עכשיו רק לבנות יש סיכוי אצלי = עכשיו רק לבנות יש סיכוי אצלי

הופ, תמיד התחזיתי, אני בעצם אשה.... אז יש לי סיכוי?

אוי שובבני

אתה נואש ?

עוד יממה עברה ועוד יממה / הגוף שרד, אבל מה עם הנשמה ?

זאת אולי זכות ובטח שלא חובה, בתמימות ילדותית להאמין באהבה. להאמין בתום, להאמין בתחושה בתקווה להתעורר רטובה ולא יבשה . אז אחות יקרה, מה יש עוד לאמר ? נידפקה לי המקלדת וברח לו העכבר בחדר הסמוך ישנה אותה האחת - שבבוא היום תשים לי בראש מחבת.... אותה אחת שאיתי כבר חצי יובל שבגללה על אחרות אפשר רק להסתכל וזה לא רק מרגיז - זה גם מתסכל כי לפעמים בא לי גם על לאה וגם על רחל, שלא לדבר על דפנה ועל מיכל ועל רות שבשיל לילה אחד איתן - הייתי מוכן למות. אז הופ יקרה - לך, למאהב וגם לחבר וכל מי שאיתי לא מצליחה להסתדר, שיהיה סופשבוע - הכי טוב שיש ויחד במיטה תשרפו בלהבה ובאש.... ולכבות את האש אפשר גם עם בוץ, אחלא שבת לכווווווווווולם - מאמוץ הקוץ

לאמוץ הקוץ

תמשיך לחרוז תמשיך לחשוב לעולם לא נגמרות לך המילים ומה עם קצת מעשים פעם אחת חיים עם דינה או צילה עם גילה או רינה מישהי בטוח תרצה לעשות אותך מרוצה. גם לך סוף שבוע נעים ותזכור שבכל גיל אפשר להתחיל.

הופ, תמיד התחזיתי, אני בעצם אשה.... אז יש לי סיכוי?

הי דניאלה

אם את לא נמוכה,ואין לך חזה קטן,ואין לך אף אף גדול,ורצוי גם ישבן. אשמח לדבר איתך במייל,לסביון עליון@וואלה.רדי. מחכה לך היפה בנשים עם הלשון בחוץ.

זאת אולי זכות ובטח שלא חובה, בתמימות ילדותית להאמין באהבה. להאמין בתום, להאמין בתחושה בתקווה להתעורר רטובה ולא יבשה . אז אחות יקרה, מה יש עוד לאמר ? נידפקה לי המקלדת וברח לו העכבר בחדר הסמוך ישנה אותה האחת - שבבוא היום תשים לי בראש מחבת.... אותה אחת שאיתי כבר חצי יובל שבגללה על אחרות אפשר רק להסתכל וזה לא רק מרגיז - זה גם מתסכל כי לפעמים בא לי גם על לאה וגם על רחל, שלא לדבר על דפנה ועל מיכל ועל רות שבשיל לילה אחד איתן - הייתי מוכן למות. אז הופ יקרה - לך, למאהב וגם לחבר וכל מי שאיתי לא מצליחה להסתדר, שיהיה סופשבוע - הכי טוב שיש ויחד במיטה תשרפו בלהבה ובאש.... ולכבות את האש אפשר גם עם בוץ, אחלא שבת לכווווווווווולם - מאמוץ הקוץ

הי אמוץ יש לי שני שירים שאני מאוד אוהבת

כתבתי לו מזמן להראות לך ?

אוי שובבני

אתה נואש ?

הופ תיכף תראי איך הוא מתעורר אחרי מה שהצעתי לו למעלה.

הי אמוץ יש לי שני שירים שאני מאוד אוהבת

כתבתי לו מזמן להראות לך ?

לו =לא

הי דניאלה

אם את לא נמוכה,ואין לך חזה קטן,ואין לך אף אף גדול,ורצוי גם ישבן. אשמח לדבר איתך במייל,לסביון עליון@וואלה.רדי. מחכה לך היפה בנשים עם הלשון בחוץ.

אמוץ אוהבת את השירים שלך ואתה ממש ממש לא קוץ

הופ, זה חושני, מפתה

וסוחף. את מלאה ברגשות, יודעת לגבר לפרגן, לתת מעצמך וגם אהבה לקבל. אהבתי!

הי אבישג

שמתי לב שאת כותבת בחרוזים ולא פעם ראשונה, יפה לך !!! קצת קשה לשים לב כי את רושמת הכל בשורה אחת. בכל מקרה תודה על הפרגון ואני מאחלת לך רק טוב ושתעשי בחירות נכונות וזהירות.

אמוץ, אתה

כותב בחן, בהומור וכישרון. נהנית לקרוא.

אך אך הופי....

איזו חגיגה לעיינים אני מאחל לך רק שימשיך ולא יגמר(למרות שמנסיוני"הדל"הטוב תמיד נגמר ומהר)

ובגלל

שהטוב מסתיים מהר, יש למצותו עד תום ובאופן הטוב ביותר...

סליחה

להפסיק לכתוב? אל תשכחי, שבסוף אני גם אסבול, הרי כמה שעכשיו אני מאושרת ככה זה יכאב בסוף, לא ? הסוף הרי תמיד מגיע, לפחות ככה זה היה עד עכשיו ואולי לא? ואולי כן? והאושר על העצב נישא והצער על האושר שוכב (משהו קטן וטוב/ משינה).

מה פתאום להפסיק!!!! תמשיכי לעורר אותנו

הי דניאלה

סימוש הלשון שלך

תביא אותי עד לצפון הרחוק.... ומה עם אבישג? תצטרף לחגיגה? את רוצה אותי עם שיער מחומצן או שחורדיני?

מה פתאום להפסיק!!!! תמשיכי לעורר אותנו

דווקא יש לי מה לכתוב

וראיתי ששקט פה אבל אולי אני כותבת יותר מדי לא משאירה מקום לאחרים ? ואולי יש כאלה שזה מרגיז אותם, אני לא רוצה לפגוע באף אחד. מה שיש באמתחתי כרגע אלו כמה דברים סקסיים, אבל מי שלא טוב לא עכשיו על הנשמה כמו שלי, זה אולי יפריע לו. לא מתכוונת אליך
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר