קיימתי יחסי מין עם אהובי ובנו בין ה19

שכניע אותי והסכמתי עשינו חדירה כפולה, כמו בסרטים כחולים מרגישה זפת, אבל המאהב הבטיח לטמוך בי יותר היום הוא נותן לי אלפים ש"ח בחודש הבטיח אוד אלף אז הסקמתי וההורים מזמן לא רוצים יותר לראותי כאשר שמעו שיש לי גבר נסוי.

היכן הסבא בסיפור

להנות היום מה שתפסידו למחר

ה

הייתי עסוק בקריאת ספר חדש על המיתולוגיה היוונית וכמובן שכל בר דעת יבין שזה בראש מענייני גליה סלחה לי וכבר הבטיחה מקומי בשבוע הבא

קיימתי יחסי מין עם אהובי ובנו בין ה19

שכניע אותי והסכמתי עשינו חדירה כפולה, כמו בסרטים כחולים מרגישה זפת, אבל המאהב הבטיח לטמוך בי יותר היום הוא נותן לי אלפים ש"ח בחודש הבטיח אוד אלף אז הסקמתי וההורים מזמן לא רוצים יותר לראותי כאשר שמעו שיש לי גבר נסוי.

חפשי לך משהו מענין יותר יש כזה ויש מה להציע לך

אני ממש לא מאמין!

זה בכלל לא יפה מה שעשית איתם. אבל, העיקר שנהנהת וקיבלת על זה משהו בתמורה. תגידי, היית עושה את זה שוב? ואם כן, את ממליצה לנו לעשות את זה?

בוקר טוב לך ...

1. לדבר כזה לא הייתי קוראת אהוב 2. מה עבר לך בראש לעשותזאת 3. ועוד עם הבן?

לגילה

אני חושב שאת עשית טעות אם את מקבלת כסף תמורת סקס אין הבדל בינך לנערת ליוי לא ציינת בת כמה את אם בא לך תיכתבי

הייתי מציעה לך

במקום להשקיע זמן במעשים אלו, להשקיע יותר בעבודה על שגיאות כתיב

שובבה

לפי ההיסטוריה שלך את מאוד אוהבת סקס ומתנהגת כמו זונה רוצה לנסות משהו חדש ?

חפשי לך משהו מענין יותר יש כזה ויש מה להציע לך

זו לא זנות זו פרנסה

לא מסתובבת בטל ברוך, הגעתי למסקנה ששלושה שעות ביום נותנות לי פרנסה של שש שבע אלף בחודש ואיפה אתם מוצאות עבודה גם מהנה וגם בוחטה ים כסף? אהובי לא נהנה מאשתו. *** ההודעה נערכה ע"י המנהלת***

הכחשה עצמית ברמה כזאת כבר המון זמן לא נתקלתי.

זה בסך הכל פרנסה? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח את גדולה! הכחשה עצמית ברמה כזאת כבר המון זמן לא נתקלתי. מצטער שצחקתי קודם, פשוט היה קשה לי להחליט אם זה יותר עצוב או יותר מצחיק. נראה אותך מסבירה את "הפרנסה" שלך, לבן שלך כשיהיה בוגר או לאביך. אני בטוח שהם יהיו מאוד גאים בך. מעניין שבחרת דווקא בדרך הזאת. כאילו נגמרו כל המקצועות המהנים והמכניסים. להבדלה: אני עובד שעה ביום ומכניס משכורת של 5 אפסים ועדיין לא דופקים אותי בתחת בשביל זה, אבל עדיין נהנה מאוד ממה שעושה. הייתי מציע לך להכנס קצת לתוך עצמך, מה שלא עשית כנראה המון זמן ולהביט על התמונה של החיים שלך. אני בטוח שקיימות אלטרנטיבות טובות יותר בשבילך P.LU.R (Peace, Love, Unity, Respect)

לגילה

אני חושב שאת עשית טעות אם את מקבלת כסף תמורת סקס אין הבדל בינך לנערת ליוי לא ציינת בת כמה את אם בא לך תיכתבי

הבחורה אוהבת מין ועל הדרך גזרה קופן

מי יודע אולי זה גבר מתחזה שפיצח איזה סיפור ?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר