גם וגם

גם ברחתי.. גם צדתי. היום המכשפה שבי מתמתנת והצידת נעלמת. שמח ברציף

הוציאו לך את המטאטא מבין הרגלים?

סתם, סתם, לא אמרתי שום דבר עם משמעות. מה שכן, כל פעם שמדברים על מכשפות אני נזכר בשיר של ענבל פרלמוטר, אחד מהיותר גדולים....

למה

הפכים גמורים מוצאים עצמם מתחת לחופה?וזה קורה הרבה. תגיד לי דני.באיזה שלב התחיל חוסר האינטרקציה הזה? בכלל היו לכם תחומי עיניין משותפים?נהניתם מבילויים?ואם כן,לאן כל זה נעלם ולמה???????השיגרה?או שהיא סתם מכשפה?

תראי, אני לא רוצה להציג את הענין

כחד צדדי. להגיד שהיא מכשפה זה קל מאוד, ולמען האמת היא טיפוס קשה מאוד , אימפולסיבית עם פתיל קצר, אבל ההיסטוריה שלנו היא ארוכה וקשה עם כל מיני משברים מהסוג הכי גרוע. מה שכן, כשהכרנו היא היתה מאוהבת בי מעל לראש, ולפחות מבחינת בילויים משותפים, סקס ומשיכה לא היה חסר כלום. בגלל כל מיני סיבות זה נגמר זמן די קצר אחרי החתונה, הרגשות התמתנו, ומאז כל הקטע שקע לגמרי. היום אנחנו חיים כמו רוב הזוגות הנשואים (לצערי). אני לא חושב שמצבי יותר גרוע מהרבה אחרים, אבל הצרכים שלי לא ירדו וקשה לי להשלים עם זה.

אני כל הזמן מפנטז שאני לוקח אותה לפאבים

אבל בערבים אני קשור באזיקים לרגל של השולחן..

ככה עושה לכם האחות בבית אבות

תראי, אני לא רוצה להציג את הענין

כחד צדדי. להגיד שהיא מכשפה זה קל מאוד, ולמען האמת היא טיפוס קשה מאוד , אימפולסיבית עם פתיל קצר, אבל ההיסטוריה שלנו היא ארוכה וקשה עם כל מיני משברים מהסוג הכי גרוע. מה שכן, כשהכרנו היא היתה מאוהבת בי מעל לראש, ולפחות מבחינת בילויים משותפים, סקס ומשיכה לא היה חסר כלום. בגלל כל מיני סיבות זה נגמר זמן די קצר אחרי החתונה, הרגשות התמתנו, ומאז כל הקטע שקע לגמרי. היום אנחנו חיים כמו רוב הזוגות הנשואים (לצערי). אני לא חושב שמצבי יותר גרוע מהרבה אחרים, אבל הצרכים שלי לא ירדו וקשה לי להשלים עם זה.

לכל מטבע שני צדדים

אם ספרת לנו בפורום מה שהיה, אולי תספר לנו גם למה זה נגמר מבחינתה, איפה אתה טעית ? רק אם אתה רוצה כמובן

סתם, סתם, לא אמרתי שום דבר עם משמעות. מה שכן, כל פעם שמדברים על מכשפות אני נזכר בשיר של ענבל פרלמוטר, אחד מהיותר גדולים....

אני גם אוהבת מאוד את השיר הזה

ככה עושה לכם האחות בבית אבות

כן

אחרת אנחנו בורחים כשהיא באה לעשות לנו את החוקן...

חה חה חה !!! עדין שובבים, עושים קונצים !!!

יפה לכם

לכל מטבע שני צדדים

אם ספרת לנו בפורום מה שהיה, אולי תספר לנו גם למה זה נגמר מבחינתה, איפה אתה טעית ? רק אם אתה רוצה כמובן

זה לא סיפור קצר

ואני לא בטוח שיש לי אנרגיה לזה, אבל הנקודה היא לא איפה טעיתי. הנקודה היא ששנינו טעיונ,אני מוכן לסלוח על טעויות, ואצלה משלמים על טעויות ביוקר. אני לא אומר שהייתי מושלם, אבל כל דבר אפשר לפתור אם מתייחסים אליו בזמן, והיא מעדיפה לברוח מבעיות במקום להתמודד איתן. כשהיא היתה צעירה ורווקה זאת היתה הבעיה שלה, ואחרי שהתחתנה (איתי כמובן) היא לא הבינה שהיא צריכה לעשות סוויץ. 

תריסר מכשפות סגולות..

עליה השלום.. גם אני אוהבת אותו. אגב מטאטא..בעיקר עפים בלעדיו.

כן

אחרת אנחנו בורחים כשהיא באה לעשות לנו את החוקן...

למה דני?

תפתח לרעיונות חדשים.אם תהיה נינוח זה יכול להיות מענג...

סימה מותק

את יודעת הרי שממך גם חוקן אני מוכן לקבל.... ביחוד אם תבואי עם מדי אחות

תריסר מכשפות סגולות..

עליה השלום.. גם אני אוהבת אותו. אגב מטאטא..בעיקר עפים בלעדיו.

את רוצה להגיד לי שהקידמה

הגיעה גם למכשפות? איך אפשר לעוף בלי מטאטא? עם אייפון? לפעמים אני רואה את השיר ביוטיוב..

סימה מותק

את יודעת הרי שממך גם חוקן אני מוכן לקבל.... ביחוד אם תבואי עם מדי אחות

1+1

לך במחיר קרן.ולנעמה חינם.

את רוצה להגיד לי שהקידמה

הגיעה גם למכשפות? איך אפשר לעוף בלי מטאטא? עם אייפון? לפעמים אני רואה את השיר ביוטיוב..

שכחת ששבוע אחד בחודש

יש לנו כנפיים במקום שהמטאטא אמור להיות? הנה לך תעופה

שבוע !!!! אשתי אמרה לי שזה 3 שבועות

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר