פעם ראשונה ....

הכרצי אותו ביום הולדת של חברים. מהרגע הרראשון אמרתי הוא פשוט מושלם אני רוצה אותו. יצאנו כמה פעמים ונתן לי להבין שהוא בנוי לקשר עכשיו. והמשכנו להפגש לסקס +. הוא טס עוד חודשיים ונראה לי שגם אני , ואני פשוט נקראת אני ממש התאהבתי בו בשנה הזאת כמו שבחיים שלי לא אהבתי מישו. כל פעם מחדש מדכא אותי זה שאני לא יהיה איתו. אבל אין לעשות כל אחד עושה תחושבים חושבות שלו. למרות שאני די בטוחה שהוא לא מרגיש מה שאני מרגישה לא הייתי מוותר על השנה הזאת. סתם רציתי לשתף אותכם.

לכמה זמן

הוא אמור לטוס? אולי תדברי איתו על אפשרות להצטרף אליו? באם לך זה מתאפשר...

תגובה

הוא טס לכמעט שנה, ודי בטוח ישאר עוד. ואני לא רוצה להצטרף אליו זה הטיול שלו ושל החברה. שיעשה אורגיות מטורפות סמים בא שבא לו אני לא אמורה להיות שם...

פעם ראשונה ....

הכרצי אותו ביום הולדת של חברים. מהרגע הרראשון אמרתי הוא פשוט מושלם אני רוצה אותו. יצאנו כמה פעמים ונתן לי להבין שהוא בנוי לקשר עכשיו. והמשכנו להפגש לסקס +. הוא טס עוד חודשיים ונראה לי שגם אני , ואני פשוט נקראת אני ממש התאהבתי בו בשנה הזאת כמו שבחיים שלי לא אהבתי מישו. כל פעם מחדש מדכא אותי זה שאני לא יהיה איתו. אבל אין לעשות כל אחד עושה תחושבים חושבות שלו. למרות שאני די בטוחה שהוא לא מרגיש מה שאני מרגישה לא הייתי מוותר על השנה הזאת. סתם רציתי לשתף אותכם.

טעות

הוא לא בנוי לקשר

אולגה, אז

בעצם ענית לעצמך, הבחור לא בנוי לקשר. אם כך, תני לו את ברכת הדרך, שחררי עצמך ממנו, נכון שזה לא קל, אבל עם הזמן את תתגברי ותוכלי להכיר בחור רציני לקשר ארוך טווח..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר