זקוק ליעוץ דחוף

אני גבר נשוי ויש לאשתי חברה גם כן נשואה שכל פעם שאנחנו נפגשים אני מרגיש שיש בינינו מתח מיני חזק ראוי לציין ששנינו לא מסופקים מחיי הסקס ואני יודע שאיתה אזכה להגשים את כל הפנטזיות שלי אז מה אתם אומרים ללכת על זה או שלוותר על מימוש הפנטזיה

בשום פנים ואופן לא !!!!!

חברה של אשתך ! השתגעת ????!!!!!!! זה הרסני ביותר ! עדיף שתתראו כמה שפחות,אל תהיה בסביבה כשהיא נמצאת. תעשה מקלחות קרות..הכל רק תתרחק ממנה !!!!!!! אסון !

ואם זאת לא הייתה החברה שלה מה היית אומרת

זקוק ליעוץ דחוף

אני גבר נשוי ויש לאשתי חברה גם כן נשואה שכל פעם שאנחנו נפגשים אני מרגיש שיש בינינו מתח מיני חזק ראוי לציין ששנינו לא מסופקים מחיי הסקס ואני יודע שאיתה אזכה להגשים את כל הפנטזיות שלי אז מה אתם אומרים ללכת על זה או שלוותר על מימוש הפנטזיה

בשום פנים ואופן לא !!!!!

חברה של אשתך ! השתגעת ????!!!!!!! זה הרסני ביותר ! עדיף שתתראו כמה שפחות,אל תהיה בסביבה כשהיא נמצאת. תעשה מקלחות קרות..הכל רק תתרחק ממנה !!!!!!! אסון !

ואם זאת לא הייתה החברה שלה מה היית אומרת

מגיבה אחרת,מתייחסת אחרת...

בכל מקרה אחר,אני לא תובעת,לא שופטת,ולא התליין.אבל כשמדובר בחברה של האשה,זה חמור הרבה יותר,וגם הרסני יותר מבגידה "רגילה" !!

יניב...

שלב ראשון- מוטב לנסות לשפר וליעל את היחסים עם אישתך, לברר הייכן ניתן לתקן.. לגשר וכו' ע"י שיחה כנה . אם המצב בניכם כ"כ גרוע ואין מקום לשיפור (סבירות אפסית) גירושים זה פיתרון שישחרר אותך ויאפשר לך ל"חגוג" כרצונך.. אם גירושים לא באים בחשבון מבחינתך.. משיקולך.. ובגידה תמלא את החסר לדעתך.. אז הבחירה שלך אמורה להיות (כלומר מומלץ שתהיה) מישהי נטרלית שאינה מכירה את אישתך ועל אחת כמה וכמה שזו לא תהיה חברתה ועוד הטובה ביותר כפי שהגדרת.. כי בגידות סופן להתגלות והגילוי /חשיפה במקרה הספציפי הזה (עם חברתה כאמור) תהיה מהירה והרסנית כפליים. בנתיים המנע מלהיות במחיצתה.. המתח ששורר בניכם יוביל את שניכם אל "תהום" ..אל דרך שממנה אין חזרה.. הרס עבורך והרס עבורה.. (הרי גם היא נשואה) וחשבת אולי שהמתח שקיים באוויר מורגש רק עבורך? והיא לא בעיניין בכלל? תחשוב טוב.. תשקול .. במיוחד אם זו פעם ראשונה שבכוונתך לפזול לצדדים. (אם זו לא פעם ראשונה סביר להניח שתדע איך להתנהל.. ) שלא תבין לא נכון אני לא מצדדת בבגידות..

זקוק ליעוץ דחוף

you do it once .....

Hi, I was in to this fantasy allmost 14 years, this is a drags you start you can't stop it, you have problem with your wife ? finde a solution. not all shin is gold

תשובה

אתה נשמע לי צעיר ולכן "ההורמונים " עובדים שעות נוספות כך בחשבון שחיים זה לא פנטזיה וגם פנטזיות נגמרות מנסיון אישי שלי לאחר במה שנים טובות של נשואין אם אתה שואל אותי האם אני "אשרוד מה שעבר עלי" מכל הבחינות לא הייתי מאמין ולמרות הכל הקב"ה היה בעזרי ושרדתי ולכן הצעה של חבר ידיד תשאיר את הפנטזיות בסיפורים או בסרטים ותגשים את מה שאתה רוצה עם רעיתך וזוגתך זכור הדשא של השכן לא ירוק יותר.

רוץ לזיין, מקסימום יזיינו לך ת'צורה

להנות היום מה שתפסידו למחר

לי ניראה שיהיה אחלה פיצוצ בינכם .כי לה אתה תתן את כולך .רוץ על זה

אדון אם היא בחורה טובה לכו לייעוץ

זיונים זה לא הכל בחיים, אפשר לשפר

טעות

זיונים זה הכול בחיים! תיראו איך העולם מתקיים על 3 דברים על השפיץ על החריץ ועל גמילות חסדים .שמישהו יגיד שאני לא צודש?

בשום פנים ואופן לא !!!!!

צריך לעשות מיצוות תמיד.לחברה של אישתך חייב

תשובה

אתה נשמע לי צעיר ולכן "ההורמונים " עובדים שעות נוספות כך בחשבון שחיים זה לא פנטזיה וגם פנטזיות נגמרות מנסיון אישי שלי לאחר במה שנים טובות של נשואין אם אתה שואל אותי האם אני "אשרוד מה שעבר עלי" מכל הבחינות לא הייתי מאמין ולמרות הכל הקב"ה היה בעזרי ושרדתי ולכן הצעה של חבר ידיד תשאיר את הפנטזיות בסיפורים או בסרטים ותגשים את מה שאתה רוצה עם רעיתך וזוגתך זכור הדשא של השכן לא ירוק יותר.

צעיר? כן, ברוחי, חחחחחחחחחח

להנות היום מה שתפסידו למחר

זקוק ליעוץ דחוף

גם לי משעמם בסקס

זקוק ליעוץ דחוף

תישאר בעציץ שלך ותמשיך לפנטז
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר