מלוכלך אני לא בטוח...

אבל יש לי כמה צדדים מנוגדים באופי, פעם אני מחפש את התמימה.. ופעם את ה.... אבל לסימה אני תמיד שומר מקום ראשון (וגם לאבישג) (וגם להופ)

זה אתה מהשיר של מרים ילן שטקליס ?

הסבון בכה מאוד, דני לא רוצה בי עוד... ומברשת השיניים מתייפחת שבעתיים.... דני דני מלוכלך, מלוכלך כל כך כל כך ....

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

למה מגונה מאמי?

אני פוחד? את מקנאת באבישג, תודי... וכבר אמרתי לך שבשבילך אני מוכן לוותר על אבישג (גם לאבישג אמרתי את אותו הדבר, אז מה?)

לדני

אתה לא צריך לפחד אבל להיזהר כן חחח

מלוכלך אני לא בטוח...

אבל יש לי כמה צדדים מנוגדים באופי, פעם אני מחפש את התמימה.. ופעם את ה.... אבל לסימה אני תמיד שומר מקום ראשון (וגם לאבישג) (וגם להופ)

כאשר

כאשר להיות בטוח צריך לברר לפני ואיפה אפשר להסיג כל הדברים החשובים

הרבה הרבה מקום יש לך במקום הראשון

נראה לי שאם שלושתינו באמת נהיה שם באותו המקום באותו המקום הראשון לא ישאר בשבילך שום מקום אפילו אם תביא סבון חה חה חה !!! חוץ מזה שלוש נשים ביחד אין לך שום פחד ??? אני אישית מפחדת מאבישג, אני יודעת שאם אגיע אליה לגן, היא ישר תשים אותי בפינה כי הייתי ילדה מאוד מאוד רעה.

גם אני...גם אני...

פוחדת מאבישג!

זה אתה מהשיר של מרים ילן שטקליס ?

הסבון בכה מאוד, דני לא רוצה בי עוד... ומברשת השיניים מתייפחת שבעתיים.... דני דני מלוכלך, מלוכלך כל כך כל כך ....

יופי שנפל לך האסימון

הרבה הרבה מקום יש לך במקום הראשון

נראה לי שאם שלושתינו באמת נהיה שם באותו המקום באותו המקום הראשון לא ישאר בשבילך שום מקום אפילו אם תביא סבון חה חה חה !!! חוץ מזה שלוש נשים ביחד אין לך שום פחד ??? אני אישית מפחדת מאבישג, אני יודעת שאם אגיע אליה לגן, היא ישר תשים אותי בפינה כי הייתי ילדה מאוד מאוד רעה.

אסור..

לפחד מהפחד אלא להתמודד איתו אז אוליי.....

גם אני...גם אני...

פוחדת מאבישג!

אני מתחייב

לשמור עליכן מאבישג. לא צריך לפחד כלל. אני אעסיק את אבישג ואתן תסתדרו לבד, עד שיעבור לכן הפחד.

אכן פתרון יצירתי

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר