שאלה לגברים היקרים

שבפורום: עד כמה המראה החיצוני של בת הזוג חשוב לכם? אם תוכלו לציין העדפותיכם לגבי צבע שיער ועיניים, גובה, מבנה גוף, גוון עור וכו'.

כל אחד והעדפותיו...

היי.. מה מענין אותך..רוצה השוואות ? כל אחד והעדפותיו הוא..אחד שונה מהשני.

וואי איזה שאלה מסובכת

ברור שמראה חיצוני הוא חשוב, בדיוק כמו מצב כלכלי, או אופי, או מצב בריאותי, איך אומרים: עדיף להיות בריא ועשיר מעני וחולה... מה לעשות, אי אפשר לבקש שלמות, אז למרות שזה חשוב, זה לא הדבר היחיד, זה רק עוד אחת מאוסף התכונות שמרכיב בן אדם.

העדפותיי כדלהלן

*הערה התשובה שלי תיאורטית משום שלמדתי בחיים שיש מה שנקרא אישיות כובשת, שלא מתאימה להגדרות. רזה או מלאה, בלונד עושה לי את זה חזה בינוני שפתיים יפות חייכנית רגליים ארוכות

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

אבישג

אני חושב שהשאלה לא צריכה להיות מכוונת לבנות זוג אלא לדייט. יצא לי להתכתב עם מישהי זמן רב, לאחר פרק זמן הרגשתי שאני שהיא מדליקה אותי .. כעבור פרק זמן נוסף עברנו לטלפון וממש אהבתי אותה זה לא יאומן .. קבענו דייט אמנם היא הייתה רחוקה מהעדפותיי החיצוניות,, אבל היא כבשה אותי :-)

"קודם כל אני אמריקני, אחר־כך מזכיר המדינה של ארצות הברית ואחר־כך יהודי" גולדה בתגובה: "אנחנו קוראים מימין לשמאל" 

וואי איזה שאלה מסובכת

ברור שמראה חיצוני הוא חשוב, בדיוק כמו מצב כלכלי, או אופי, או מצב בריאותי, איך אומרים: עדיף להיות בריא ועשיר מעני וחולה... מה לעשות, אי אפשר לבקש שלמות, אז למרות שזה חשוב, זה לא הדבר היחיד, זה רק עוד אחת מאוסף התכונות שמרכיב בן אדם.

תודה, מסכימה איתך בהחלט.

העדפותיי כדלהלן

*הערה התשובה שלי תיאורטית משום שלמדתי בחיים שיש מה שנקרא אישיות כובשת, שלא מתאימה להגדרות. רזה או מלאה, בלונד עושה לי את זה חזה בינוני שפתיים יפות חייכנית רגליים ארוכות

וויפר החמוד, ראשית

תודה על ההתייחסות. שנית התרשמתי מתשובתך ומרמת הניסוח. מה שנחמד זה שבעלי קיבל אותי עם הנתונים שציינת. אם נתונים אלו היו העדפותיו? לי בעצמי אין מושג...

שאלה לגברים היקרים

שבפורום: עד כמה המראה החיצוני של בת הזוג חשוב לכם? אם תוכלו לציין העדפותיכם לגבי צבע שיער ועיניים, גובה, מבנה גוף, גוון עור וכו'.

אין מה לעשות, למראה ולמגע יש חשיבות

אני בדרך כלל אוהב בחורות עם גוף לא גדול. ושלא יהיה להן שום דבר גדול מידי (: מאוד אוהב חזה. אוהב שיער ארוך אצל בחורה למרות שדווקא שיער כזה בעייתי לפעמים כי צריך כל הזמן לבדוק שאני לא חוזר הביתה עם שיערה שלה על החולצה (או יותר גרוע - מתחת לחולצה או בתחתונים....). פנים... אם העיניים שלה, אם החיוך שלה עושה לי את זה - בינגו. ***ההודעה נערכה ע"י המנהלת***

עכשיו זה בדוק: חיים רק פעם אחת.

וויפר החמוד, ראשית

תודה על ההתייחסות. שנית התרשמתי מתשובתך ומרמת הניסוח. מה שנחמד זה שבעלי קיבל אותי עם הנתונים שציינת. אם נתונים אלו היו העדפותיו? לי בעצמי אין מושג...

אבישג

מה הנתונים שרשמתי מתאמים לך? מה שנותר לשלוח לי תמונה :-)LOL יש לך כתובת אי-מייל סתם ככה כחברים לעט...

אין מה לעשות, למראה ולמגע יש חשיבות

אני בדרך כלל אוהב בחורות עם גוף לא גדול. ושלא יהיה להן שום דבר גדול מידי (: מאוד אוהב חזה. אוהב שיער ארוך אצל בחורה למרות שדווקא שיער כזה בעייתי לפעמים כי צריך כל הזמן לבדוק שאני לא חוזר הביתה עם שיערה שלה על החולצה (או יותר גרוע - מתחת לחולצה או בתחתונים....). פנים... אם העיניים שלה, אם החיוך שלה עושה לי את זה - בינגו. ***ההודעה נערכה ע"י המנהלת***

חחח תמיד עורכים אותך

מעניין מה רשמת שעצבן את אורלי

כתבתי

אי אפשר לכתוב כאן שום דבר

נראה שהמושגים של אורלי לגבי מיניות וגוף נשי מקבילים פחות יותר למקובל בכנסיה היוונית האורטודוקסית. אז מי שרוצה לדעת איזה צ*צ*ם אני אוהב שישאל בפורום של מריוס, שם הגישה הרבה יותר פתוחה...

משהו חסר - זה מצחיק ביותר לקרוא את שתי הכותרות ברצף ...

"כתבתי" "אי אפשר לכתוב כאן שום דבר"

כל אחד והעדפותיו...

היי.. מה מענין אותך..רוצה השוואות ? כל אחד והעדפותיו הוא..אחד שונה מהשני.

לדעתי מראה חיצוני זה בהחלט חשוב אך לא מספיק

יש מצב שגבר שנראה טוב יפתח את הפה ואחרי כמה דקות של שיחה אני אבין עם מי יש לי עסק ולא ארצה בו ואף אסלוד ממנו. ויש מצב הפוך שאני אכיר מישהו הכרות מוקדמת, לא בליינד דיט, הוא לא יהיה הטעם שלי מבחינה חיצונית, אבל בגלל כל מיני קווים באישיות שלו אני אמשך אליו מאוד. אולי אפשר באמת לקרוא לזה אישיות כובשת.

משהו חסר - זה מצחיק ביותר לקרוא את שתי הכותרות ברצף ...

"כתבתי" "אי אפשר לכתוב כאן שום דבר"

מתחת ל "כתבתי" היה כתוב עוד

אבל יד נעלמה חמקה את הכל ): ומאז מסתובב אני עם הזנב בין הרגלים, כולי חבול ומושפל, עצוב ועייף ושואל מה חטאתי? מה כבר כתבתי? מה?

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר