דעתכם

דעתכם

אני נשואה + 3 ילדים גיליתי שבעלי מחפש סטוצים באינטרנט. לאחרונה היה בחו"ל לנסיעת עבודה וגיליתי שהיה עם נערת ליווי. אגב, כשחזר דאג להזכיר לי כמה התגעגע אלי ולריח שלי. גילה גילויי חיבה. יש לנו זוגיות טובה, ילדים מקסימים, עבודה טובה ואפילו סקס טוב, אז מה הוא מחפש?

מה שמחפשים כולם

לגברים יש מנהג כזה של לא להסתפק במה שיש ובכלל לא חשוב כמה הוא טוב.

הצורך החייתי של המין הגברי שאינו יודע שובע

המשך

כיצד עלי להתייחס לזה? אני מאוד פגועה ומבולבלת האם זו בגידה או סתם הצורך בריגוש? במידה מסוימת איבדתי את האמון בו כי מכאן הכל יכול להיות. מצד שני הוא איש משפחה למופת..בינתיים אני מתפוצצת מבפנים

הצורך בבגידה שונה ומשתנה מגבר לגבר.

ישנם גברים שמחפשים את הריגוש. ישנם שדובקים ביצר החייתי שטבוע בהם לצוד וכמה שיותר.. ישנם גברים שרוצים רק לוודא שהערך שלהם וה"מחיר" שלהם בשוק עדיין בתוקף והם עדיין מעוררים עיניין ומשיכה ... ישנם גברים שעבורם זה נטו סקס בכדי למלא חסכים.. ישנם גברים שעבורם זה צורך ריגשי, הקשבה, הבנה, שיחה איכותית , תקשורת פתוחה כמו ללכת לפסיכולוג... וכאלה שרוצים להרגיש רצויים , מעורכים... כאלה שרוצים פשוט לחוש שוב גברים... חופשיים... גם אם זה חופש מזוייף וזמני. וכאלה שרוצים לצאת לראות אחרות בכדי להעריך את מה שיש ברשותם... הכל תלוי בך... אם את אישה שיודעת להקשיב ולשמוע ולא רק להשמיע ולבוא בטענות. אם את אישה שלצידה הוא חש גברי ולא מסורס. אם את אישה שמאפשרת לו לבטא את הפנטזיות שלו בקול ומממשת לו אותן... אם את אקטיבית בסקס איתו ולא פסיבית וקרה. אם גם את יוזמת סקס.. מתלבשת באופן שידליק לו את המחשבה ויותר מכך... אם את יודעת לתת לו את התחושה שהוא רצוי.. מובן.. מוכל... קיים... חשוב.. מעורך... אם את יודעת לגרום לו לפנטז עלייך ולהיות מופתע ממך בכל יום מחדש... אם את דואגת אבל לא יותצר מידיי (כי אמא כבר יש לו והוא לא מחפש אמא נוספת מה גם שזה ייתן לו תחושה של ילד ולא של גבר ...) אם הוא מקבל יחס של מלך... וחש כאילו הוא פוסע בממלכה גם אם הדירה שלכם היא 40 מר'.. בקיצור: אם את יודעת להיות אישה, רעיה, אם , מאהבת, חברה, זרה, קרובה... ,פסיבית, אקטיבית, יוזמת, מנוהלת, מנהלת, חזקה, חלשה, קרה, חמה... הכל במינון הנכון ספציפית אליו... אם את יודעת לומר מה את רוצה, מה עושה לך טוב... ולא דוגלת בהחמצת פנים וברמיזות .. אם את יודעת לנהל שיחה איכותית וברורה בלי סנקציות ריגשיות... אם את יודעת לתת לו בדיוק אתצ מה שהוא צריך /רוצה /מבקש גם מבלי שהוא ישמיע את קולו... אין לך מה לדאוג... אך אם צורך אחד מאלו לא מתקיים ייתכן והוא ינסה למצוא אותו מחוץ ל4 קירות שלכם... כמובן שהוא באופן אוטומטי ישיב לך באותה מטבע אם כל הנ"ל קיים.

מה שמחפשים כולם

לגברים יש מנהג כזה של לא להסתפק במה שיש ובכלל לא חשוב כמה הוא טוב.

זה לא מנהג גברי בלבד, חמוד.

דעתכם

אני נשואה + 3 ילדים גיליתי שבעלי מחפש סטוצים באינטרנט. לאחרונה היה בחו"ל לנסיעת עבודה וגיליתי שהיה עם נערת ליווי. אגב, כשחזר דאג להזכיר לי כמה התגעגע אלי ולריח שלי. גילה גילויי חיבה. יש לנו זוגיות טובה, ילדים מקסימים, עבודה טובה ואפילו סקס טוב, אז מה הוא מחפש?

תגובה לריקי

ריקי שלום כדי לדעת מה בעלך מחפש מחוץ לחיי הנישואין את צריכה לנהל איתו שיחה גלויה ופתוחה. את צריכה לספר לו עד כמה פוגע בך הנושא של בגידותיו, ולברר עימו מה חסר לו בזוגיות שלכם. אני מציע לא להטיח בו האשמות או כעסים. רוח השיחה צריכה להיות של ניסיון להבין מה הוא מחפש בחוץ וכיצד אנו ממשיכים לזוגיות טובה יותר מכאן.

זה לא מנהג גברי בלבד, חמוד.

תיקון - חמודה. וכן, אני כן חושבת שזה בעיקר מנהג גברי.

אבל זה כבר נושא אחר לדיון. כרגע רק עניתי לה על השאלה מה אנחנו חושבים שהוא מחפש.

המשך

כיצד עלי להתייחס לזה? אני מאוד פגועה ומבולבלת האם זו בגידה או סתם הצורך בריגוש? במידה מסוימת איבדתי את האמון בו כי מכאן הכל יכול להיות. מצד שני הוא איש משפחה למופת..בינתיים אני מתפוצצת מבפנים

ברור שזו בגידה, מה נראה לך שהם שיחקו ארץ עיר ?

צר לי יקירתי להרוס לך את התמימות אבל בחייך, מה יש לגבר לעשות עם נערת ליווי ? אל תחפשי תירוצים בשבילו, אני בטוחה שיהיו לו הרבה משלו. לצערי, מכירה את ההרגשה. תחזיקי מעמד.

דעתכם

מה בעלך מחפש

הי ריקי חשוב שלא תקחי את העיניין של הסטוצים למקום אישי אולי בשבילך זה נראה בגידה ואולם בשבילו זה להראות לעצמו שהוא עדין קיים ויכול .הבעייה היא הרגל בזוגיות ויש הרבה מה לעשות או לצאת לאכול במסעדה מידי פעם ואו להשאר עם הסנדביץ אפשרות נוספת אולי היגיע הזמן שתשדרגי את עצמך למסעדת גורמה ואז הוא יאכל רק אצלך ....

הצורך בבגידה שונה ומשתנה מגבר לגבר.

ישנם גברים שמחפשים את הריגוש. ישנם שדובקים ביצר החייתי שטבוע בהם לצוד וכמה שיותר.. ישנם גברים שרוצים רק לוודא שהערך שלהם וה"מחיר" שלהם בשוק עדיין בתוקף והם עדיין מעוררים עיניין ומשיכה ... ישנם גברים שעבורם זה נטו סקס בכדי למלא חסכים.. ישנם גברים שעבורם זה צורך ריגשי, הקשבה, הבנה, שיחה איכותית , תקשורת פתוחה כמו ללכת לפסיכולוג... וכאלה שרוצים להרגיש רצויים , מעורכים... כאלה שרוצים פשוט לחוש שוב גברים... חופשיים... גם אם זה חופש מזוייף וזמני. וכאלה שרוצים לצאת לראות אחרות בכדי להעריך את מה שיש ברשותם... הכל תלוי בך... אם את אישה שיודעת להקשיב ולשמוע ולא רק להשמיע ולבוא בטענות. אם את אישה שלצידה הוא חש גברי ולא מסורס. אם את אישה שמאפשרת לו לבטא את הפנטזיות שלו בקול ומממשת לו אותן... אם את אקטיבית בסקס איתו ולא פסיבית וקרה. אם גם את יוזמת סקס.. מתלבשת באופן שידליק לו את המחשבה ויותר מכך... אם את יודעת לתת לו את התחושה שהוא רצוי.. מובן.. מוכל... קיים... חשוב.. מעורך... אם את יודעת לגרום לו לפנטז עלייך ולהיות מופתע ממך בכל יום מחדש... אם את דואגת אבל לא יותצר מידיי (כי אמא כבר יש לו והוא לא מחפש אמא נוספת מה גם שזה ייתן לו תחושה של ילד ולא של גבר ...) אם הוא מקבל יחס של מלך... וחש כאילו הוא פוסע בממלכה גם אם הדירה שלכם היא 40 מר'.. בקיצור: אם את יודעת להיות אישה, רעיה, אם , מאהבת, חברה, זרה, קרובה... ,פסיבית, אקטיבית, יוזמת, מנוהלת, מנהלת, חזקה, חלשה, קרה, חמה... הכל במינון הנכון ספציפית אליו... אם את יודעת לומר מה את רוצה, מה עושה לך טוב... ולא דוגלת בהחמצת פנים וברמיזות .. אם את יודעת לנהל שיחה איכותית וברורה בלי סנקציות ריגשיות... אם את יודעת לתת לו בדיוק אתצ מה שהוא צריך /רוצה /מבקש גם מבלי שהוא ישמיע את קולו... אין לך מה לדאוג... אך אם צורך אחד מאלו לא מתקיים ייתכן והוא ינסה למצוא אותו מחוץ ל4 קירות שלכם... כמובן שהוא באופן אוטומטי ישיב לך באותה מטבע אם כל הנ"ל קיים.

סמדר! שמת לב מה כתבת

אנו הנשים נולדנו בשביל... לרצות את הגבר? כמה מטלות "היטלת" עלינו? לא חושבת שהגזמת קצת?! אם נפספס משהו...אזי ניקח בחשבון שהוא יבגוד לא כך?! לפי מה שכתבת ..חיים שלמים ילכו לנו על ריצוי הגבר שלנו חחח , ולו אין שום חלק בעשיה לזוגיות כמעט מושלמת? אין! הוא ה-מלך חחחחח עכשיו אולי אפשר להבין את תפילת הגבר.."ברוך שלא עשני אישה"... לדעתי הגזמת קצת, לא הרבה חחח

פיספסת את השורה האחרונה...

"אם הנ"ל קיים/מתקיים הוא ישיב לך כמובן באותה המטבע". ובמילים אחרות בכדי לחוש מלכה תני לו יחס של מלך.. כי בנינו אם את מכינה עוגה ומשקיעה בהכנתה, דואגת לכמויות, "פועלת" עפ"י המתכון ..לא מחסירה ולא מוסיפה...הכל במידה הנכונה... איזה עוגה תצא ?? עד כמה תהני מאכילת העוגה הזו?

לא פספסתי

הרי כתבתי:"אם נפספס משהו...אזי ניקח בחשבון שהוא יבגוד לא כך? עוד דבר..אם הגנן לא ישקה ,ידשן,יטפח, את גינתו..איזה פרח יצמח?! קצת הפריע לי שכתבת ש--האשה-- צריכה לעשות,להתנהג להיות כך וכך..ואם תהיה "בסדר"הכל..יהיה בסדר.. הכל מתחיל משיתוף פעולה הדדי, השקעה ביחד ! ב-י-ח-ד ! ! ! שבוע טוב

המשך

החיים מורכבים.אל תשברי כלים.יזמי שנויים קלים שיכניסו אותו לסקרנות.

לא פספסתי

הרי כתבתי:"אם נפספס משהו...אזי ניקח בחשבון שהוא יבגוד לא כך? עוד דבר..אם הגנן לא ישקה ,ידשן,יטפח, את גינתו..איזה פרח יצמח?! קצת הפריע לי שכתבת ש--האשה-- צריכה לעשות,להתנהג להיות כך וכך..ואם תהיה "בסדר"הכל..יהיה בסדר.. הכל מתחיל משיתוף פעולה הדדי, השקעה ביחד ! ב-י-ח-ד ! ! ! שבוע טוב

אוקיי.. מקובל...

בגדול אני דוגלת בשיטת השותפות , ההדדיות... "המטלות" שכביכול הוטלו עליה מוטלות גם עליו באותה המידה.... והרי השאלה לא הייתצה מהכייון השני... (לא בעלה שאל מדוע היא בוגדת.../עלולה לבגוד) במקרה הזה הייתי מטילה עליו מנטלות זהות... בכל אופן אני מתנצלת שדבריי יצאו מהקשרם והצטיירו בצורה "שובניסטית" קדמונית... סמדר
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר