בוקר משמים של יום העצמאות / אי אפשר לחיות ולא נותנים למות...

דווקא בבוקר של יום העצמאות, ומי שאיתי - לא די לה בהתעמלות, רציתי את דרכי המידבר ברכב לחרוש והיא טוענת שזה יביא לה כאב ראש. חשבתי, אולי ניסטלבט על איזה חוף, אבל אצלה אי אפשר בלי קלוריות לשרוף. ואמש בטלויזיה ממש חטפתי דיכאון, כמה פעמים אפשר לראות את גיבעת חלפון? ועוד מעט כל עמישראל ישים קבב על האש ואני עוד בתחושה של משהו שהתפקשש.. אז אחים ואחיות, יקרות ויקרים - בעיר, בכפר, בעמקים ובהרים. אין לי אלא בשבילכם להביע תיקווה שאצלכם התחושה קצת יותר טובה. ויהיה בסדר, גם את זה נעבור, כי אחרי החושך - תמיד מגיע אור !!!

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

אתה בטוח שאתה לא נשוי לאשתי?

דנדוש,לפי התאור של אשתך

נראה לי שאתה בעלי

דווקא בבוקר של יום העצמאות, ומי שאיתי - לא די לה בהתעמלות, רציתי את דרכי המידבר ברכב לחרוש והיא טוענת שזה יביא לה כאב ראש. חשבתי, אולי ניסטלבט על איזה חוף, אבל אצלה אי אפשר בלי קלוריות לשרוף. ואמש בטלויזיה ממש חטפתי דיכאון, כמה פעמים אפשר לראות את גיבעת חלפון? ועוד מעט כל עמישראל ישים קבב על האש ואני עוד בתחושה של משהו שהתפקשש.. אז אחים ואחיות, יקרות ויקרים - בעיר, בכפר, בעמקים ובהרים. אין לי אלא בשבילכם להביע תיקווה שאצלכם התחושה קצת יותר טובה. ויהיה בסדר, גם את זה נעבור, כי אחרי החושך - תמיד מגיע אור !!!

למה אתה לא לוקח את עצמך בידיים

אם כל כך רע לך תמצא איזה שהיא דרך לשמח את עצמך חיים פעם אחת אתה באמת מרגיש כל כך רע כפי שעולה מהשירים שלך למרות שכל הזמן אתה כותב שלו נקח אותך ברצינות הלו ... חיים פעם אחת זוכר ?

לו = לא

נחמד!

אתה בטוח שאתה לא נשוי לאשתי?

למה אתה לא לוקח את עצמך בידיים

אם כל כך רע לך תמצא איזה שהיא דרך לשמח את עצמך חיים פעם אחת אתה באמת מרגיש כל כך רע כפי שעולה מהשירים שלך למרות שכל הזמן אתה כותב שלו נקח אותך ברצינות הלו ... חיים פעם אחת זוכר ?

זו הבעיה... הידיים שלי קשורות מאחור

גם כן את הכייף להתבכיין תקחו ממני ???

נחמד!

האמת ? את גבעת חלפון אפשר לראות עוד ועוד.

כמו שאר היצירות של הגששים - מכירים אותם בעל פה ולא נמאס. חג שמח.

דנדוש,לפי התאור של אשתך

נראה לי שאתה בעלי

וואי, עכשיו הכנסת לי הפוך על הפוך על הפוך

יקח לי שעה להבין למה התכוונת אני לא כזה מתוחכם.. כאילו מה, גם את כזאת כבדה? לוקח לך יומיים לצאת מהבית? או שהתכוונת שגם לך לא בא לצאת עם בעלך?

זו הבעיה... הידיים שלי קשורות מאחור

גם כן את הכייף להתבכיין תקחו ממני ???

אם זה מה שעושה לך טוב לך על זה

לא אמרתי כלום, אני איתך

יקח לי שעה להבין למה התכוונת אני לא כזה מתוחכם.. כאילו מה, גם את כזאת כבדה? לוקח לך יומיים לצאת מהבית? או שהתכוונת שגם לך לא בא לצאת עם בעלך?

ואם יצא איזה סטוץ מהשיר המתבכיין שלי - עשיתי את שלי !!!

לא לי - לכם !!!

סטוץ זאת לא מילה גסה

בקרוב אצלך...

יש לך עד שבועות לפענח.

אין, מה שהמוח המוגבל שלי

לא מבין בדקה, גם עד ראש השנה הוא לא יקלוט....
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר