הצעתי לה

עוד אחה"צ, לצאת קצת, לשבת באיזשהו מקום על הבאר, לשתות משהו, קצת אלכוהול בלתי מזיק, אולי איזה עוגה טובה, קצת לדבר, לצחוק, לראות אנשים, מה רע? רע? תראה, מליון אנשים ילכו לבמות, לא בא לי, יהיה צפוף.. למה צפוף? הם הולכים לבמות, לא לשבת איתנו.. טוב, אולי, נראה, לא יודעת. אז מה את אומרת, אני רואה שמשעמם לך, רוצה ללכת? מה, באמת יש לך כוח? בטח שיש לי, הרי לא עשינו כלום היום!! בקיצור, למה לצאת ולהנות מהחיים כשאפשר להתבשל בבית, לראות עוד תכנית מסריחה בטלוויזיה ולצעוק עלי כמו כלבה כי לא החלפתי את המים במי עדן כשאפילו לא אני האחרון שהשתמש בהם ויודע שנגמר. וזה לא שהיא לא אוהבת לצאת, סתם עניין של מצב רוח מסריח שבא משום מקום בגלל כלום. למה?

בחיי..

אתה צודק! באמת לרגע פה אני איתך. לך לחברים לעשות על האש...

פעם היו עושים מכשפות על האש...

תודה על העידוד... מחר נלך לעשות על האש והכל ישכח.. זה חלק ממה שמתסכל, כי כשהיא רוצה ובא לה זה כיף. אז למה לבזבז סתם זמן ועצבים כשהזמן לא עוצר?  

מכשפות על האש?

הזכרת לי את עברי האפל... אתה יודע בדרך כלל תלונות מהסוג שלך אני שומעת מנשים.... אני על פס של "מה תכלס"...ושם יש שינויים.. אתה מה בוחר?

תכלס זה נחמד

אבל יש לא מעט שיקולים. יש לי ילדים שאני לא מוכן לא להיפרד מהם ולא להוריד את רמת החיים שלהם, ויש אילוצים כלכליים. אני לא הולך לעשות שינויים דרסטיים. אז אני חי את החיים הכפולים שלי ולא מרחם על עצמי יותר מדי.

הצעתי לה

עוד אחה"צ, לצאת קצת, לשבת באיזשהו מקום על הבאר, לשתות משהו, קצת אלכוהול בלתי מזיק, אולי איזה עוגה טובה, קצת לדבר, לצחוק, לראות אנשים, מה רע? רע? תראה, מליון אנשים ילכו לבמות, לא בא לי, יהיה צפוף.. למה צפוף? הם הולכים לבמות, לא לשבת איתנו.. טוב, אולי, נראה, לא יודעת. אז מה את אומרת, אני רואה שמשעמם לך, רוצה ללכת? מה, באמת יש לך כוח? בטח שיש לי, הרי לא עשינו כלום היום!! בקיצור, למה לצאת ולהנות מהחיים כשאפשר להתבשל בבית, לראות עוד תכנית מסריחה בטלוויזיה ולצעוק עלי כמו כלבה כי לא החלפתי את המים במי עדן כשאפילו לא אני האחרון שהשתמש בהם ויודע שנגמר. וזה לא שהיא לא אוהבת לצאת, סתם עניין של מצב רוח מסריח שבא משום מקום בגלל כלום. למה?

למה

הפכים גמורים מוצאים עצמם מתחת לחופה?וזה קורה הרבה. תגיד לי דני.באיזה שלב התחיל חוסר האינטרקציה הזה? בכלל היו לכם תחומי עיניין משותפים?נהניתם מבילויים?ואם כן,לאן כל זה נעלם ולמה???????השיגרה?או שהיא סתם מכשפה?

תכלס זה נחמד

אבל יש לא מעט שיקולים. יש לי ילדים שאני לא מוכן לא להיפרד מהם ולא להוריד את רמת החיים שלהם, ויש אילוצים כלכליים. אני לא הולך לעשות שינויים דרסטיים. אז אני חי את החיים הכפולים שלי ולא מרחם על עצמי יותר מדי.

יפה לך

ולא דווקא גירושים עסקינן.. אבל להרים את רמת המודעות בבית.. לתת לזה מקום להיתאמץ ולזעוק יש בי אמונה שאחרי כמה שניים זה חייב ךקרות במיוחד אם כבר עברתם את ה"גיל שאפשר להתחיל" פשוט ? לא, הכרחי? בעיני כן. כוח? חייב! רצון? ללא ספק. והיא? לא תהיה לה ברירה.

הצעתי לה

שאלה: איך זה שלמרות הקשיים - הנשים מאריכות חיים יותר מהגברים ?

תשובה: הנשים מקצרות לנו את החיים !!! יאלללללללללה חג שמח וליל מנוחה.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

למה

הפכים גמורים מוצאים עצמם מתחת לחופה?וזה קורה הרבה. תגיד לי דני.באיזה שלב התחיל חוסר האינטרקציה הזה? בכלל היו לכם תחומי עיניין משותפים?נהניתם מבילויים?ואם כן,לאן כל זה נעלם ולמה???????השיגרה?או שהיא סתם מכשפה?

דווקא אומרים שהפכים נמשכים זה לזה, לא?

זה מה שאמרתי.

והם גם מגיעים לחופה.אבל בירבות השנים זה עומד להם לרועץ. זה מה שנראה לי קורה עם דני.מזלו שהוא השכיל להסתדר עם זה ולדאוג לעצמו.

מכשפות על האש?

הזכרת לי את עברי האפל... אתה יודע בדרך כלל תלונות מהסוג שלך אני שומעת מנשים.... אני על פס של "מה תכלס"...ושם יש שינויים.. אתה מה בוחר?

עסקת בציד מכשפות?

שאלה: איך זה שלמרות הקשיים - הנשים מאריכות חיים יותר מהגברים ?

תשובה: הנשים מקצרות לנו את החיים !!! יאלללללללללה חג שמח וליל מנוחה.

הנשים חיות יותר מהגברים כי

עצם בריאתם היא יותר מתוחכמת, אישה יכולה לדבר בטלפון, לבשל ולראות טלויזיה באותו זמן. ואנחנו לא יכולים ללעוס מסטיק ולרוץ. אישה יכולה לדבר איתך על בעיות היום יום בזמן שרונלדו פורץ לרחבה ואנחנו לא נשים לב באתו זמן שקיר נפל בחדר. אז פלא שהם חיות יותר?

הצעתי לה

אולי נעמה תסכים לקחת אותך לאיזה פאב

עסקת בציד מכשפות?

גם וגם

גם ברחתי.. גם צדתי. היום המכשפה שבי מתמתנת והצידת נעלמת. שמח ברציף

אולי נעמה תסכים לקחת אותך לאיזה פאב

אני כל הזמן מפנטז שאני לוקח אותה לפאבים

אבל בערבים אני קשור באזיקים לרגל של השולחן..
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר