לגברים שבפורום- עזרה דחוף

היה לי רומן זעיר עם אחד הבוסים ניקשרנו מאוד והיה בינינו רגשי חיבה וכבוד. מידי פעם האדון נישק אותי על השפתיים והראה לי שאני מוצאת חן בעניו. ביום שעזבתי כשבאתי להיפרד ממנו הוא התנהג באפטיות מוחלטת לגמרי. (יש לציין שהוא מבוגר ממני בעשרים שנה)אני ברוב טיפשותי נישקתי אותו על השפתיים והוא מנשק אותי על המצח (הוא היה מאוד מקורר ומשתעל) אז פתאום נישקתי אותו צרפתית וזה היה מדליק ותוך כדי ליטפתי אותו בפנים ובגב , רציתי לראות אם הוא ידלק... ואז הוא אמר לי, צריך להיזהר שמישהו לא יפתח את הדלת.. ואז הוא בעצמו פתח את הדלת כדי שאני ילך , ואז אמרתי ביי וזהו. הבנאדם התחיל איתי במשך תקופה ארוכה, סקס לא היה בינינו רק מבטים ומשיכה, הוא התנהג אלי בכבוד לאורך כל התקופה ולעולם לא זילזל בי. אני לא יודעת אם עכשיו הוא יצור איתי קשר .. כי הוא לא אמר לי שום דבר , רק שעצוב לו שאני עוזבת... האם אחרי הנשיקה יש סיכוי שהוא יצור עמי קשר? או בכלל כל היחסים הטובים שהיו בינינו, (אני מציינת שוב שהוא התנהג אלי באדיבות ובנימוס וגם בו זמנית נמשך אלי) הוא גרר אותי לסיפור הזה, אני לעולם לא הייתי מתקרבת אליו כי אני נשואה וכמובן גם הוא. מה דעתכם ?

,,,

אולי טוב לו שאת עוזבת,תחשבי מה קרה שהוא התהפך פתאום כלפייך,ושינה את דעתו,אולי הוא נרתע מזה שנישקת אותו,בגלל הפרש הגיל,בכל אופן אני מציע לך לחכות ולראות איך הוא ינהג בימים הקרובים,אם את מעוניינת להתכתב ולדבר על זה אני ב x43x@walla.com

לולה...

מה שהיה היה.. וכמו שאומרים:"טוב שהיה וטוב יותר שנגמר". את נשואה הוא נשוי זאת עובדה שקשה להתעלם ממנה (לך כנראה זה לא משנה) את טוענת שהוא נמשך אלייך על סמך מה?? הוא אמר? חשף בפנייך? תכ'לס אני מאמינה שהיו לו מליון הזדמניות והוא לא עשה דבר עם ה"משיכה" שלו כלפייך.. מכאן שעכשיו על אחת כמה וכמה. הוא עצמו פתח את דלת החדר בזמן שיכל אולי אמממ לנעול אותה ולהראות לך עד כמה הוא "נמשך" ... אבל הוא לא עשה זאת. עצוב לו שאת עוזבת כך הוא אמר...את מיהרת לפרש את המשפט הזה בצורה לא נכונה "עצוב לו לא לראות אותי אני אחסר לו בלה בלה בלה " הוא התכוון- עוד עובדת שלנו עוזבת..צריך למצוא מישהי אחרת לתפקיד. בתכל'ס יקירתי לא היה פה כלום הכל בראש שלך. הוא נשק לך על המצח -נשיקה אבהית תמימה. ואת כנראה הרצת בראשך תסריטים והדבקת לו צרפתית... ליטפת לו ת'פנים, ת'גב...לבחון אם ידלק מה זאת אומרת לבחון אם.. הרי את "יודעת" שהוא דלוק עלייך... חמודה לדעתי ניסית לבחון מה את מרגישה ורוצה ואם הוא בעיניין... והוא ככל הנראה לא. תשמרי על מה שיש לך בוודאות וזאת המשפחה שלך... תעשירי את הקיים ... בגידות לא יעשירו את הזוגיות שלך אלא ימוטטו אותה... חישבי טוב. סוף מעשה במחשבה תחילה.

לחזר

זה שאת נשואה נעים שאת מחוזרת או מחזרת לעיתים המתוק מר ובבית קר וניגמר ,וזה לא אומר שאצלך משהו נירדם,ובגוף לא זורם דם וכפי שאת נישמעת דם חם.שימרי עצמך מכל מישמר ובהצלחה,אל ייאוש כל גבר בר כיבוש.

---- הוא ממשיך -----

הוא ממשיך לכבד אותך. עכשיו הוא הכניס גם סדר. כי זה לא היה שם.

עשי חושבים

דעתי גברת לולה

שאת שרלולה.

מה רצית מאיתנו ??

את חושבת שיש לנו תרופת פלא ? מה את מצפה מאיתנו ? האם זה ישנה מה נאמר לך ? את חושבת להפגש איתו עוד ועוד ?

לחזר

זה שאת נשואה נעים שאת מחוזרת או מחזרת לעיתים המתוק מר ובבית קר וניגמר ,וזה לא אומר שאצלך משהו נירדם,ובגוף לא זורם דם וכפי שאת נישמעת דם חם.שימרי עצמך מכל מישמר ובהצלחה,אל ייאוש כל גבר בר כיבוש.

אהבתי את ה"פיוטיות" בהודעתך...

לגברים שבפורום- עזרה דחוף

היה לי רומן זעיר עם אחד הבוסים ניקשרנו מאוד והיה בינינו רגשי חיבה וכבוד. מידי פעם האדון נישק אותי על השפתיים והראה לי שאני מוצאת חן בעניו. ביום שעזבתי כשבאתי להיפרד ממנו הוא התנהג באפטיות מוחלטת לגמרי. (יש לציין שהוא מבוגר ממני בעשרים שנה)אני ברוב טיפשותי נישקתי אותו על השפתיים והוא מנשק אותי על המצח (הוא היה מאוד מקורר ומשתעל) אז פתאום נישקתי אותו צרפתית וזה היה מדליק ותוך כדי ליטפתי אותו בפנים ובגב , רציתי לראות אם הוא ידלק... ואז הוא אמר לי, צריך להיזהר שמישהו לא יפתח את הדלת.. ואז הוא בעצמו פתח את הדלת כדי שאני ילך , ואז אמרתי ביי וזהו. הבנאדם התחיל איתי במשך תקופה ארוכה, סקס לא היה בינינו רק מבטים ומשיכה, הוא התנהג אלי בכבוד לאורך כל התקופה ולעולם לא זילזל בי. אני לא יודעת אם עכשיו הוא יצור איתי קשר .. כי הוא לא אמר לי שום דבר , רק שעצוב לו שאני עוזבת... האם אחרי הנשיקה יש סיכוי שהוא יצור עמי קשר? או בכלל כל היחסים הטובים שהיו בינינו, (אני מציינת שוב שהוא התנהג אלי באדיבות ובנימוס וגם בו זמנית נמשך אלי) הוא גרר אותי לסיפור הזה, אני לעולם לא הייתי מתקרבת אליו כי אני נשואה וכמובן גם הוא. מה דעתכם ?

יש בך המון חן

היי לולה. מאוד אהבתי צורת הביטוי שלך..יש בך המון חן. יודע ומבין תחושותייך ..ואת ההשלכות עליך של כן רגש כן יחס..וכמה זה ממלא החיים שלך. הייתי מעונין לשוחח איתך במייל.. אשמח לתגובתך. oren19666@walla,com

מבחינתו, את סתם אפיזודה(אפילו לא..) עכשיו,בתור אשת-איש עיזבי את מה שהיה זה לא חשוב ולא מועיל. עשי אחורה פנה מהסיפור ותחשבי איך..

את הולכת להיצמד ולהאדיר את התואר שבמקרה את נושאת ושמו רעיה. משמע להשקיע בנישואים ולאהוב את בעלך, גם יעוץ זוגי בא בחשבון. בהצלחה!

זה גבר סוף סוף שומעים שיש גבררררררר אמיתי לא צבוע ולא רק מחפש ליפגוע או להשכיב סתם בחורות

תגובה

ערב טוב לך בבקשה ממך תיבני את הזוגיות שלך למופת עם בעלך עם חום ואהבה נכונה מאשר לחפש להיות עם אחרים שזה יהרוס אותך את בעלך ואת הילדים , לעולם לא הייתה תוצאה חיובית לאישה שבגדה בבעלה , לכן הפתרון זה לבנות ולתקן את הבית האישי ,,,,

את משועוממת תחת שמחפשת ריגושים

הוא לא רוצה אותך אם היה רוצה היה מזמן משעשע אותך את משועוממת ועוד שואלת אותנו כדי לדבר על זה? ספרי לחברה טובה

תשקיעי אנרגיה בבעלך במקום בבוס

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר