אני לא "צצה" פתאום...טמבל

יש לי שעות מחשב (לא ב"אשמתי") אז עיניים לי לראות את הנעשה כאן,למרות שפיספסתי הרבה אקשן אתמול :-) תהיה גבר ותזדהה (בדיוק כפי שאני כותבת בניק הקבוע שלי)

נו....חבובי.

לך אין חבר פסיכופת שיעשה בשבילך את העבודה השחורה.

יהלום בלב ופה מסריח=נאדה.

את האחרונה שארצה להיות כוס התה שלה. טפלי בבעיות שלך במקום להתיימר להיות אלוהים. לי חמודה יש חיים מלאים מעבר לפורום הזה.את זאת שכל פעם שורצת בפורום אחר עד שמעיפים אותה בבושת פנים. חחחחחחחחחחחחחחברים שפויים עאלק.בדיחה טובה. לא מדובשך ולא מעוקצך.

אני שמחה שנוכחותי מפריעה לך

קצת "כבוד" לאלו שנמצאים כאן לפנייך יופי שיש לך חיים מלאים רוצה להתחלף איתי ? שבי בבית כמוני,מול המחשב,אבל עם שתי מחלות קשות,ונראה.......... זה מה שמפריע לך בחיים ? היותי חולה ?

לא צריך חברים

כשיש כתובת IP למחשב. ככה היו אומרים אצלנו בבית אבות

אני אפנה אליך בשעת הצורך.

אתה בטח לא תמסור עלי פרטים אישיים

הגיע הזמן שאת תעשי את זה.

את זאת שמסתבכת דרך קבע עם אנשים. ואולי תפנימיסוף סוף שאף אחד לא מקנא בך ולא רוצה את החיים שלך.בטח לא אני. יש לי הרבה יותר ממה שתוכלי לחלום עליו אי פעם.הלוואי עלייך. לא מדובשך ולא מעוקצך.

ובמה בדיוק את מתהדת ?

בנוצות הטווס שלך ? את שטוחה כמו פלטה את,יחד עם הבית והמכונית הנוצצת שלך את העושר הפנימי שבי,לא תוכלי לעולם,לרכוש בכסף את פתיה עבורי,לא הייתי מתחלפת איתך בעד שום הון שבעולם - הבנת ?

אני שמחה שנוכחותי מפריעה לך

קצת "כבוד" לאלו שנמצאים כאן לפנייך יופי שיש לך חיים מלאים רוצה להתחלף איתי ? שבי בבית כמוני,מול המחשב,אבל עם שתי מחלות קשות,ונראה.......... זה מה שמפריע לך בחיים ? היותי חולה ?

אל תשתמשי עם זה

זה לא לעניין.מי שחובר לרשעים סופו להיות כמוהם.ואת חברת לשרץ העלוב הזה ועדיין מגבה אותו.כמו שסבתא שלי היתה אומרת.מי שישן עם כלבים שלא יתפלא אם הוא מתעורר עם פרעושים.

ובמה בדיוק את מתהדת ?

בנוצות הטווס שלך ? את שטוחה כמו פלטה את,יחד עם הבית והמכונית הנוצצת שלך את העושר הפנימי שבי,לא תוכלי לעולם,לרכוש בכסף את פתיה עבורי,לא הייתי מתחלפת איתך בעד שום הון שבעולם - הבנת ?

ואגב הסתבכות..במה ? בפורומים ? פכככככככככככככככככ

עדר שוטים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אוי לי ואבוי,לו הייתם מעבר לפורום תישארי כאן.. הסתבכתי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כ-ו-ל-ה פורומים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תיכף אקום,אשים מוסיקה,ארקוד..מי ומה זה הפורום אם לא שעשוע בעבורי

אל תשתמשי עם זה

זה לא לעניין.מי שחובר לרשעים סופו להיות כמוהם.ואת חברת לשרץ העלוב הזה ועדיין מגבה אותו.כמו שסבתא שלי היתה אומרת.מי שישן עם כלבים שלא יתפלא אם הוא מתעורר עם פרעושים.

אתמול לא קיבלת את הסברי

ולכן החלטתי שאגבה גם אגבה,את ה"שרץ" (כדברייך) מי שלא רוצה להאמין,סופו שיקבל כפל כפליים

ולא אני לא משתמשת בזה...........

מי שעושה בזה שימוש,זו את ! ! יושבת בבית אמרת ? הרי לך,שוטה

אני בטוחה שהם מספיק חכמים לדעת.

וברגע שהוא יממש את איומו נדע איך להגיע אליו דרך חברתו הטובה. שאליה ניתן להגיע בקלות.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לא יאומן חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אתמול לא קיבלת את הסברי

ולכן החלטתי שאגבה גם אגבה,את ה"שרץ" (כדברייך) מי שלא רוצה להאמין,סופו שיקבל כפל כפליים

כשתדברי כמו בנאדם.ולא כמו אלוהים אולי מישהו יקשיב לך.

נו....חבובי.

לך אין חבר פסיכופת שיעשה בשבילך את העבודה השחורה.

נראה

לך סימה? אני ברחתי מהפורום הזה בזמן בגלל התבת פנדורה קרן שמש. היא צבועה ואני שונא צבועים עזבתי תפורום פה אחרי 3 שנים שכתבתי. איך את הופ ואבישג מחזיקות פה מעמד?

ואגב הסתבכות..במה ? בפורומים ? פכככככככככככככככככ

עדר שוטים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אוי לי ואבוי,לו הייתם מעבר לפורום תישארי כאן.. הסתבכתי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כ-ו-ל-ה פורומים חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תיכף אקום,אשים מוסיקה,ארקוד..מי ומה זה הפורום אם לא שעשוע בעבורי

אלו הם חייך.

כבר עברת על החוק עלוב נפש שכמותך

שאיימת לנפץ לי את החיים הזכרת לי שאני גרה בבית של זכוכית מאיים בעקיפין לפגוע בשלמותי על כל המשתמע בכך בזה שתספר לבעלי ואם אני לא טועה גם לעודד אדם להתאבד מהווה עבירה על החוק. תעשה מה שאתה רוצה אני את הלקח שלי בחיים למדתי הפחד יותר גרוע מהתוצאות ואני לא חוששת ממך הכל לטובה.

שימי לב הופ למה שהוא כותב.

הוא לא מכיר אותך אבל בכל זאת יש לו מידע עלייך. מי יכול למסור לו אותו?למי מהחברים שלו נמסרו פרטים?אנחנו יודעים נכון? בואי נראה אותו מעז.

אני אפנה אליך בשעת הצורך.

אתה בטח לא תמסור עלי פרטים אישיים

הממממ, זה תלוי מותק

נראה מה תציעי לי בתמורה

הופ, קראי בעיון והפנימי

טלי קורה מבין עינייך. מרגע שבקשת נהנתי ולא הצקתי לך את זו שהמשכת לכנותני בכינויים שאינך מודעת למשמעותן למרות עיסוקך אבל לא באמת היה איכפת לי מה דעתך ומה דעת חברותייך את אישה נגררת אדם ללא חוט שידרה סימה ואבישג השתמשו בחולשתך וכך ראיתי את המשך התנהגותך. עד אתמול אתמול כנית אותי היטלר אתמול חצית קו אדום את טועה בזהותי את כנראה חושבת שאני מי שהיה לך כנראה קשר כזה או אחר אז לא הופ מעולם לא היה לנו קשר מכל סוג את פשוט טועה באם לטא תתנצלי בפורום על השימוש שעשית בסמל נאצי אזי אני אפעל במקום עבודך המכתב ליח"א מוכן באם לא תתנצלי ורק על הכינוי היטלר שהשתמש על מנת להקניטני אני בהחלט הגיע גם לבעלך אינך יודעת מי אני ואת הידע והיכולות שלי במיחשוב לא אעשה דבר שהוא בניגוד לחוק אבל מבטיחך כי מעסיקך ידע על התנהלותך בפורום ועל השימוש בסמלים נאציים שעשית אני אומר בפעם האחרונה התנצלות המכתבים מוכנים לשליחה יתרה באם לא תתנצלי כאן בשעות הקרוות אני מתכוון לשוחח עם מי בכיר בארגון שמעסיקך עצתי לך אל תתני לסימה ולאבישג להובילך למקום שממנו רק את תנזקי אל תקלי ראש ביכולתי קשריי כישורי וניחישותי הן מנצלות חולשתך ואת נגררת ואת תשלמי על השימוש שעשית ב "היטלר"

קרוות=קרובות, חוץ

מזה קיימת הקפדה על ניסוח וכתיב נכונים. אבל למה לאיים? אתה תסתבך!! עזוב את הגברת הזו בשקט!
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר