ציפורת,איו צורך להגיב,אבל לקרוא ,רצוי גם רצוי (ולהפנים )

מספיק עם זה כבר הופ לא עשתה לך שום דבר רע גם לא אבישג אז פסדר,הן הבינו את הפואנטה,ובכל זאת.. מה שאתה אינך מרשה לעצמך - אחרים כן הופ כותבת את שכותבת,מסיבותיה היא,ואין זה עניינך,עד כמה היא חושפת את עצמה גם אתה וגם אני,וגם עוד רבים אחרים,עשו זאת אני עדיין עושה זאת מעת לעת,כי איני עושה חשבון לאף אחד - "שומע" ? לאף אחד !! אז נכון שהשטויות של אבישג (בוקר טוב,ערב טוב,וכדו') מזכירות לוותיקים מביננו,את האהבל'ה,איריס בר כולם כאן הבינו,שאתה מתעב שטחיות,אבל לפעמים זה מה שיש הפורומים פתוחים לכולם..אפשר להתבדח,אבל עד לרמה מסויימת - אתה חצית את כל הקווים,וזה מודגש,עקב אי היותך כותב פעיל בניק קבוע אז יופי,הצבת מראה בפניהם - ומה כעת ? זהו,נמאס כבר גם לי !! רוצה ,תכתוב (בחר ניק קבוע נורמלי) לא רוצה - תפסיק לזיין לבנות במוח לפני שגם אני אתחיל לכתוב רק שטויות,והרבה

תודה קרן שמש

הופ חמודה,

את לא צריכה להתנצל על כלום. את כותבת מאוד יפה, האמת שיש לך חלק רב כאן בפורום. מה לעשות שיש יצורים רעים ואומללים שמשמיצים אותנו כאן ללא סיבה. סימה צדקה כשכתבה לי אתמול בלילה שחבל שאני נגררת אחרי הפסיכי, אולם אתמול הרגשתי קצת צורך "להאבק" בו. האמת חבל על האנרגיות. לדעתי זה מישהו מהפורום שדעתו השתבשה עליו ומקבל גיבוי כאן מקרן שמש!! אז הופ יקרה, המשיכי לכתוב, מה שלך טוב ובואי אני, את. סימה וכל מי שמושמץ, בואו נחדש את ההתעלמות מפסיכים. יום נפלא לך..

תודה קרן שמש

תמיד

ציפורת,איו צורך להגיב,אבל לקרוא ,רצוי גם רצוי (ולהפנים )

מספיק עם זה כבר הופ לא עשתה לך שום דבר רע גם לא אבישג אז פסדר,הן הבינו את הפואנטה,ובכל זאת.. מה שאתה אינך מרשה לעצמך - אחרים כן הופ כותבת את שכותבת,מסיבותיה היא,ואין זה עניינך,עד כמה היא חושפת את עצמה גם אתה וגם אני,וגם עוד רבים אחרים,עשו זאת אני עדיין עושה זאת מעת לעת,כי איני עושה חשבון לאף אחד - "שומע" ? לאף אחד !! אז נכון שהשטויות של אבישג (בוקר טוב,ערב טוב,וכדו') מזכירות לוותיקים מביננו,את האהבל'ה,איריס בר כולם כאן הבינו,שאתה מתעב שטחיות,אבל לפעמים זה מה שיש הפורומים פתוחים לכולם..אפשר להתבדח,אבל עד לרמה מסויימת - אתה חצית את כל הקווים,וזה מודגש,עקב אי היותך כותב פעיל בניק קבוע אז יופי,הצבת מראה בפניהם - ומה כעת ? זהו,נמאס כבר גם לי !! רוצה ,תכתוב (בחר ניק קבוע נורמלי) לא רוצה - תפסיק לזיין לבנות במוח לפני שגם אני אתחיל לכתוב רק שטויות,והרבה

אבישג את

וכולם בטוחים שציפורת זה קרן אז לא!! מישהו כאן חשד בוויפר, את וסימה הגנתם עליו. אבל תקראי עכשיו ותפנימי את זה אבישג. לפני שאורלי הפחדנית תמחוק היא מחקה מקודם ובטח לא קראת. וויפר לא מחבב אותך! אני חושב שאפילו שונא אותך!! מזמן הוא כבר לא מגיב לך בפורום הוא מדבר עם סימה הוא מחבב אותה והם חברים טובים. אורלי עם תמחקי אני אכתוב שוב ושוב...

אז אם וויפא הוא הקוקו.

ולטענתך הוא חבר טוב שלי.למה הוא מאשים אותי בעיסוק במקצוע העתיק ביותר בעולם? לאבישג רק בתקופה האחרונה הוא התחיל להציק.אני "סבלתי"ממנו הכי הרבה.(לא שאני רואה אותו ממטר). אז אדון טומי החביב אם אין לך שום מידע מבוסס אל תוסיף בלאגן ושמן למדורה.

וויפא=וויפר

סימה לא

כתבתי שזה הוא. רק שאבישג מגנה פה על מישהו ששונא אותה ובטח שלא מעריך שהיא כתבה פה לטובתו

שימי לב שהוא

מדבר איתך כשהוא בפורום. על התגובות שלה הוא מקצץ

זה כי היתה

להם אי הבנה.הם יישרו הדורים למה אתה מחפש לעשות מיזה בלאגן. לא מספיק מה שקורה כאן?או שגם אתה חלק מחבורת הזבל?

סימה לא

כתבתי שזה הוא. רק שאבישג מגנה פה על מישהו ששונא אותה ובטח שלא מעריך שהיא כתבה פה לטובתו

אבישג

מה שכתבתי זה לטובתך ואני אוהב לקרוא מה את כותבת. תתעלמי מאלה שלא אוהבים אותך

זה כי היתה

להם אי הבנה.הם יישרו הדורים למה אתה מחפש לעשות מיזה בלאגן. לא מספיק מה שקורה כאן?או שגם אתה חלק מחבורת הזבל?

טומי??????????????

למה אתה לא עונה לשאלה שלי?

טוב.. אני נכנס

לעוד פורומים לא רגיל לגלוש בסלולרי המחשב נדפק לי כבר שבוע בלי מחשב. לא מחבורת הזבל אבל נכנס למקומות עם אקשן חחח פה יש הרבה

טוב.. אני נכנס

לעוד פורומים לא רגיל לגלוש בסלולרי המחשב נדפק לי כבר שבוע בלי מחשב. לא מחבורת הזבל אבל נכנס למקומות עם אקשן חחח פה יש הרבה

אבישג את

וכולם בטוחים שציפורת זה קרן אז לא!! מישהו כאן חשד בוויפר, את וסימה הגנתם עליו. אבל תקראי עכשיו ותפנימי את זה אבישג. לפני שאורלי הפחדנית תמחוק היא מחקה מקודם ובטח לא קראת. וויפר לא מחבב אותך! אני חושב שאפילו שונא אותך!! מזמן הוא כבר לא מגיב לך בפורום הוא מדבר עם סימה הוא מחבב אותה והם חברים טובים. אורלי עם תמחקי אני אכתוב שוב ושוב...

טומי אז ככה

אעשה זאת בזריזות כי יש לי אורחים, רצונו הוא כבודו. חברים זה דבר טוב. סומכת על השיקולים שלו הוא רשאי לדבר ולחבב את מי שהוא מוצא לנכון. באשר לטענתך שהוא שונא אותי, זה גם יכול להיות, למרות שאיני מבינה למה. אולי היו לנו מחלוקות, אבל לא חושבת שקרה משהו קריטי שמצדיק שנאה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר