לאמוץ הקוץ

תמשיך לחרוז תמשיך לחשוב לעולם לא נגמרות לך המילים ומה עם קצת מעשים פעם אחת חיים עם דינה או צילה עם גילה או רינה מישהי בטוח תרצה לעשות אותך מרוצה. גם לך סוף שבוע נעים ותזכור שבכל גיל אפשר להתחיל.

הלוואי והיה לי עכשיו קצת כוח / בשביל להשתרלל וגם בשביל לשמוח

מזמן ירד הערב על שדות המושב, ולתפוס מקלחת ממש בא לי עכשיו. רק שאצלי היום לא כל כך רוצה להגמר מה גם שעברתי את הגיל שבו משחקים ת נמר... והייתי נותן עכשיו מליון בשביל להיות לבד, אין לי עצבים לאישה וגם לא למישהי מהצד. אוטוטו קידוש, חלה ויין ובא לי לשים הכל על ה.....

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

חה חה חה !!!

אהבתי כל הכבוד !!! וקראתי אותך גם בפורום השכן תפסיק לחשוב על עצמך דברים לא טובים אנחנו הנשים אוהבות אותכם לא רק לפי איך שאתם נראים. כמו שאמרתי לך בטוח יש מי שתרצה לעשות אותך מרוצה רק תעיז ותנסה לא אוהבת לראות אדם כמוך כה מוכשר מהחיים מיואש מאוכזב משלים עם מר גורלו בעצבות ומסתפק בשירים ובגלישה בפורומים

הי אמוץ

אני חושבת שאתה חייב להשתרלל!!!!!!!!! מצב הרוח שלך יעלה פלאים. תמשיך להצחיק אותנו עם השירים המתוקים שלך. שבת שלום. ובאמת שלא רצוי לשים את היין על הז....הוא עוד עלול להשבר ואז לא יהיה סיכוי לכל ה-רינה,דינה,גילה....

קדש חלה ויין

ושים הכל על ה ... לכל סיר יש מכסה הכל תלוי במה שבאמת תרצה מאחלת לך אמוץ הקוץ שתקשיב למה שליבך יחפוץ החיים מדי קצרים כדי לעבור אותם לגמרי אומללים

הי אמוץ

אני חושבת שאתה חייב להשתרלל!!!!!!!!! מצב הרוח שלך יעלה פלאים. תמשיך להצחיק אותנו עם השירים המתוקים שלך. שבת שלום. ובאמת שלא רצוי לשים את היין על הז....הוא עוד עלול להשבר ואז לא יהיה סיכוי לכל ה-רינה,דינה,גילה....

שבת שלום גם לך סימה יקירתי

סימוש הלשון שלך

תביא אותי עד לצפון הרחוק.... ומה עם אבישג? תצטרף לחגיגה? את רוצה אותי עם שיער מחומצן או שחורדיני?

בוקר טוב!התעוררת

לא צפון,ולא לשון.קודם תוכיח שאת,זה לא אתה. ועוד דבר,למה את/ה כל הזמן מחפש/ת מלווים? את/ה פוחד/ת להגיע לבד?

שבת שלום גם לך סימה יקירתי

גם לך נשמה. ראית מי התעורר שם למטה?

דווקא יש לי מה לכתוב

וראיתי ששקט פה אבל אולי אני כותבת יותר מדי לא משאירה מקום לאחרים ? ואולי יש כאלה שזה מרגיז אותם, אני לא רוצה לפגוע באף אחד. מה שיש באמתחתי כרגע אלו כמה דברים סקסיים, אבל מי שלא טוב לא עכשיו על הנשמה כמו שלי, זה אולי יפריע לו. לא מתכוונת אליך

סקסי זה תמיד טוב

ואם יש מישהו שיש לו בעיה תשלחי אותו אלי

היי...אפשר לקבל המייל שלך ?

דורון - מקווה שלא נפגעת מתגובתי

אם תסתכל בתגובות שבפורום, תראה שיש פה כמה בנות חמודות, שלא מרגישות כל כך תפוסות והן חמודות לא פחות ממני - בהצלחה

גם לך נשמה. ראית מי התעורר שם למטה?

לסימה

נראה לי שובבני התעורר בדיוק לדקה וחזר לישון. חולם על ארגז החול בגן של אבישג.

דווקא יש לי מה לכתוב

וראיתי ששקט פה אבל אולי אני כותבת יותר מדי לא משאירה מקום לאחרים ? ואולי יש כאלה שזה מרגיז אותם, אני לא רוצה לפגוע באף אחד. מה שיש באמתחתי כרגע אלו כמה דברים סקסיים, אבל מי שלא טוב לא עכשיו על הנשמה כמו שלי, זה אולי יפריע לו. לא מתכוונת אליך

הופ, תמיד נהנית

לקרוא אותך. את מכניסה לפורום משב רוח מרענן...

סקסי זה תמיד טוב

ואם יש מישהו שיש לו בעיה תשלחי אותו אלי

ומה איתך סימה

לך אין משהו לחדש לנו יש לי הרגשה שיש לך הרבה וידויים סקסיים ובינתיים שמענו רק אחד

לסימה

נראה לי שובבני התעורר בדיוק לדקה וחזר לישון. חולם על ארגז החול בגן של אבישג.

חה חה חה גדול!

ראית את החצוף? כל פעם שהוא מציע לי הצעה מגונה הוא מצרף את שוגי! נראה לי סיפור כיסוי.הוא כ"כ פוחד ממה שהוא מציע אז הוא דוחף את שוגי שידוע שתתנגד! עכשיו נראה אותך מתרץ מר ליכלוכון.

ומה איתך סימה

לך אין משהו לחדש לנו יש לי הרגשה שיש לך הרבה וידויים סקסיים ובינתיים שמענו רק אחד

חכי חכי אני עוד אפתיע!

חה חה חה גדול!

ראית את החצוף? כל פעם שהוא מציע לי הצעה מגונה הוא מצרף את שוגי! נראה לי סיפור כיסוי.הוא כ"כ פוחד ממה שהוא מציע אז הוא דוחף את שוגי שידוע שתתנגד! עכשיו נראה אותך מתרץ מר ליכלוכון.

סימה את קרבית היום

אולי במקום להתעסק עם שובבני שנרדם תכתבי לנו איזה וידוי עסיסי
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר