וידוי + עזרה

יש לי חבר ממש טוב. לפני חודש סיפרתי לו שאני גיי. הוא קיבל את בסבבה. לפני שבוע ישנתי אצלו ובלילה הוא אמר לי שהוא רוצה לנסות לשכב איתי, אמרתי לו שאני לא רוצה להרוס את החברות בינינו, והוא אמר לי לא לדאוג. אחרי ששכבנו הוא נראה מאוד מבוהל ואמר לי לא לדאוג ושאנחנו עדיין חברים טובים. יומיים אחרי המקרה הוא לא ענה לי לטלפונים ולהודעות. אחרי 3 ימים הוא ענה לי(בקרירות) שהוא צריך להתאושש ושהכל בסדר. אני פוחד שאיבדתי חבר טוב ואני לא יודע מה לעשות

לא ניראה לי שיש מקום לפחד

זה לא משהו שעושים כל יום. תן לו קצת זמן. אם אתם חברים טובים אז הוא יחזור לדבר איתך כמו פעם (: ואם לא אז יכול להיות שהייתה לו משיכה כשלהי אליך והוא מתבייש להודות בזה תן לו עוד כמה ימים ואז שוב תדבר איתו אל זה, שאל אותו איך זה היה בשבילו, ואיך הוא רוצה להמשיך מפה. בהצלחה וחג שמח

תודה! עזרתם לי מאוד

אני מעוניין לדעת איך וכמה זמן לקח לך לספר לו

כי אני נמצא במצב שאני דלוק על חבר שנים ואני מפחד לספר לו

כאן זה לא"מדע בדיוני"-כאן לא משקרים

אני מעוניין לדעת איך וכמה זמן לקח לך לספר לו

כי אני נמצא במצב שאני דלוק על חבר שנים ואני מפחד לספר לו

תשובה

אני מכיר אותו כבר 4 שנים. כך בחשבון שהוא יקבל אותך כפי שאתה אבל תלמד מהטעויות שלי ואל תחשוב לשכב איתו כי אתה עלול לאד חבר (כמו שקורה לי עכשיו). תחסוך ממך את הסבל הזה.

כאן זה לא"מדע בדיוני"-כאן לא משקרים

הלוואי שהייתי ממציא את כל הסיפור הזה

וידוי + עזרה

יש לי חבר ממש טוב. לפני חודש סיפרתי לו שאני גיי. הוא קיבל את בסבבה. לפני שבוע ישנתי אצלו ובלילה הוא אמר לי שהוא רוצה לנסות לשכב איתי, אמרתי לו שאני לא רוצה להרוס את החברות בינינו, והוא אמר לי לא לדאוג. אחרי ששכבנו הוא נראה מאוד מבוהל ואמר לי לא לדאוג ושאנחנו עדיין חברים טובים. יומיים אחרי המקרה הוא לא ענה לי לטלפונים ולהודעות. אחרי 3 ימים הוא ענה לי(בקרירות) שהוא צריך להתאושש ושהכל בסדר. אני פוחד שאיבדתי חבר טוב ואני לא יודע מה לעשות

איכססססססססססססססססססססס

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר