סימל'ה,כלבתא קטנה ומושתנת

הקשיבי היטב היטב עם אפסונית כמוך,אינני מתחברת,מובן ? ברור שאת מודה כאן בפה מלא,שעזרתי לך הבושה כולה שלך,ובאם תמשיכי בכינויים שבהם השתמשת קודם,אל ייפלא בעינייך,שטעשה גם אעשה,שימוש במידע שברשותי עלי יש לך יותר ? חחחחחחחחחחחחחחחח בוגדנית עלובה,שתוקעת סכין בגב,לעושים חסד עימה,עלי כוווווווווווווווולללם יודעים כמעט הכל וכי למה ? פשוט מאוד כתבתי את קורותיי,מתחילתם ועד לאחריתם בכמה פורומים אצלי הכל גלוי - שמה עלייך זין אחד גדול יאללה נראה אותך חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ועכשיו קיבלתי גושפנקא לעודד את "מלח הארץ" ואין לאף אחד על מה להלין..רק עלייך ואת אשר יגורנו,בא וכשמאשימים אדם במעשה שלא עשה,סופו של דבר - יעשהו

שבת שלום אולי די כבר עם הדברים המכוערים הללו ?

את קוראת לי בשמות כל מיני בסדר מה נעשה לי אמרו לא פעם שיש להתרחק ממך רק לידיעתך יש אנשים שממש אבל ממש לא מקנאים בך מתרחקים ממך האמיני לי לי יש עוד אומץ לכתוב לך אני לא פוחדת ממך ולא מאף אחד אבל די כבר עם המילים הללו הפגיעה באדם הרצון לעזור שתמיד נגמר ברע חשבת על כך? ואני יודעת שתקראי לי קרציה נודניקית אבל את יודעת מה עדיף לפעמים להיו תקרציה על כלב שלי למשל מאשר לסבול את הכתיבה שלך אז די כבר שיהיה לך שבת שלום

במקום לשים זין את יכולה לכתוב פותחת פה ע נ ק כי זה מה שיש

לך זין זה בזכרים ולא בנקבות

קשה לי להאמין

שממרום שנותייך תצליחי למצוא ז....שיצליח לכסות אותי.סורי.את זה תשאירי לצעירות. ומה עוד תוכלי לעודד את החבר הפסיכופט שלך?לא נשארו גידופים בלקסיקון שהוא לא השתמש בהם.את מוכיחה לכולם את טענותיי.מעודדת אדם להרוס את חייהם של אחרים באיומים.מה זה אומר עלייך קרן שמש? לא מדובשך ולא מעוקצך.

לך זין זה בזכרים ולא בנקבות

חחחחחחחחחחח

קשה לי להאמין

שממרום שנותייך תצליחי למצוא ז....שיצליח לכסות אותי.סורי.את זה תשאירי לצעירות. ומה עוד תוכלי לעודד את החבר הפסיכופט שלך?לא נשארו גידופים בלקסיקון שהוא לא השתמש בהם.את מוכיחה לכולם את טענותיי.מעודדת אדם להרוס את חייהם של אחרים באיומים.מה זה אומר עלייך קרן שמש? לא מדובשך ולא מעוקצך.

חחחחחחחחחחח

קשה לי להאמין

את קוראת לי בשמות כל מיני בסדר מה נעשה לי אמרו לא פעם שיש להתרחק ממך רק לידיעתך יש אנשים שממש אבל ממש לא מקנאים בך מתרחקים ממך האמיני לי לי יש עוד אומץ לכתוב לך אני לא פוחדת ממך ולא מאף אחד אבל די כבר עם המילים הללו הפגיעה באדם הרצון לעזור שתמיד נגמר ברע חשבת על כך? ואני יודעת שתקראי לי קרציה נודניקית אבל את יודעת מה עדיף לפעמים להיו תקרציה על כלב שלי למשל מאשר לסבול את הכתיבה שלך אז די כבר שיהיה לך שבת שלום

אולי די כבר עם הדברים המכוערים הללו ?

אולי באמת די מהדעתך ? טומי לי שמשתף יפה פעולה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר