להופ

להופ

ראיתי את כל המיילים שלך וחשוב לי שתדעי שאני רואה וקוראת כל מייל ואת יודעת את זה שאני גם מגיבה ולא מתעלמת. הפעם לא הגבתי וגם לא יישמתי את מה שביקשת וזאת משום שאת לא יכולה לבקש ממני למחוק איזו הודעה ואז במייל אחר לכתוב לי " בעצם לא אל תמחקי תמחקי רק הודעה כזו וכזו.." שאת מצרפת לי קישור אליה. ואז במייל אחריו "בעצם כן תמחקי את כל ההודעות האלו..." ואז שוב מייל בו את לא רוצה שאמחוק וחוזר חלילה... אני שואלת את עצמי מה היה קורה לו הייתי קוראת את המייל הראשון מוחקת את כל מה שביקשת, קוראת את המייל השני ואני רואה שבעצם התחרטת ואת לא רוצה שאמחוק?? אבל כבר מחקתי... וגם אני בתור מנהלת לא יכולה להחזיר את מה שמחקתי. רק לא מזמן כינת אותי מחיקון ושאני לא מנהלת טוב את הפורום ועוד כהנה וכהנה... נכון שהתנצלת בפני במייל וסלחתי לך. בכל אופן את צריכה להחליט מה את רוצה וכשתהיי סגורה תכתבי לי ואני כמובן אקרא ואקשיב לך. אורלי

לאורלי

לא אני השתמשתי במילה מחיקון גם לא זכור לי שהתנצלתי במייל כי לא היה לי על מה להתנצל. ונכון אני עדיין חושבת שאת לא מנהלת טובה ואני חושבת שמנהל בפורום כזה צריך להיות מעורב יותר. זו דעתי והיו לה תומכים רבים. עכשיו את מוצאת לנכון להשתמש בכח שיש לך בידיים ולהעלות את ההתלבטויות שלי בדבר המחיקות על דפי הפורום. זאת הנקמה שלך ? כאשר עשויות להיות לכך השלכות על חיי הפרטיים. באמת כל הכבוד לך את אכן לא ראויה להיות מהנהלת אם עכשיו שאולי אני נמצאת בנקודת חולשה מסויימת את מוצאת לנכון להכנס בי. באמת כל הכבוד !!!

הסיבה שהפסקתי ללהתלונן על אופן ניהולך הכושל

וגם הרגעתי אחרים הייתה כי אביטל פנתה אלי באופן אישי ואמרה לי שאין הרבה קופצים לנהל את הפורום הזה וללא מנהל הפורום עלול להסגר. אז הפסקתי להגיד את מה שאני חושבת לגביך האם זו סיבה לא למחוק את מה שראוי שימחק. את נותנת לרגשות האישיים שלך להשפיע על שיקול הדעת שלך, בנוגע לכח שיש לה בלמחוק. מנהל טוב לא צריך לתת לרגשות האישיים להשפיע על שיקול דעתו. זכותי להגיד את מה שאני חושבת. ואני הפסקתי לעשות כן רק בגלל שאביטל אמרה לי שאם אמשיך כך הפורום עלול להיסגר. ואת מנצלת את זה עכשיו את המצוקה האישית שלי. באמת כל הכבוד, לא ציפיתי לזה ממך. יש הדל בין ניהול כושל לבין להיות אדם שמונע מרגשות נקם.

אורלי

לא קראתי את התשובות של הופ,ואין גם צורך אבל כל ההתנהלות שלכם במיילים,לא אמורה להיחשף מעל דפי הפורום באם הופ רצתה בכך,הייתה כותבת זאת כאן אין לאף מנהל,את הפריבילגיה הזו,ואם זה היה קורה איתי..וואו וואו ואווו ,הייתי הופכת את הפורום

קבלי עצה חינם,אורלי

פשוט מחקי את השרשור הזה

אני בעד

להופ

ראיתי את כל המיילים שלך וחשוב לי שתדעי שאני רואה וקוראת כל מייל ואת יודעת את זה שאני גם מגיבה ולא מתעלמת. הפעם לא הגבתי וגם לא יישמתי את מה שביקשת וזאת משום שאת לא יכולה לבקש ממני למחוק איזו הודעה ואז במייל אחר לכתוב לי " בעצם לא אל תמחקי תמחקי רק הודעה כזו וכזו.." שאת מצרפת לי קישור אליה. ואז במייל אחריו "בעצם כן תמחקי את כל ההודעות האלו..." ואז שוב מייל בו את לא רוצה שאמחוק וחוזר חלילה... אני שואלת את עצמי מה היה קורה לו הייתי קוראת את המייל הראשון מוחקת את כל מה שביקשת, קוראת את המייל השני ואני רואה שבעצם התחרטת ואת לא רוצה שאמחוק?? אבל כבר מחקתי... וגם אני בתור מנהלת לא יכולה להחזיר את מה שמחקתי. רק לא מזמן כינת אותי מחיקון ושאני לא מנהלת טוב את הפורום ועוד כהנה וכהנה... נכון שהתנצלת בפני במייל וסלחתי לך. בכל אופן את צריכה להחליט מה את רוצה וכשתהיי סגורה תכתבי לי ואני כמובן אקרא ואקשיב לך. אורלי

את מזמינה

את זה לעצמך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר