בכל מקרה

זה שהוא "מקצץ" עליי, לא מבטל מה שאני חושבת. לדעתי אין לו שום קשר לרוע שקורה כאן. הוא לא ירד לכאלה דרגות שפל..

זה כי היתה

להם אי הבנה.הם יישרו הדורים למה אתה מחפש לעשות מיזה בלאגן. לא מספיק מה שקורה כאן?או שגם אתה חלק מחבורת הזבל?

תודה סימה.

אבישג

אל תגררי לשטויות האלה.כמו שהוא אמר הוא כאן כי יש אקשן. וכנראה שאין לו מספיק.אל תיסחפי אחריו.

אבישג

מה שכתבתי זה לטובתך ואני אוהב לקרוא מה את כותבת. תתעלמי מאלה שלא אוהבים אותך

אבל אותי אתה לא אוהב אתה התחלת בכל הבלאגן !!!

הופ, שוב

תתעלמי. תאמיני ביכולות שלך, יש פה הרבה אנשים שכן אוהבים אותך ובצדק. חבל לך על הכעס, זה מיותר..

אבישג

אל תגררי לשטויות האלה.כמו שהוא אמר הוא כאן כי יש אקשן. וכנראה שאין לו מספיק.אל תיסחפי אחריו.

סימה, מאוד

מעריכה את ההתייחסות שלך. ושוב תודה..

טומי אז ככה

אעשה זאת בזריזות כי יש לי אורחים, רצונו הוא כבודו. חברים זה דבר טוב. סומכת על השיקולים שלו הוא רשאי לדבר ולחבב את מי שהוא מוצא לנכון. באשר לטענתך שהוא שונא אותי, זה גם יכול להיות, למרות שאיני מבינה למה. אולי היו לנו מחלוקות, אבל לא חושבת שקרה משהו קריטי שמצדיק שנאה.

אבישג באמת

שאת אשה טובה ולמה לשנוא? צריך לדעת גם לסלוח

זה כי היתה

להם אי הבנה.הם יישרו הדורים למה אתה מחפש לעשות מיזה בלאגן. לא מספיק מה שקורה כאן?או שגם אתה חלק מחבורת הזבל?

בגלל אי

הבנה לשנוא אותה? לא יפה ואתה יכול לסלוח לה. כולם מפשלים לפעמים!

ציפורת,איו צורך להגיב,אבל לקרוא ,רצוי גם רצוי (ולהפנים )

מספיק עם זה כבר הופ לא עשתה לך שום דבר רע גם לא אבישג אז פסדר,הן הבינו את הפואנטה,ובכל זאת.. מה שאתה אינך מרשה לעצמך - אחרים כן הופ כותבת את שכותבת,מסיבותיה היא,ואין זה עניינך,עד כמה היא חושפת את עצמה גם אתה וגם אני,וגם עוד רבים אחרים,עשו זאת אני עדיין עושה זאת מעת לעת,כי איני עושה חשבון לאף אחד - "שומע" ? לאף אחד !! אז נכון שהשטויות של אבישג (בוקר טוב,ערב טוב,וכדו') מזכירות לוותיקים מביננו,את האהבל'ה,איריס בר כולם כאן הבינו,שאתה מתעב שטחיות,אבל לפעמים זה מה שיש הפורומים פתוחים לכולם..אפשר להתבדח,אבל עד לרמה מסויימת - אתה חצית את כל הקווים,וזה מודגש,עקב אי היותך כותב פעיל בניק קבוע אז יופי,הצבת מראה בפניהם - ומה כעת ? זהו,נמאס כבר גם לי !! רוצה ,תכתוב (בחר ניק קבוע נורמלי) לא רוצה - תפסיק לזיין לבנות במוח לפני שגם אני אתחיל לכתוב רק שטויות,והרבה

די לשנוא

עת להשכין שלום
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר