אור יריח זה בחורה לא אדון חחחחחחחחחחחחחחחחחח

ואתה לא רקדנית בלט?

אור שלחתי לך מייל ממי קיבלת אותו מחכה לך

את ממש משועממת אם את עונה לטל תקשיבי למה שכתבתי לך אני לא סתם אומר לך אל תרדי לרמות כאלה

אין מייל צר לי שום כלום

חבוב נהגי משאיות מזיינים זונות ואני הייתי כזה

ני מקווה שהילדים שלך לא קוראים את זה תתבייש לך אתה עוד מתגאה בזה בטח הרי אתה לא מסוגל לתקשר אם אשה בלי כסף,0

אל תערב ילדים, חתיחת סמרטוט ספונג'ה, ויסקי מסריח

תגידו שילמתם פעם לזונה בחייכם?

תראו לכולם זה עולה, גם להחזיק אישה זה עולה אני בעבר היית לי מישהיא קבועה ע"ב חודשי, יותר זול מלהחזיק אישה חוקית אבל לאחרונה התמסדתי ומצאתי חברה צעירה ממני בהרבה לא אשקר, אני מבוסס ועוזר לה הרבה בחיים, הינה נאמנה וטובה ומאחל לכל אחד כך

מישהו לא משלם מס הכנסה?

להנות היום מה שתפסידו למחר

יריח בודד, אשמור תגובתך לעוד 16 שנים

והצעה לי אלייך אל תהפי פיך לערוותך, יש כאלה שהריח זהה

אדיוט! ירח לא לא לאא יריח ,

אל תערב ילדים, חתיחת סמרטוט ספונג'ה, ויסקי מסריח

טל תקשיב טוב זבל תשמור על הביוב שלך כי אני יודע מי אתה ומה שם החברה שלך ואני אעשה לך בושות

שתצטרך ללכת לאלסקה ולגור אם אסקימוסים באיגלו

למה אתה פוגיע מה עשת לך האישה, אתה שונא יהודים?

חייבים סבלנות וסובלנות

למה א-ת-ה פ-ו-ג-י-ע ח-ח-ח-ח-ח-ח-ח-ח-ח-ח-ח-ח-ח-ח-ח-

חמוד שלי זונות יש בשפע רק החכמות לוקחות כסף

ואם זיינת זונה שהיא בחינם סימן שהיא רק מתלמדת!!! אגבב אף אחד לא צריך לדעת מי משלם ומי לא ומה עשית ומה לא.... תחסוך את זה לעצמייך!!! עבור לפורום סקס.. שם יענו לך בשמחה חמודי... אחלה לילה

אחלה דנוווווש

תגידו שילמתם פעם לזונה בחייכם?

תראו לכולם זה עולה, גם להחזיק אישה זה עולה אני בעבר היית לי מישהיא קבועה ע"ב חודשי, יותר זול מלהחזיק אישה חוקית אבל לאחרונה התמסדתי ומצאתי חברה צעירה ממני בהרבה לא אשקר, אני מבוסס ועוזר לה הרבה בחיים, הינה נאמנה וטובה ומאחל לכל אחד כך

חמוד שלי זונות יש בשפע רק החכמות לוקחות כסף

ואם זיינת זונה שהיא בחינם סימן שהיא רק מתלמדת!!! אגבב אף אחד לא צריך לדעת מי משלם ומי לא ומה עשית ומה לא.... תחסוך את זה לעצמייך!!! עבור לפורום סקס.. שם יענו לך בשמחה חמודי... אחלה לילה

יש לי עסק איתך שטרית יקירי

אני עדיין כועסת עלייך על מה שאמרת לי.... אבל התגעגעתי אלייייייייייייייייייייך יטיפשש.. יאללה אנחנו עדיין בעניין הבית ספר לשטויות?!... שמירת פה ולעזור לקיטי שלנו לנהל את הפורום ולהחזיר את כל התותחים שהיו פה.... ותיקים!! מתה עליך יקירייייייייייייי

דנוש עזבי קצת -או הרבה- עיקר חזרת לנו...

ברוכה-הבאה

אחלה דנוווווש

יש לי עסק איתך שטרית יקירי

אני עדיין כועסת עלייך על מה שאמרת לי.... אבל התגעגעתי אלייייייייייייייייייייך יטיפשש.. יאללה אנחנו עדיין בעניין הבית ספר לשטויות?!... שמירת פה ולעזור לקיטי שלנו לנהל את הפורום ולהחזיר את כל התותחים שהיו פה.... ותיקים!! מתה עליך יקירייייייייייייי

דנוש עזבי קצת -או הרבה- עיקר חזרת לנו...

ברוכה-הבאה

ברוך שובי

הפעם אני יסלח לך אבל רק בגלל שאני מאוהבת בך אחרת היה לך עסק איתי שלא הייתה יוצא ממנו בקלות יתרה יאללה כפרה לחיים... לחיי שובי ולחיי השינוי שנחולל כאן

פעם הבאה אשכול את דברי חמודה;;;

אל דאגה יקירי שכחתי הכל...יאללה שתה לרוויה לחיים

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר