הגוף שלי נועד לסקס והנשמה להמון אהבה

הגוף שלי נועד לסקס והנשמה להמון אהבה כתבתי על זה שיר פעם מזמן לפני שנים ובתקופה האחרונה שהתחלתי לחפש, חשבתי שזה עבר ואני מחפשת רק סקס מחפשת לגוון להתפרק אבל לא !! כנראה שאנשים לא באמת משתנים גם כשעוברות השנים הגוף שלי נועד לסקס והנשמה להמון אהבה אז יש לי עכשיו את שניהם באופן שאף פעם לא היה ואני מאוד מאוד מקווה ש"הזמני" הזה לעולם לא יגמר וששום דבר לא יקלקל בייחוד לא רגש של קנאה או סתם עוד אי הבנה ואני מאוד אוהבת אותו ושלשום שהיה לנו קצת זמן לשחק משחקים הבנתי שכל הגוונים ויש לו דמיון עשיר לי לא ממש חשובים זה אותו אני רוצה וזה ורק זה מה שמסעיר הוא שיודע איך לחדור אלי עם כל מה שיש לו וגם עם הנפש ומשאיר אותי ערומה חשופה רק את הנשמה שלו אני רוצה.

כתיבה יפה אירוטית וחושנית אני אוהב את יכולת הביטוי שלך HOPE

הופ, זה חושני, מפתה

וסוחף. את מלאה ברגשות, יודעת לגבר לפרגן, לתת מעצמך וגם אהבה לקבל. אהבתי!

היי...אפשר לקבל המייל שלך ?

אשרייך

שלא יגמר לעולם.

תודה, הלוואי.

היי...אפשר לקבל המייל שלך ?

למה ?

אני מעדיפה לא להתכתב עם בנים, גמרתי להשתובב. עכשיו רק לבנות יש סיכוי אצלי. הרי אתה רואה מהשיר שהלב שלי מלא עד אפס מקום.

הופ, זה חושני, מפתה

וסוחף. את מלאה ברגשות, יודעת לגבר לפרגן, לתת מעצמך וגם אהבה לקבל. אהבתי!

תודה מתוקה

הכתיבה זה צורך אצלי זה בא לי לבד.

כתיבה יפה אירוטית וחושנית אני אוהב את יכולת הביטוי שלך HOPE

תודה נשמה

למה ?

אני מעדיפה לא להתכתב עם בנים, גמרתי להשתובב. עכשיו רק לבנות יש סיכוי אצלי. הרי אתה רואה מהשיר שהלב שלי מלא עד אפס מקום.

עכשיו רק לבנות יש סיכוי אצלי = עכשיו רק לבנות יש סיכוי אצלי

הגוף שלי נועד לסקס והנשמה להמון אהבה כתבתי על זה שיר פעם מזמן לפני שנים ובתקופה האחרונה שהתחלתי לחפש, חשבתי שזה עבר ואני מחפשת רק סקס מחפשת לגוון להתפרק אבל לא !! כנראה שאנשים לא באמת משתנים גם כשעוברות השנים הגוף שלי נועד לסקס והנשמה להמון אהבה אז יש לי עכשיו את שניהם באופן שאף פעם לא היה ואני מאוד מאוד מקווה ש"הזמני" הזה לעולם לא יגמר וששום דבר לא יקלקל בייחוד לא רגש של קנאה או סתם עוד אי הבנה ואני מאוד אוהבת אותו ושלשום שהיה לנו קצת זמן לשחק משחקים הבנתי שכל הגוונים ויש לו דמיון עשיר לי לא ממש חשובים זה אותו אני רוצה וזה ורק זה מה שמסעיר הוא שיודע איך לחדור אלי עם כל מה שיש לו וגם עם הנפש ומשאיר אותי ערומה חשופה רק את הנשמה שלו אני רוצה.

מעורר קינאה!!!!

סליחה

להפסיק לכתוב? אל תשכחי, שבסוף אני גם אסבול, הרי כמה שעכשיו אני מאושרת ככה זה יכאב בסוף, לא ? הסוף הרי תמיד מגיע, לפחות ככה זה היה עד עכשיו ואולי לא? ואולי כן? והאושר על העצב נישא והצער על האושר שוכב (משהו קטן וטוב/ משינה).

אך אך הופי....

איזו חגיגה לעיינים אני מאחל לך רק שימשיך ולא יגמר(למרות שמנסיוני"הדל"הטוב תמיד נגמר ומהר)

אל תזכיר לי

עוד יממה עברה ועוד יממה / הגוף שרד, אבל מה עם הנשמה ?

זאת אולי זכות ובטח שלא חובה, בתמימות ילדותית להאמין באהבה. להאמין בתום, להאמין בתחושה בתקווה להתעורר רטובה ולא יבשה . אז אחות יקרה, מה יש עוד לאמר ? נידפקה לי המקלדת וברח לו העכבר בחדר הסמוך ישנה אותה האחת - שבבוא היום תשים לי בראש מחבת.... אותה אחת שאיתי כבר חצי יובל שבגללה על אחרות אפשר רק להסתכל וזה לא רק מרגיז - זה גם מתסכל כי לפעמים בא לי גם על לאה וגם על רחל, שלא לדבר על דפנה ועל מיכל ועל רות שבשיל לילה אחד איתן - הייתי מוכן למות. אז הופ יקרה - לך, למאהב וגם לחבר וכל מי שאיתי לא מצליחה להסתדר, שיהיה סופשבוע - הכי טוב שיש ויחד במיטה תשרפו בלהבה ובאש.... ולכבות את האש אפשר גם עם בוץ, אחלא שבת לכווווווווווולם - מאמוץ הקוץ

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר