אתם מוזמנים לזרוק עלי נעליים-אבל

אני מוצאת שיש משהו משפיל בעונש שקיבל יעקוב העליון. עזבו את נושא משך המאסר.לא אכנס לזה. אני דווקא רוצה לדבר על הקנס(פיצוי?) הכספי. כשאני שומעת שהקטינה תקבל 15,000 ש"ח והבגירה 5,000 ש"ח זה נשמע יותר כמו פסק דין האומר-'קיבלת שרות תשלם עליו'. מזעזע בכל רמה אפשרית. כדי שענישה כספית תהיה כואבת בכיס וגם בעלת מסר שלאונס ולהטרדה מינית אין מחיר,- הסכום צריך להיות מאוד,אבל מאוד משמעותי. אשמח לשמוע את דעתכם.

ויש את התעלומה של מותה של אשתו...שימכרו לו את הביית ..

אני מאמינה שיש קשר ליכולות של הפושע.

ועדיף מכלום..(למה פיצוי כספי שייך בכלל?) -עכשיו עלי הנעלים. וברור שהוא שייך מהמקום של הזמן והאנרגיה והכסף של הקורבנות. על המעשה אין סכום שיפצה. ותכלס..הסכומים שכתבת עלובים. אכן מעליב.

היי מיקה

מיקה שלום בורות אפשר לגלות בכל תחום, גם בתחום המשפט הקנס שהטילו על העליון לא בא לבטא את החומרה של המעשים שלו, וגם לא את מידת הסלידה מהמעשים שלו. מדובר בקנס מינימלי שבית המשפט מוסמך להטיל במסגרת משפט פלילי. בנוסף הוא נידון למאסר. זה הביטוי הכי טוב להפגין את הסלידה של החברה מהמעשים שלו. עכשיו, כאשר בית המשפט קבע את אשמתו של העליון, נפתחה הדרך לבנות להגיש נגדו תביעה אזרחית, ובמסגרתה בית המשפט מוסמך להטיל עליו תשלום פיצויים של מאות אלפי שקלים או אפילו מליונים? תסכימי שסכומים כאלה לא מקובלים במסגרת שירותים שנותנות נשים.... לו היית מתעניינת קצת יותר היית רואה שמדובר בכלל בתחילת הדרך ולא בסופה בהצלחה לך דנה

ויש את התעלומה של מותה של אשתו...שימכרו לו את הביית ..

תגובה מוזרה, עמי

עמי שלום ומה יעשו בכספים שיקבלו ממכירת הבית של העליון? יפצו את אשתו שהתאבדה? לא תזיק מעט מחשבה לפני שכותבים תגוגה בהצלחה לך בהמשך דנה

אני מוצאת שיש משהו משפיל בעונש שקיבל יעקוב העליון. עזבו את נושא משך המאסר.לא אכנס לזה. אני דווקא רוצה לדבר על הקנס(פיצוי?) הכספי. כשאני שומעת שהקטינה תקבל 15,000 ש"ח והבגירה 5,000 ש"ח זה נשמע יותר כמו פסק דין האומר-'קיבלת שרות תשלם עליו'. מזעזע בכל רמה אפשרית. כדי שענישה כספית תהיה כואבת בכיס וגם בעלת מסר שלאונס ולהטרדה מינית אין מחיר,- הסכום צריך להיות מאוד,אבל מאוד משמעותי. אשמח לשמוע את דעתכם.

מעליב..משפיל..

כל מה שנשאר זה לצטט את אחת הבנות.. "ציפיתי לתחושת הקלה, אבל היא לא הגיעה. ציפיתי לצדק, וגם הוא לא הגיע". מה כבר ניתן להוסיף.. מערכת המשפט בארץ, מזמן פשטה את הרגל!

היה צריך לתת לנבל הזה עונש קשה ויקר בלי רחמים על מצבו הגופני הקשה פשע שישלם

לצערנו העונש מוצג כבדיחה

נכון, זה לא הוגן!!

איך זה שהקטינה שאין לה בכלל ניסיון... מקבלת שכר פי שלוש? כן כפרות, זה אני

היי מיקה

מיקה שלום בורות אפשר לגלות בכל תחום, גם בתחום המשפט הקנס שהטילו על העליון לא בא לבטא את החומרה של המעשים שלו, וגם לא את מידת הסלידה מהמעשים שלו. מדובר בקנס מינימלי שבית המשפט מוסמך להטיל במסגרת משפט פלילי. בנוסף הוא נידון למאסר. זה הביטוי הכי טוב להפגין את הסלידה של החברה מהמעשים שלו. עכשיו, כאשר בית המשפט קבע את אשמתו של העליון, נפתחה הדרך לבנות להגיש נגדו תביעה אזרחית, ובמסגרתה בית המשפט מוסמך להטיל עליו תשלום פיצויים של מאות אלפי שקלים או אפילו מליונים? תסכימי שסכומים כאלה לא מקובלים במסגרת שירותים שנותנות נשים.... לו היית מתעניינת קצת יותר היית רואה שמדובר בכלל בתחילת הדרך ולא בסופה בהצלחה לך דנה

כמה שטויות אפשר לכתוב בפוסט אחד?

ראשית אין מדובר בקנס, אלא בפיצוי. שנית, בית המשפט הזה יכול היה להטיל עליו לשלם פיצוי של מאות אלפי שקלים. שלישית, המאסר שהוא קיבל זו בדיחה עלובה של מי שכנראה יש לו קשרי שלטון. ואחרון, כפרות שתהיי עלי, זה בדיוק מסוג העונשים שמתקבלים אחרי שש שנים, של עיוות דין מתמשך.. שידיר את רגלי הקורבנות הבאים ממחשבה בכלל,כי לסמוך על "שערי הצדק" המעאפנים שלנו. לו היית מתעניינת קצת יותר מותק, היית מבינה על מה מדובר..

תודה על התיקון

אכן מה שהטיל בית המשפט הוא פיצוי, אבל מאחר שמדובר במשפט פלילי, הפיצוי נושא אופי של קנס, ולכן הטלתו על העליוןבמסגרת המשפט הפלילי לא מונעת הגשת תביעה אזרחית. מעבר לכך, אתה לא צריך להיות מתוסכל דווקא מהמקרה הזה. הרתיעה של הבנות לפנות למערכת המשפט לא התחילה עם המשפט של העליון ולא תיגמר אחריו. הפתרון הטוב ביותר הוא קידום הרעיון הפמיניסטי, שבמסגרתו יבינו הגברים סוף סוף את מגבלות הכוח....שאין להם... בהצלחה דנה

תגובה מוזרה, עמי

עמי שלום ומה יעשו בכספים שיקבלו ממכירת הבית של העליון? יפצו את אשתו שהתאבדה? לא תזיק מעט מחשבה לפני שכותבים תגוגה בהצלחה לך בהמשך דנה

עמי פיינשטיין רצח את הבת שלו הודיה ..ומכרו לו את הביית על מנת לכסות את ההוצאות.

העליון בעל שלא בהסכמה .שיקחו לו את הביית ויתנו אותו לשתיי הבנות מה לא ברור דנה יקרה..

תודה על התיקון

אכן מה שהטיל בית המשפט הוא פיצוי, אבל מאחר שמדובר במשפט פלילי, הפיצוי נושא אופי של קנס, ולכן הטלתו על העליוןבמסגרת המשפט הפלילי לא מונעת הגשת תביעה אזרחית. מעבר לכך, אתה לא צריך להיות מתוסכל דווקא מהמקרה הזה. הרתיעה של הבנות לפנות למערכת המשפט לא התחילה עם המשפט של העליון ולא תיגמר אחריו. הפתרון הטוב ביותר הוא קידום הרעיון הפמיניסטי, שבמסגרתו יבינו הגברים סוף סוף את מגבלות הכוח....שאין להם... בהצלחה דנה

את חייבת לחזור וליטול את התרופות שלך

כפרות, את במצוקה. בהצלחה

עמי פיינשטיין רצח את הבת שלו הודיה ..ומכרו לו את הביית על מנת לכסות את ההוצאות.

העליון בעל שלא בהסכמה .שיקחו לו את הביית ויתנו אותו לשתיי הבנות מה לא ברור דנה יקרה..

לא הבנתי את הכותרת

אפשר לקבל הסבר מפורט ואמיתי ??

כנראה שאינך צופה / קורא חדשות..

וזה לקוח מסיפור הנעל,שאותו עיתונאי זרק על בוש... ומאז משתמשים בזה מידי פעם,ם בטלויזיה,וזה מובא כמובן בהומור ובדיחות הדעת.

אמרת הכי טוב והכי נכון שאפשר!!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר