העניין ואנא מבקשת שוב זהו איתי סיימת את העניין בסדר ?לילה טוב אני רק רוצה לדעת אם כתבתי עליך אי פעם כאן מהשהוא שפגע בך זה כן מעניין אותי

בקשת ואני נענה לבקשתך נניח לזה טוב?

קודם כל בואי נברך על כך שזה וירטואלי לא וירטואלי לא יכולה

לתאר לעצמי רק מכות וסכינאות מאה ניידות משטרה אמבולנסים זא"קא מז"פ את רוצה המשך? אבל אם זה לא היה וירטואלי כך זה היה אז טוב שזה וירטואלי אני לא הייתי שם אם זה היה באמיתי וגם את לא ותא יודעת מה שיהיה בוירטואלי נכון את צודקת שאת כותבת שזה כולה פורום אבל מה לעשות יש הרבה אנשים מקווה שעניתי לך. ומה את חושבת על כך מעניין?

לדעתי

חבל שזה ככה. מהומה גדולה ולא מבינה למה?

חחחחחחחח לא

אבל ברצינות לי נראה שבמכות....

אין מצב מאיה.

הערפד לא רואה אור יום.הוא בין הצללים בלבד.

זונות זה התפקיד שלך ושל הסובבים אותך

סימה ערב טוב לך אני הולכת לכתוב לך מהשהוא שאת לא

תאהבי כל כך די עם זה כבר ביקשתי מקודם אני רואה שאין עם מי לדבר מה זהנותן לך ? מה הקטע סימה עכשיו אני רצינית ביותר די מספיק עיזבי את הפורום עד יעבור זעם די !!!!!! זה לאנראה לי הגיוני הכל אז בבקשה ממך . מה המלחמות הללו מוסיפות לך כאישה? כבוד? מה? למי ישיותר גדול ? את יודעת במלחמות הללו מי מפסיד את את יודעת למה לא ? ואני לא באה להחליש אבל גם לא לעודד די בבקשה די זהכבר נמאס מאוס כמה אפשר לקלל מהזהנותן לאישה מכובדת כמוך? תחשבי על כך שבוע טוב מבורך לך .

לדעתי

חבל שזה ככה. מהומה גדולה ולא מבינה למה?

את לא צריכה להבין ואני בטח האחרונה שתסביר לך מה קרה כאן

אבל זה קורה הדבר היחיד שצריך לעשות זה לא לכתוב כאן מי שנוגע בדבר כולל אני אני עושה זאת כי חושב לי ששמי לא ישתרבב בעניין

בקשת ואני נענה לבקשתך נניח לזה טוב?

תודה רבה לך מכל הלב באמת אם צריך להתנצל לפניך

אז אני מתנצלת אפילו שאני באמת לא יודעת על מה ולמה אני מתנצלת אז תרשום לפניך שליאת מתנצלת על כל עוול שפגעה בך במודע או שלא במודע ואני לא נגררת לויקוח איתך יותר בסדר אתה מקבל את הדברים ? ואני שוב מודה לך מכל הלב באמת

אין מצב מאיה.

הערפד לא רואה אור יום.הוא בין הצללים בלבד.

צ'חצ'חית הידעת כי לערפד מערכת נחייה וניווט שהמדע המתקדם מנסה לחקות ?

את לא צריכה להבין ואני בטח האחרונה שתסביר לך מה קרה כאן

אבל זה קורה הדבר היחיד שצריך לעשות זה לא לכתוב כאן מי שנוגע בדבר כולל אני אני עושה זאת כי חושב לי ששמי לא ישתרבב בעניין

את צודקת ליאת

לא רוצה להיות צודקת ממש לא כל העניין מיותר לטעמי

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר