לא מפסיק לחשוב על...

אני בשנות ה20 המוקדמות מאוד שלי, יש לי חברה כבר מעל לחצי שנה שאני אוהב, מכבד ורוצה להמשיך איתה לעוד הרבה זמנים מאושרים. הבעיה שיש לי ידידות שאני יודע בוודאות שרוצות אותי וגם לא חסרות בנות ששולחות רמזים גסים (ונסוגות ברגע שמגלות שיש לי חברה)... מעבר לזה שזה מחמיא, כל הזמן עוברות לי מחשבות "אולי בכל זאת?" , "היא הרי לא תדע" שבסופו של דבר המצפון מנצח ואני נשאר לאכול את הלב.. בדיוק היום ידידה של חבר שהכרתי מלפני כמה זמן שלחה לי אסאמאס אחרי שדיברנו קצת שהיא מעוניינת בי. הסברתי לה למה לא וסירבתי(-קצת פירגון) אבל המחשבות של ה"אולי כן?" לא יוצאות לי מהראש!!!!! אני פוחד לא לשלוט על עצמי כשההורמונים משתוללים ולפגוע בבחורה הכל כך חמודה ומתוקה שאני גאה לקרוא לה חברה שלי! ***הההודעה נערכה ע"י המנהלת***

spryan

איני יודעת האם זו החברה הראשונה שלך,מה שכן,אתה בחור צעיר וברור שמלא בהורמונים ש..משתוללים. אתה אומר שאתה מכבד ואוהב את חברתך,מכאן אני לפי הבנתי,ותקן אותי אם אני טועה,מתייחס לחברתך בכבוד ואולי רואה בה אשה תמה וטהורה שלא עושים איתה סקס "מלוכלך" יחסיכם זורמים על מי מנוחות,אין "אקשן",אין סקס פרוע ומספק ואתה כנראה,חש צורך לחפש זאת במקום אחר. אם תספק פרטים נוספים,נוכל לנתח זאת יחד,בצורה יותר טובה קרן

זה קשר שנוצר בעבודה

כל החילוננים בוגדים ..

היא בוגדת בך וכולם בוגדים עם כולם .אין מה לעשות זה החינוך החילוני .אז למה שאתה תהיה הפראיר היחיד ??

spryan

איני יודעת האם זו החברה הראשונה שלך,מה שכן,אתה בחור צעיר וברור שמלא בהורמונים ש..משתוללים. אתה אומר שאתה מכבד ואוהב את חברתך,מכאן אני לפי הבנתי,ותקן אותי אם אני טועה,מתייחס לחברתך בכבוד ואולי רואה בה אשה תמה וטהורה שלא עושים איתה סקס "מלוכלך" יחסיכם זורמים על מי מנוחות,אין "אקשן",אין סקס פרוע ומספק ואתה כנראה,חש צורך לחפש זאת במקום אחר. אם תספק פרטים נוספים,נוכל לנתח זאת יחד,בצורה יותר טובה קרן

איזה פרטים את רוצה?

ולא, היא לא החברה הראשונה, far from it...

קרן, תוכלי לפרט איזה עוד פרטים את צריכה?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר