תקפצי לי קרן

אין לך כלום עלי.את לא מפחידה אותי.לא רואה אותך קדימה דברי.ככה תוכיחי לכולם שאסור לסמוך עליך בשום מצב.מתיימרת לעזור לאנשים.וכשהם לא חושבים כמוה היא תשתמש בזה נגדם.תשמיצי,לי יש עליך קצת יותר.

כלבתא קטנה ומושתנת,הקשיבי היטב היטב

עם אפסונית כמוך,אינני מתחברת,מובן ? ברור שאת מודה כאן בפה מלא,שעזרתי לך הבושה כולה שלך,ובאם תמשיכי בכינויים שבהם השתמשת קודם,אל ייפלא בעינייך,שטעשה גם אעשה,שימוש במידע שברשותי עלי יש לך יותר ? חחחחחחחחחחחחחחחח בוגדנית עלובה,שתוקעת סכין בגב,לעושים חסד עימה,עלי כוווווווווווווווולללם יודעים כמעט הכל וכי למה ? פשוט מאוד כתבתי את קורותיי,מתחילתם ועד לאחריתם בכמה פורומים אצלי הכל גלוי - שמה עלייך זין אחד גדול יאללה נראה אותך חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ועכשיו קיבלתי גושפנקא לעודד את "מלח הארץ" ואין לאף אחד על מה להלין..רק עלייך ואת אשר יגורנו,בא וכשמאשימים אדם במעשה שלא עשה,סופו של דבר - יעשהו

הקינאה מעוורת ?

באם תמשיכי בקו שאת טווה בתגובותייך האחרונות אלי,את במו מיקלדתך,כורה לעצמך בור לא אתריע בשלישית,על רמזים ושימוש בתגובות של כותבים אחרים,המתאימים לרמתך

רק לידיעתך יש אנשים שלא מקנאים בך אז די לחשוב

על קנאה

עם אפסונית כמוך,אינני מתחברת,מובן ? ברור שאת מודה כאן בפה מלא,שעזרתי לך הבושה כולה שלך,ובאם תמשיכי בכינויים שבהם השתמשת קודם,אל ייפלא בעינייך,שטעשה גם אעשה,שימוש במידע שברשותי עלי יש לך יותר ? חחחחחחחחחחחחחחחח בוגדנית עלובה,שתוקעת סכין בגב,לעושים חסד עימה,עלי כוווווווווווווווולללם יודעים כמעט הכל וכי למה ? פשוט מאוד כתבתי את קורותיי,מתחילתם ועד לאחריתם בכמה פורומים אצלי הכל גלוי - שמה עלייך זין אחד גדול יאללה נראה אותך חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ועכשיו קיבלתי גושפנקא לעודד את "מלח הארץ" ואין לאף אחד על מה להלין..רק עלייך ואת אשר יגורנו,בא וכשמאשימים אדם במעשה שלא עשה,סופו של דבר - יעשהו

הכלבתא הקטנה המושתנת שוב אומרת תקפצי לי.

לא מדובשך ולא מעוקצך.הכי מצחיק שהזהירו אותי מפנייך.עזרת לי?בואי לא נגזים.נתת כמה עצות בתחום הפסיכאטריה לאחת הקרובות אלי.ביג פאקינג דיל. עזרת לי.......אם הייתי מפנימה דברים שנאמרו עלייך.לא הייתי מדברת איתך בכלל. אני לא ארד לרמה שלך ושל החבר המושתן שלך.מתאים לך חברים כאלה.את שניכם אני לא רואה ממטר.קאפיש?

רק לידיעתך יש אנשים שלא מקנאים בך אז די לחשוב

על קנאה

פככככככככככככככככככ

פככככככככככככככ קנאה עאלק.

הכלבתא הקטנה המושתנת שוב אומרת תקפצי לי.

לא מדובשך ולא מעוקצך.הכי מצחיק שהזהירו אותי מפנייך.עזרת לי?בואי לא נגזים.נתת כמה עצות בתחום הפסיכאטריה לאחת הקרובות אלי.ביג פאקינג דיל. עזרת לי.......אם הייתי מפנימה דברים שנאמרו עלייך.לא הייתי מדברת איתך בכלל. אני לא ארד לרמה שלך ושל החבר המושתן שלך.מתאים לך חברים כאלה.את שניכם אני לא רואה ממטר.קאפיש?

אולי די בנות זה מגעיל די סימה בחייאת מותק די עם זה

ערב שבת היום חלאס

ששששששש עוד יחשבו שעשית בשבילי דברים גדולים.

לכל המעוניין.קרן בזבזה עלי שתי שיחות טלפון.ונתנה לי עצות בתחום הפסיכיאטריה עבור קרובת משפחה.על כך אני צריכה להיות עבד לרגליה ולהסכים עם כל שטות שיוצאת לה מהפה.

פככככככככככככככככככ

פככככככככככככככ קנאה עאלק.

סימה מה את רוצה היא כל הזמן כותבת על קינאה אז מה

אני אמורה לכתוב? למה את מקנאה בה ? אני לא

אכן בושה וחרפה לאתר שנחשב מוביל.

אולי בגלל אותו"מלח הארץ"שעושה כאן שמות כבר כמה חודשים. היה כאן סבבה ליפני שהוא הגיע עם המסיבת גן שלו.קבוצה רציניצ של אנשים שכתבו לעניין.ולא חשבו שאלוהים נתן להם שרביט לחלק ציונים לאנשים מי מטומטם ומי חכם.כמו שמישהי כתבה לך אבישג.את מזכירה לה את איריס בר האהבלה.את מבינה אבישג?אנשים עם טונות של צרות בחיים רוצים לתקן חיים של אחרים. זאת הסיבה שהפורום נראה כמו שהוא נראה.בגלל אותם"חכמים נאורים"

רגע סימה

את מכניסה אותי בקטגוריה של אנשים רציניים?

מה

אתה חושב?

סימה מה את רוצה היא כל הזמן כותבת על קינאה אז מה

אני אמורה לכתוב? למה את מקנאה בה ? אני לא

זה היה מכוון אליה ליאת

לא אלייך.

מה

אתה חושב?

בימים רגילים הייתי חושב שלא, אבל

עם כל מה שרץ כאן כרגע אז אולי כן...

אויייי דני

איפה הימים השקטים והשפויים של הפורום?

את יודעת כמה זה

קשה לי להתאפק מלענות לכל הקשקושים כאן? הרי זה לחם בשבילי...

לחם בשבילך?

עצוב לי לשמוע.אבל תגיב.מעניין לשמוע מה יש לך לומר.

סתם לעצבן את כל הפסיכופטים

והסכיזופרנים, אבל נראה לי שאני בכל זאת אוותר....
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר