איך יפה שלי?

עם כל הלחץ שלי עכשיו אני לא יכולה לחשוב.מזל שיש לי אתכם אני בורחת לכאן ונרגעת.אחרי שיגמר השבוע הזה הראש שלי יתפנה והאצבעות יתחילו לתקתק.

טובבבבב, יש לך נסיבות מקלות

אני מבינה, מחזיקה לך אצבעות

חכי חכי אני עוד אפתיע!

אני בטוחה

טובבבבב, יש לך נסיבות מקלות

אני מבינה, מחזיקה לך אצבעות

תודה נשמתי.

איך יפה שלי?

עם כל הלחץ שלי עכשיו אני לא יכולה לחשוב.מזל שיש לי אתכם אני בורחת לכאן ונרגעת.אחרי שיגמר השבוע הזה הראש שלי יתפנה והאצבעות יתחילו לתקתק.

הנה סימה בשבילך

אני לא בטוחה שזה ירגיע אותך אבל בקשת

תסתכלי מתחת להודעה מחשבות

ראיתי

קראתי,הוקסמתי,התעלפתי,הפנמתי?הלוואי! אוהבת את אמיתית

בלי לחשוב מה היתה כוונת המשורר

אני לקחתי את זה למקום אחר(או שלא?) ומי כמוך יודעת לאן לקחתי את זה ולמה! הלוואי שיהיה בי את האומץ לשנות דברים. ואם זאת היתה כוונת המשורר,אני אוהבת אותו על זה. הוא מספיק אינטילגנט\ית להבין.

האמת סימה בלבלת אותי,

כנראה אני לא כזאת אינטלגנטית ובכלל האסימונים אצלי נופלים לאט את יודעת. בכל מקרה אחרי ששיר יוצא כל אחד זכאי לקחת אותו לאן שהוא רוצה וזאת המחמאה הכי גדולה שיכול לקבל מי שכתב את השיר. שהשיר שלו עומד בפני עצמו ולא קשור למקרה הספציפי שלו. אלה שיש לו חיים משלו והרי למילים הכתובות, להבדיל מלחיים שלנו, יכולים להיות חיי נצח אם הן מספיק טובות.

וזה כל היופי בשירה

כל אחד לוקח את מה שמתאים לו.אני לקחתי וזאת המחמאה הכי גדולה לכותב. בהזדמנות אני אסביר לך מה היתה כוונת הקורא.יום יפה בחוץ לוקחת את הזאטוטים לטיול.נשתמע בערב.

חה חה חה גדול!

ראית את החצוף? כל פעם שהוא מציע לי הצעה מגונה הוא מצרף את שוגי! נראה לי סיפור כיסוי.הוא כ"כ פוחד ממה שהוא מציע אז הוא דוחף את שוגי שידוע שתתנגד! עכשיו נראה אותך מתרץ מר ליכלוכון.

למה מגונה מאמי?

אני פוחד? את מקנאת באבישג, תודי... וכבר אמרתי לך שבשבילך אני מוכן לוותר על אבישג (גם לאבישג אמרתי את אותו הדבר, אז מה?)

אוי...עלית עלי

כו...אני מקנאה בשוגי על מזלה הטוב. איך היא זוכה בילד הכי מלוכלך בגן,ואני לא

נראה לי שהילד הכי מלוכלך בגן רוצה את הילדה הכי תמימה בגן

בגלל זה סימ'לה הוא מזכיר את אבישג כל הזמן

כן

אבל ראי על כמה חתונות הוא רוקד! ככה יפה ליקפוץ מארגז החול של אבישג ללשון שלי בצפון? לא פלא שהוא כזה מלוכלך
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר