תגידו שילמתם פעם לזונה בחייכם?

תראו לכולם זה עולה, גם להחזיק אישה זה עולה אני בעבר היית לי מישהיא קבועה ע"ב חודשי, יותר זול מלהחזיק אישה חוקית אבל לאחרונה התמסדתי ומצאתי חברה צעירה ממני בהרבה לא אשקר, אני מבוסס ועוזר לה הרבה בחיים, הינה נאמנה וטובה ומאחל לכל אחד כך

פעם כאשר הייתי חייל ולא נגמר באקט מיני

פשוט לא עמד לי מהתרגשות אבל היום כל גבר שמזמין בת זוג לארוחה, מצפה שתגיע איתו למיטה, אחרת אם הינה פקחית שתשלוף את כרטיס האשראי שלה אמרו פעם, אין ארוחות חינם

להנות היום מה שתפסידו למחר

מרוקאית חחחחחח ????????????????????????????????

זנות, חז"ל אמרו להתרחק

נושא רגיש להגדרת הזנות קשה להגדיר את מהות הזנות, ובעיקר להבדילה במדויק ממערכות יחסים אחרות הכוללות יחסי אישות שלא במסגרת נישואין. מקובל להציע הגדרות אחדות, העיקרית שבהן מתייחסת לשלושה מאפיינים. המאפיין הראשון, והוא החשוב שבהם, הוא התשלום. כלומר, מדובר בעסקת חליפין של טובת הנאה כלכלית (בעיקר כסף) תמורת שירותי מין (וההלכה מדברת בפירוש על "שכרה" של הזונה). המאפיין השני הוא שאין בין הצדדים מערכת יחסים כלשהי, רגשית או חברית או אחרת, פרט לעסקה פשוטה של מין תמורת כסף. והמאפיין השלישי הוא שהזונה מציעה עקרונית שירותים לכל מי שמסכים לשלם עבורם, והיא מכונה בהלכה "מופקרת לכל".

תגדי לימור והדתים הולכים לזונות שהאישה שלהם בנידה

תגדי רבונו של עולם מה את חושבת שאת! לא נמאס לך להיות כומר מטיף לאומי ...

תגידו שילמתם פעם לזונה בחייכם?

תראו לכולם זה עולה, גם להחזיק אישה זה עולה אני בעבר היית לי מישהיא קבועה ע"ב חודשי, יותר זול מלהחזיק אישה חוקית אבל לאחרונה התמסדתי ומצאתי חברה צעירה ממני בהרבה לא אשקר, אני מבוסס ועוזר לה הרבה בחיים, הינה נאמנה וטובה ומאחל לכל אחד כך

כן כן בטח אני הזבל עם החמה שלי ואתה?

בעייה עם הכלה בעייה עם הזוגיות ההההההההההגמל לא רואה את הדבשת ואותך פחד לפגוש .. סדר את עצמך תסתכל מול המראה ותן סטירה ענקית לעצמך

אדון, אור יריח אני אוהב כזה

מי לא הולך לזונות אינו גבר, צריך לנסות פעם בחיים, לפחות פעם.(אבל לא ברחוב, במכון טוב) ואור היריח כאשר אתה מאיר ואני עם חברתי, עושה לי רק טוב ורומנטי אז כאשר תהיה במלוא זוהרך, תסתכל, תציץ ואולי אם תרצה תאונן, חחחחחחח

תגדי לימור והדתים הולכים לזונות שהאישה שלהם בנידה

תגדי רבונו של עולם מה את חושבת שאת! לא נמאס לך להיות כומר מטיף לאומי ...

למה אתה פוגיע מה עשת לך האישה, אתה שונא יהודים?

חייבים סבלנות וסובלנות

אני הכי יהודיה שיש ...

אז בוא לא נדבר על זה 1!

מי לא הולך לזונות אינו גבר, צריך לנסות פעם בחיים, לפחות פעם.(אבל לא ברחוב, במכון טוב) ואור היריח כאשר אתה מאיר ואני עם חברתי, עושה לי רק טוב ורומנטי אז כאשר תהיה במלוא זוהרך, תסתכל, תציץ ואולי אם תרצה תאונן, חחחחחחח

איחס... גיל 80 + יקר ומקומט אני בת לא בן

וזונות במכון יוקרתי באמת מראה מי אתה ... תזהר שאתה עושה את זה לא תקבל איזה דום לב ושהיא לא תקבל חררה מזה איחס רק המחשבה מגעילה אותי מקומט אאאאאאאאאיחס! ירכב אספנות במצב חרא

למה אתה פוגיע מה עשת לך האישה, אתה שונא יהודים?

חייבים סבלנות וסובלנות

אני הכי שיש ביהדות . אז אל תשמיץ אותי אספנות

זונה עושה אותך גבר פחחחחחחח

איזה מצב הגענו מה עושה מחזיקה לך שלא ייפול לך ואז אתה מרגיש גבר... שים מקל כזה כמו ששמים לעציץ שלא יתכופף!

איחס... גיל 80 + יקר ומקומט אני בת לא בן

וזונות במכון יוקרתי באמת מראה מי אתה ... תזהר שאתה עושה את זה לא תקבל איזה דום לב ושהיא לא תקבל חררה מזה איחס רק המחשבה מגעילה אותי מקומט אאאאאאאאאיחס! ירכב אספנות במצב חרא

יריח בודד, אשמור תגובתך לעוד 16 שנים

והצעה לי אלייך אל תהפי פיך לערוותך, יש כאלה שהריח זהה

בוא תריח מכיר דאב ... כזה סבון אנטמי

אין קשר בין הריחות ועוד 16 שנה לא יהיה כמוך

אגב אני לא לבד.... אני עם כוכב הכי מאיר שיש

מאיר אותי שומר עליי מה שאין לך.. מה לך יש ... תבדוק טוב לפני שאתה שופך פה דברים בפורום הכלה המרוקאית הזנות מאוד משקף את מי שאתה מה שאני לא יהיה
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר