נו...ציפרת בעלת כנפיים שבורות.

החברה מחכים להתנצלות.איפה אתה אפס?

איפה ההתנצלות אפס מאופס

כוח הרשע.

סימה, משום

מה קשה לי להאמין שתגיע התנצלות כלשהי. אבל בואי נישאר אופטימיות.. ובציפיה דרוכה..

את באמת חושבת

שאני מצפה להתנצלות מהגוזל העלוב הזה? סתם להראות לכל יפי הנפש מה הוא שווה.

מה שחשוב

שאנחנו מבינות. בכל זאת אולי נופתע?

טוב שלפחות

העניין עם הופ נסגר.

אני לא מחזיקה את נשימתי.

נו...ציפרת בעלת כנפיים שבורות.

החברה מחכים להתנצלות.איפה אתה אפס?

אני אפילו

די שכחתי איך ומתי החל מחול השדים הזה, איך אנחנו נגררנו לזה...

החברה ? תגידי לי מזה החברה?הלכנו יחד לזונות? שכבנו יחד במארבים? ? עכשיו לגופו

איני חייב ובטח לא לך התנצלות. את מתחילה להראות באופססיה שלך להתנצלות כטיפשה הקבועה ולא התורנית. פעם עוד התחלקת בתפקיד עם אבישג עכשיו את לוקחת את תפקיד שוטת המקום לעצמך אבל אני בהחלט מתנצל על פגיעה באם נפגעו בפני אבישג הופ והוולף. איני מתנצל בפניך היית ונשארת אפס היית ונארת וכך תשארי אשפת פורומים מזוהמת. היית ותשארי לנצח עלובה אמרתי זונת ביבים כמטפורה.. אינך רחוקה מהביטוי הלכה למעשה זבל אנושי את ולא מעבר וסימה אני מתכוון לכול מילה ואגב קבלתי ממך בטעות מייל שהיה מיועד לאחר ומשם קבעתי שאת זונת ביבים ולא כמטפורה.

מי כתב לך את הטקסט?

עלי אתה לא יכול לעבוד זיבלון.שק לי.וקפוץ לי.אחזור ואומר זכית לתואר ביושר. גם אני קראתי לך נאצי.קדימה תאיים עלי בתביעה.ככה נוכל להפגש.בוא ותראה אם הביצים שלך גדולות כמו האצבעות על המקלדת.חחחחחחחחחח אתה יודע שלא.אתה פחדן עלוב שלנצח ישאר בין הצללים.ותגיד למי שכותב לך את הטקסטים שיחדש קצת.מאוססססססססססס.לך תבדוק באיזה צומת אמא שלך עובדת הערב.

החברה ? תגידי לי מזה החברה?הלכנו יחד לזונות? שכבנו יחד במארבים? ? עכשיו לגופו

איני חייב ובטח לא לך התנצלות. את מתחילה להראות באופססיה שלך להתנצלות כטיפשה הקבועה ולא התורנית. פעם עוד התחלקת בתפקיד עם אבישג עכשיו את לוקחת את תפקיד שוטת המקום לעצמך אבל אני בהחלט מתנצל על פגיעה באם נפגעו בפני אבישג הופ והוולף. איני מתנצל בפניך היית ונשארת אפס היית ונארת וכך תשארי אשפת פורומים מזוהמת. היית ותשארי לנצח עלובה אמרתי זונת ביבים כמטפורה.. אינך רחוקה מהביטוי הלכה למעשה זבל אנושי את ולא מעבר וסימה אני מתכוון לכול מילה ואגב קבלתי ממך בטעות מייל שהיה מיועד לאחר ומשם קבעתי שאת זונת ביבים ולא כמטפורה.

זונות זה התפקיד שלך ושל הסובבים אותך

מי כתב לך את הטקסט?

עלי אתה לא יכול לעבוד זיבלון.שק לי.וקפוץ לי.אחזור ואומר זכית לתואר ביושר. גם אני קראתי לך נאצי.קדימה תאיים עלי בתביעה.ככה נוכל להפגש.בוא ותראה אם הביצים שלך גדולות כמו האצבעות על המקלדת.חחחחחחחחחח אתה יודע שלא.אתה פחדן עלוב שלנצח ישאר בין הצללים.ותגיד למי שכותב לך את הטקסטים שיחדש קצת.מאוססססססססססס.לך תבדוק באיזה צומת אמא שלך עובדת הערב.

נהדר, סגנון נהדר. מדוע הכעס עלי? לא אני יצאתי איתך אמש לרקוד והיום דפקתי בך מכות. זה לא אני מתוקתי.

או שתראה את הביצים שלך

או שתסתום את הפה נאצי מזויין.

אם חשבת לרגע

שאחרי הליקוקים שלך בטקסט למעלה.כל אלה שהתעללת בהם יחשבו עליך טובות יש לך טעות רצינית.כולם יודעים שזבל היית וזבל תשאר. אני ארקוד.אהנה,יבלה.ואתה תמשיך ליילל בין הצללים.
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר