דעתכם

לא פספסתי

הרי כתבתי:"אם נפספס משהו...אזי ניקח בחשבון שהוא יבגוד לא כך? עוד דבר..אם הגנן לא ישקה ,ידשן,יטפח, את גינתו..איזה פרח יצמח?! קצת הפריע לי שכתבת ש--האשה-- צריכה לעשות,להתנהג להיות כך וכך..ואם תהיה "בסדר"הכל..יהיה בסדר.. הכל מתחיל משיתוף פעולה הדדי, השקעה ביחד ! ב-י-ח-ד ! ! ! שבוע טוב

אוקיי.. מקובל...

בגדול אני דוגלת בשיטת השותפות , ההדדיות... "המטלות" שכביכול הוטלו עליה מוטלות גם עליו באותה המידה.... והרי השאלה לא הייתצה מהכייון השני... (לא בעלה שאל מדוע היא בוגדת.../עלולה לבגוד) במקרה הזה הייתי מטילה עליו מנטלות זהות... בכל אופן אני מתנצלת שדבריי יצאו מהקשרם והצטיירו בצורה "שובניסטית" קדמונית... סמדר

שגיאות הכתיב התפספסו לי בשל השעה...

הצורך החייתי של המין הגברי שאינו יודע שובע

סימה , תמשיכי "להעמיס" פה את כולם ...

או שיש לך מושג או שאת עושה את עצמך ... אבל אני מכיר ויודע על בחורות בכל הגילאים שיכולות ללמד סדנאות על "איך לשרוף את המנוש עד היום האחרון בחיים" והן נשואות ויש להן בני זוג ולא חסר להן סקס... מה את עושה צחוק ?! הגברים לא יודעים שובע?!...

לא פספסתי

הרי כתבתי:"אם נפספס משהו...אזי ניקח בחשבון שהוא יבגוד לא כך? עוד דבר..אם הגנן לא ישקה ,ידשן,יטפח, את גינתו..איזה פרח יצמח?! קצת הפריע לי שכתבת ש--האשה-- צריכה לעשות,להתנהג להיות כך וכך..ואם תהיה "בסדר"הכל..יהיה בסדר.. הכל מתחיל משיתוף פעולה הדדי, השקעה ביחד ! ב-י-ח-ד ! ! ! שבוע טוב

הלוווו... חדל קשקשת ...

הרסתן לי את הבריאות עם הדיאלוג הזה שלכן ... תגידו , אתן מדברות על מצב שבו אתן ניבגדות אם אתן "מפספסות" איזושהי מטלה ... ומה עם הצד ההפוך ??? מה אם הגבר שלך לא כל כך מטופח כמו שאת רגילה , חסר קצת כסף בבית , לא יוצאים כל יום לבית קפה לנפח את התחת עם איזה קורסון, לא יצאתם לחו"ל כמו בשנה שעברה ... מה אז ? אתן יוצאות לצייד , נכון הני ?!?! קדימה למצא איזה זיון מתוק שיזכיר לכן שאתן בחיים ...

בוגד גם באשתו וגם בחברתו---

הוא התגלה כבוגד כפול...מה עושים איתו?

אשך אחד לכל עבירה

סימה , תמשיכי "להעמיס" פה את כולם ...

או שיש לך מושג או שאת עושה את עצמך ... אבל אני מכיר ויודע על בחורות בכל הגילאים שיכולות ללמד סדנאות על "איך לשרוף את המנוש עד היום האחרון בחיים" והן נשואות ויש להן בני זוג ולא חסר להן סקס... מה את עושה צחוק ?! הגברים לא יודעים שובע?!...

לשועל הכרמים, כדאי לך

לחזור אל הכרם. תגובות מסוג כזה לא שוות התייחסות!!, תגובות עוקצניות וחסרות טקט!!!

המשך

כיצד עלי להתייחס לזה? אני מאוד פגועה ומבולבלת האם זו בגידה או סתם הצורך בריגוש? במידה מסוימת איבדתי את האמון בו כי מכאן הכל יכול להיות. מצד שני הוא איש משפחה למופת..בינתיים אני מתפוצצת מבפנים

מה שווה איש משפחה למופת כשבך

הוא בוגד על שמאל וימין? לא נשארים נשואים בכל מחיר. בגידות הן לא דבר נסלח. לא ניתן לעבור על כך לסדר היום.

שאלה-ואם זה רק ריגוש ,את מסכימה?

הדדי?

דעתכם

אני נשואה + 3 ילדים גיליתי שבעלי מחפש סטוצים באינטרנט. לאחרונה היה בחו"ל לנסיעת עבודה וגיליתי שהיה עם נערת ליווי. אגב, כשחזר דאג להזכיר לי כמה התגעגע אלי ולריח שלי. גילה גילויי חיבה. יש לנו זוגיות טובה, ילדים מקסימים, עבודה טובה ואפילו סקס טוב, אז מה הוא מחפש?

דעתי היא ...

שכדאי לך לפנות לאיש מקצוע בתחום הזוגיות ולראות על איזה דברים זה יושב אצלך ואם את מוכנה לקבל את זה ולחיות עם זה בשלום, ואח"כ לפנות לבעלך. בכל אופן אני אישית מאמינה שהוא לא שונה מהרבה גברים אחרים שמחפשים ריגושים ועניין בחיים, ואין לזה קשר לזה שהוא אוהב אותך.

היי

בעלך שקרן מה יש לך עוד לחפש איתו שאת מודעת לזה שחוגג בחוץ עד מתי תשפליאת עצמך וכבודך

רק את יודעת מה הוא מחפש..

כנראה שהוא מחפש משהו שהוא לא מקבל בבית. אז תשאלי את עצמך, מה הוא לא מקבל בבית? מה הוא קיבל פעם ולא מקבל היום? לא שזה מפחית מעצמת הכאב, או נותן צידוקים, אבל עדיין כנראה שיש לו חוסרים.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר