אז...............

גם אני צצה (לפעמים) כשקרן וציפורת צצים, ואנחנו באמת לא חיה תלת ראשית. וצצתי רק מכיוון שאתמול ראיתי בחטף שאדון ציפורת "זכה" לקבל את הכינוי "היטלר של וואלה". ובכן, היינו בסרט דומה לפני הרבה חודשים בפורום אחר בסיטואציה דומה. ניהלנו בזמנו ויכוח נוקב ועקרוני שתוצאותיו היו לא ממש נעימות לאחד המעורבים. והסיבה שאני מעלה זאת עכשיו היא שאנשים לא ממש מבינים ומודעים לנקודות רגישות של אחרים, והשואה ותוצאותיה היא אחת הרגישות שבהן. בודאי שאצלי. מעבר לתהלוכת העלבונות המרשימה ומעבר לצדקנות האמיתית או המעושה, יש מקומות אליהם לא גולשים. והקו האדום, האישי שלי, לפחות, הוא השימוש בגרועים שבצוררים כדי להדגיש נקודה. מוחות יצירתיים יכולים למצוא שלל עלבונות וכינויים כדי להבהיר סלידה/גינוי/חוסר שביעות רצון/פגיעה מבלי לגלוש למקום הזה. ויש בכך הרבה מעבר לעלבונו של אחד, יש בכך משום זילות כלפי משהו גדול וחשוב בהרבה ממילים כאלה או אחרות שנשפכות בפורום כזה או אחר. צר לי, איני מתכוונת להשתתף בויכוח או להידרש לסוגיית ההשוואה בין עלבונות/איומים כאלה או אחרים. אבל אני חושבת שצריך לשים את הגבול באיזשהו מקום, ולא להוזיל את הקדוש, מה עוד שאיש אינו יודע את המטען האישי/משפחתי של באי המקום. ההתנצלות בהחלט במקום, לא בגלל הפגיעה האישית אלא בעיקר בגלל שאין מקום לדמוניזציה מהסוג הזה שפוגעת ברגשות הכלל. אין דין עלבון/קנטרנות גם כשמנסים לכוון למקום רגיש כדין השוואה של אדם עם גדול הצוררים והגרוע שבהם. ואני רוצה להזכיר נשכחות. בזמנו, פרסם אחד הכותבים שכותב חביב ומשעשע איזושהי בדיחה סרת טעם. באמת לא מתוך כוונה רעה. היתה אליו פניה רבתי להתנצל כי זו פוגעת ברגשות נשים. הוא אכן התנצל הגם שכוונתו היתה להצחיק ולא לפגוע. ההשוואה הזו להיטלר מטרתה היתה לפגוע, וחזק, והיא פגעה, וחזק, הרבה מעבר לפגיעה האישית. ואני מקווה שבאמת תשכלנה להבחין בהבדל בין אמירה לאמירה כי במקרה הזה אין מקום להשוואה.

היי אלה.זה לא בדיוק נכון.

את לא ממש צצה יחד אתם.בן העוולה הזה בניגוד אליך שורץ כאן קרוב לחודשיים.יום יום בשעות קבועות.דואג להשמיץ את כל מי שנוכח כאן(כמעט את כולם מלבד....המבין יבין)הוא לא מכיר אף אחד מאיתנו ובכל זאת אותי למשל באופן שיטתי מכנה זונה.שולח אותי לאורגיות עם בני מיעוטים.שמי הקבוע בפורום הוא אשה מוכה.ועוד הרבה הרבה פניני לשון.זה כבר הפך להיות בלתי נסבל.ועם כל הכאב שבעניין הוא זכה לכינוי הזה ביושר.

ושום מילת התנצלות על הבלגן שהתחלת בו ?

אתה לא יותר טוב ממנו בעדינות בעדינות אתה עושה את זה אבל לא פחות מרושע

הגזמת, הוא

שפל ואני בא רק כדי לייעץ. למשל את ואבישג טובות אבל נאיביות מידי. נותנות אמון באנשים צבועים ומקבלות שנאה.

אתה טומי מנסה לחרחר מריבות.

מחקו את ההודעה השפלה שלך

תחסוך לי את העצות שלך אתה יותר גרוע ממנו או שאתם אותו אחד

אנחנו לא

אותו אדם. לא רוצה אל תאמיני את רואה עכשיו גם את וגם אבישג לומדות בדרך הקשה. לאבישג לא מגיע גם שהוא ישנא אותה

נפלא לדעת שבפורום יש יותר מרשע אחד

אתה התחלת את הכל מחקו את ההודעה שלך אבל אני זוכרת

היי אלה.זה לא בדיוק נכון.

את לא ממש צצה יחד אתם.בן העוולה הזה בניגוד אליך שורץ כאן קרוב לחודשיים.יום יום בשעות קבועות.דואג להשמיץ את כל מי שנוכח כאן(כמעט את כולם מלבד....המבין יבין)הוא לא מכיר אף אחד מאיתנו ובכל זאת אותי למשל באופן שיטתי מכנה זונה.שולח אותי לאורגיות עם בני מיעוטים.שמי הקבוע בפורום הוא אשה מוכה.ועוד הרבה הרבה פניני לשון.זה כבר הפך להיות בלתי נסבל.ועם כל הכאב שבעניין הוא זכה לכינוי הזה ביושר.

תראי.............

הוא אמר - היא אמרה - הוא התחיל - היא המשיכה, אין לזה סוף. ועדיין, והופ הבינה את זה ולכן התנצלה במקביל להודעה שלי, כי אין לאמירה הזו מקום ולא משנה כמה מרגיז/מרתיח/פוגעני/מנבל הוא התוכן שכנגד. אין אדם שאפשר לטעון עליו שהוא "זכה לכינוי הזה ביושר, בטח לא הוא, עד כמה שיהיה קשה לך להאמין. יש מקומות שצריכים להישאר מחוץ לכל ויכוח, יהא פוגעני/מרגיז ככל שיהיה.

הגזמת, הוא

שפל ואני בא רק כדי לייעץ. למשל את ואבישג טובות אבל נאיביות מידי. נותנות אמון באנשים צבועים ומקבלות שנאה.

אני לא

צריך לעורר פה ריבים. עברי אחורה בדפים ותראי שהתחילו פה ריבים כבר לפני כמה חודשים

תראי.............

הוא אמר - היא אמרה - הוא התחיל - היא המשיכה, אין לזה סוף. ועדיין, והופ הבינה את זה ולכן התנצלה במקביל להודעה שלי, כי אין לאמירה הזו מקום ולא משנה כמה מרגיז/מרתיח/פוגעני/מנבל הוא התוכן שכנגד. אין אדם שאפשר לטעון עליו שהוא "זכה לכינוי הזה ביושר, בטח לא הוא, עד כמה שיהיה קשה לך להאמין. יש מקומות שצריכים להישאר מחוץ לכל ויכוח, יהא פוגעני/מרגיז ככל שיהיה.

אלה - תעשי לי טובה

אל תמזערי את התנהגותו הנלוזה הוא התחיל, היא התחילה, הוא המשיך , היא המשיכה תעשי לי טובה !!! את קוראת הכל וזוכרת הכל מדהים איך העלת מהאוב את הבדיחה האומללה של אמוץ כל כך צדקת אז את יודעת הכל אל תתממי עכשיו אל תמעיטי בהתנהגותו הפוגענית ואת כותבת בפורום שאת יודעת מי הוא ואת צצה שהוא צץ, אז למה את מגינה על מי שהורס פורומים ועובר עבירות פליליות. כן עבירה פלילית של איומים כלפי נסיונות חוזרים ונשנים לעודד אותי להתאבד וזאת עוד בטרם חציתי את הקו האדום. ואיפה ההתנצלות שלו ? ואיפה ההתנצלות שלך, על מזעור החלק שלו, הוא עשה, היא עשתה, כל כך לא משקף את המציאות. גם עליך הוא מאיים? זה העניין בגלל זה לא טוב לחיות בפחד אני לא מפחדת שיעשה מה שהוא רוצה אני התנצלתי כי אכן היה צורך להתנצל איפה ההתנצלות שלך שאת מגינה על כזאת חיית טרף ?

נפלא לדעת שבפורום יש יותר מרשע אחד

אתה התחלת את הכל מחקו את ההודעה שלך אבל אני זוכרת

יש שלושה

קרן ציפורת ועוד אחד שאת ואחרים לא הייתם מאמינים בכלל שזה הוא

תראי.............

מוסר כפול.

שאר האוכלוסיות שבהן הנבלה פגע,לא פחות חלשות מאוכלוסיית נפגעי השואה. או שתהיו כאן להגן על כולן.או לא בכלל.מדברייך משתמע כאילו היה כאן ריב בין ילדים.הוא התחיל היא התחילה.אבל אם את היית בטווח הירי שלו היית מדברת אחרת.

אלה - תעשי לי טובה

אל תמזערי את התנהגותו הנלוזה הוא התחיל, היא התחילה, הוא המשיך , היא המשיכה תעשי לי טובה !!! את קוראת הכל וזוכרת הכל מדהים איך העלת מהאוב את הבדיחה האומללה של אמוץ כל כך צדקת אז את יודעת הכל אל תתממי עכשיו אל תמעיטי בהתנהגותו הפוגענית ואת כותבת בפורום שאת יודעת מי הוא ואת צצה שהוא צץ, אז למה את מגינה על מי שהורס פורומים ועובר עבירות פליליות. כן עבירה פלילית של איומים כלפי נסיונות חוזרים ונשנים לעודד אותי להתאבד וזאת עוד בטרם חציתי את הקו האדום. ואיפה ההתנצלות שלו ? ואיפה ההתנצלות שלך, על מזעור החלק שלו, הוא עשה, היא עשתה, כל כך לא משקף את המציאות. גם עליך הוא מאיים? זה העניין בגלל זה לא טוב לחיות בפחד אני לא מפחדת שיעשה מה שהוא רוצה אני התנצלתי כי אכן היה צורך להתנצל איפה ההתנצלות שלך שאת מגינה על כזאת חיית טרף ?

עושה לך טובה ובעיקר לעצמי...........

אולי לא הבנת, וגם לא סימה, ולכן אחדד את הדברים וארד מהבימה הזו. לא נכנסת למריבות שכאן. לא נכנסת לעניינים שיש או אין ביניכם. ואיני מצפה ו/או רוצה שתיכנסו לעניינים שיש לי או אין לי עם מי מהכותבים כאן. התייחסתי לנקודה אחת פשוטה. והנקודה הזו הובהרה על ידי, והעובדה היא, הופ, שידעת את בעצמך שכשלת בנקודה הזו ולכן התנצלת. מעבר לזה איני מגינה על איש ואיני מנגחת איש. שיהיה שבוע טוב.

תודה לך ציפורת

אתמול הייתי בטיפול שיאצו הוא מכיר אותי בלי שאדבר איתו מילה אמר לי את מרגישה כל פו שעושים לך את מאוד רגישה מה את שומרת בבטן מי הרגיז אותך אמרתי לו אני בתקופה לא משהו כתבתי באיזה פורום זה עשה לי טוב אבל איזה פסיכי השתלט על הפורום הורס אותו אין לי איפה לכתוב אני מתפוצצת מרוב רגשות הוא גם הציע לי להתאבד ומאיים עלי שינפץלי את החיים אז אתמול וגם היום אני לא מרגישה טוב אני מרגישה ממש רע אני מרגישה במקום מאוד נמוך בחיים שלי ואתה מושיט לי את הידיים הרקובות שלך ורוצה לקחת אותי יותר למטה אבל אני מתנגדת ופה אני אומרת לך תודה כי רק אני יכולה להזיק לעצמי באמת ואתה מעורר בי דחף הפוך אתה מעורר בי את הדחף להמשיך לצחוק, לחייך, לחיות אתה והיד הרקובה שלך שמנסה למשוך אותי למטה לחוץ לי בבית, לחוץ לי בעבודה אין לי מקום לברוח אליו אין לי איך להוריד את הלחץ מהחיים שלי שקלתי את ההצעה שלך בכובד ראש לא,יש לי אחריות יש לי ילדים זו לא הדוגמא שאני אתן להם אני אתגבר הרבה בזכותך אז תודה לך מן הסתם אתה תמות הרבה לפני כי אני צעירה ממך בהרבה שנים אז בנשימת אפך האחרונה תחשוב עלי חיה, צוחקת, מחייכת, מזדיינת ואולי עכשיו אני לא מרגישה משהו, אבל אני אתגבר גם בזכותך נשמה אפלה שכמותך אז תודה לך

הצעה קטנה

אני עברתי אונס תעשי קמוני תגידי לעצמך קול בוקר שאת יפה שאת חזקה ואת לא נשברת זה יחזק אותך ואולי תפתחי פורום חדש ואימול חדש ותשני ססמה את פי 100 יותר טובה ממנו ואתה תתנצל יפחדן נודניק אפו אתה תהיה גבר על גברים לא על נשים

עושה לך טובה ובעיקר לעצמי...........

אולי לא הבנת, וגם לא סימה, ולכן אחדד את הדברים וארד מהבימה הזו. לא נכנסת למריבות שכאן. לא נכנסת לעניינים שיש או אין ביניכם. ואיני מצפה ו/או רוצה שתיכנסו לעניינים שיש לי או אין לי עם מי מהכותבים כאן. התייחסתי לנקודה אחת פשוטה. והנקודה הזו הובהרה על ידי, והעובדה היא, הופ, שידעת את בעצמך שכשלת בנקודה הזו ולכן התנצלת. מעבר לזה איני מגינה על איש ואיני מנגחת איש. שיהיה שבוע טוב.

שבוע טוב

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר