אתה יודע מה אני מתנצלת שהשוותי אותך להיטלר

מתנצלת לא רק בשבילך אלא בשביל כל מי שאולי חווה שואה וראה את הדברים כתובים וזה כאב לו באיזה שהוא אופן. אז אני מתנצלת אם פגעתי בך ומתנצלת אם פגעתי במישהו אחר שחווה שואה. המטרה שלי כאן בפורום היא לא לפגוע באף אחד בניגוד אליך !!! וגם לא בך !!! אבל אתה פוגע בי ואתה נהנה מכך ואני מברכת חברה טובה ליום ההולדת ואתה נכנס בין התגובות מתפרע,מלכלך משמיץ והורס את הברכה. ואתה משתלח באנשים אחרים ללא סיבה רק כי התגובות שלהם מעצבנות אותך ? למה ?? ואתה לא ממש עזבת אותי שבקשתי כי בפורום אחר שאלת אותי מתי אני מתאבדת כבר כשתבתי שם משהו שלא קשור אליך. וגם איימת עלי עכשיו לפגוע בי ובשלמותי, עבירה פלילית, לפני שכתבתי את מה שכל כך הרגיז אותך. אז למה לך מותר לעשות ככל העולה על רוחך? לך מותר, לי אסור ? ואתה יודע מה אומרים המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו ומה אם הפוך ההורס נפש אחת, תחשוב על ההשלכות ... לא מעניין אותך אז אני מתנצלת על ההשוואה אני חוזרת בי אבל תסתכל במראה על עצמך יש שם משהו טוב ?

מייל בדרך אלייך

הופ

חיבוק אני מקוה שאף אדם,כאן ובכל מקום אחר לא יעשה שימוש,בסמלים נאציים... אני באופן אישי,מעריכה את האומץ והכנות להודות ולהתנצל,על פליטת פה אומללה

קרן, איזו

כלבה צבועה ועלובה את!!!!!!!

ואני מקווה שאף אדם לא יעשה

שימוש במידע שנידבו לו.

אל תתני לי לקלקל כאן להופ

אמרתי שלא נידבתי עלייך שום מידע תרצי תאמיני - לא תרצי זבש"ך הלכתי...

ברוך שפטרנו

אל תחזרי לא רוצים אותך

אני מאמינה לך

לטיול ארוך אני מקווה.

עלי לא נידבת כי אין לך מה לנדב. על אחרת כן.

הופי גם

תמימה וגם צבועה מאמינה לקרן שמש? ואת עוד קוראת לי רשע?

ברוך שפטרנו

אל תחזרי לא רוצים אותך

אלף ברכות.

אל תתני לי לקלקל כאן להופ

אמרתי שלא נידבתי עלייך שום מידע תרצי תאמיני - לא תרצי זבש"ך הלכתי...

הכל אצלך באיומים קרן?

לא מסוגלת להתמודד?

הופי גם

תמימה וגם צבועה מאמינה לקרן שמש? ואת עוד קוראת לי רשע?

אתה הראשון ובעצם היחיד שעשית את החיבור

בין שני שמות המשתמש שלי מעל דפי הפורום !!!

לא צריך

לפתור נוסחאות במתימטיקה בשביל זה אבל עזבי,קרן ידעה מזה עוד לפני

אני מאמינה לך

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר