תספר לה לפחות שסודות לא יהיו ביניכם

לא סוף העולם

אני מתלבט אם לעשות זאת. המחשבות הבלתי פוסקות של לדעת ולגעת באישה אחרת הורגות אותי. אני מבין אותך בהחלט ובטוח שעוד כמה זמן תחושת התסכול תרד. תדע להנות מזה - מתי בפעם האחרונה הרגשת ריגוש אמיתי, פרפרים בלב, מלבד זה. אצלי זה דועך - יש זכרונות מהחתונה והשנים הראשונות אבל השגרה מביאה אותנו לתסכול שמצבך בהחלט מובן - להרבה גברים וגם לחלק מהנשים

תשמרו נידה!!!

שבועיים כן שבועיים לא, אני לא מבינה למה גברים עדיין חושבים שאישה לא יודעת,או לא תדע...נשגב מבינתי... או שאתם חושבים שאתם חכמים מדי בכדי להיתפס,או שאתם הכי טיפשים וקוברים את הראש בחול,הולכים לזיין בחורה וחוזרים הביתה כאילו כלום לא קרה.לגבר יש מבט מאד מסויים אחרי שהוא בוגד,ואנחנו רואות את זה. אישה במהות שלה נבראה עם חושים מאד חדים לקלוט האם משהו לא בסדר,האינסטינקט הטיבעי גם כדי להגן על ילדיה. גם אם תבגוד ותחייה באשליה שהיא לא תדע מזה,השקר הזה יהיה על המצפון שלך תמיד!ובסוף היא גם תדע! אתם מוכנים בשביל הריגוש הרגעי להפסיד את כל מה שבניתם??? לבקש אח"כ סליחה מהאישה שאתה אוהב,אישתך, זה כמעט בלתי אפשרי. היא אולי תסלח בסופו של דבר,אבל לעולם לא תשכח שבגדת באמונה וצאו מהפאזה ש "היא לא תגלה/תחשוד/תקלוט" יש מספיק ריגושים בחיי הנישואין ,ולא צריך לחפש אותם במקום אחר

בגדתי באשתי

אני יודע שעשיתי טעות חמורה אך אני רוצה לתקן איך???

בגדתי באישתי

סייג לחוכמה שתיקה
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר