מנסה להבין

מנסה להבין מנסה להבין איך אני מרגישה מצד אחד רגועה רגועה כבר לא רטובה רטובה כבר לא חשה את אותה תשוקה שלא נתנה לי מנוחה שגזלה ממני שעות שינה וכן זה קצת הדאיג אותי אז חשבתי לעצמי על האחרים שהיו לפני שנים שהיו לי אליהם רגשות סוערים ותמיד משהו ברגש אליהם נשאר האם אני עוד מתגעגעת לעבר ? לא, שום דבר לא נשאר !! הוא תפס את כל המקום שבליבי לא מתגעגעת יותר לאחרים שלא היו אף פעם שלי ובכל זאת רגועה רגועה ועייפה עייפה אז נכון העבודה לא קלה אבל זה גם קודם היה אז מה השתנה ? מנסה להבין איך אני מרגישה יש לי הרגשה טובה מתגעגעת לנשק ולהתחבק פחות צריכה את הסקס ועכשיו אני יודעת לאן הוא לא יקח אותי יותר כי הוא בטח מעדיף אותי במצב אחר אז זה טוב או רע איך שאני מרגישה ? לילה טוב אלך לישון, כן אני עייפה עיפה.

מרשים ויפה! הופ שיהיה

לך ולכולם לילה וחלום קסום...

לילה טוב הופ ואבישג

רוצות לעשות את הלילה עוד יותר טוב?

מנסה להבין

מנסה להבין מנסה להבין איך אני מרגישה מצד אחד רגועה רגועה כבר לא רטובה רטובה כבר לא חשה את אותה תשוקה שלא נתנה לי מנוחה שגזלה ממני שעות שינה וכן זה קצת הדאיג אותי אז חשבתי לעצמי על האחרים שהיו לפני שנים שהיו לי אליהם רגשות סוערים ותמיד משהו ברגש אליהם נשאר האם אני עוד מתגעגעת לעבר ? לא, שום דבר לא נשאר !! הוא תפס את כל המקום שבליבי לא מתגעגעת יותר לאחרים שלא היו אף פעם שלי ובכל זאת רגועה רגועה ועייפה עייפה אז נכון העבודה לא קלה אבל זה גם קודם היה אז מה השתנה ? מנסה להבין איך אני מרגישה יש לי הרגשה טובה מתגעגעת לנשק ולהתחבק פחות צריכה את הסקס ועכשיו אני יודעת לאן הוא לא יקח אותי יותר כי הוא בטח מעדיף אותי במצב אחר אז זה טוב או רע איך שאני מרגישה ? לילה טוב אלך לישון, כן אני עייפה עיפה.

מוכר.......אם התשוקה עברה

כדי לחתוך כי מכאן זה כבר הופך להיות מסובך......

לילה טוב הופ ואבישג

רוצות לעשות את הלילה עוד יותר טוב?

ברור שכן והאם

לשובבני יש רעיון? חלומות מתוקים לך דני...

מנסה להבין

מתגעגע

עברה עליי תקופה לא קלה במשפחה, אשתי כידוע בהריון והיו מעט בעיות, שנינו עשינו בדיקות מאוד מאוד מקיפות, מה גם שאת יכולה להיות רגועה ובטוחה לגביי, מאוד מתגעגע לגופך הרך והענוג, ולנשימתך כשאני בתוכך, וללהט שמשדרת נפשך, מאוד רוצה להיפגש כדי לדבר ולטעום שוב את כל גופך...

מוכר.......אם התשוקה עברה

כדי לחתוך כי מכאן זה כבר הופך להיות מסובך......

ואם עברה

התשוקה בחיי הנישואים?? מה אז?

אבישג , מיטב שירו כזבו.

אני חושבת שהשיר לא קשור לבן זוג הרשמי, או שהופ תתקן. ואם התשוקה בחיי הנישואים עברה, יש מגוון של אפשרויות הכל ידוע והרשות נתונה.......

מתגעגע

עברה עליי תקופה לא קלה במשפחה, אשתי כידוע בהריון והיו מעט בעיות, שנינו עשינו בדיקות מאוד מאוד מקיפות, מה גם שאת יכולה להיות רגועה ובטוחה לגביי, מאוד מתגעגע לגופך הרך והענוג, ולנשימתך כשאני בתוכך, וללהט שמשדרת נפשך, מאוד רוצה להיפגש כדי לדבר ולטעום שוב את כל גופך...

וואווו... סיפור

מעניין ולא פשוט כלל... רוצים המשך...

אבישג , מיטב שירו כזבו.

אני חושבת שהשיר לא קשור לבן זוג הרשמי, או שהופ תתקן. ואם התשוקה בחיי הנישואים עברה, יש מגוון של אפשרויות הכל ידוע והרשות נתונה.......

אמרת נכון והכל

תלוי ברצון לשנות דברים וכמובן האומץ לעשות כן.

מתוקות, אתן חייבות פרוש ?

עדי, לא כל כך הבנת אותי אני מרגישה מאוד מסופקת פיסית ונפשית, לא מגיע לי להיות קצת רגועה ? נפגשנו שלשום בפעם הראשונה לזמן משמעותי בתנאים נוחים בשיר אני מנסה לבין מה אני מרגישה ביום שאחרי

מתגעגע

מאחלת לך שתמצא מה שצריך אתה שהתקופה הקשה תעבור מהר ושוב לא יהיה צורך להזכר המון בריאות לך ולמשפחתך

אמן כן יהיה רצון לכול עם ישראל

מנסה להבין

חשבתי שרק אני חש את התחושות הללו אני רואה שיש לי שותפים

את מתגעגעת לחמימות.

היי... את מתגעגעת לחמימות.. מגע נשיקות חיבוק הקירבה ממלא הנשמה וזה מה שחסר לך.. מכיר ההרגשה וחיי עם התחושה הזו שרוצה למצא מתאימה ולהשלים יחד. אשמח לשוחח במייל.. ali19666@walla.co.il
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר