בגדתי באשתי

אני יודע שעשיתי טעות חמורה אך אני רוצה לתקן איך???

בגדתי באישתי

אולי דעותי פתוחות מדי אני גרושה טריה! 9 חודשים למדתי מאתרי היכרות ש80% מהגברים בוגדים,אלוהים ברא את הגבר עם ראיה חדה כמו אצל החיות כדי לצוד וכמה שיותר כי כמות הזרע שזכר בטבע אמור לפזר היא כדי להתרבות,ואת האישה ברא עם חושים חדים בעיקר שמיעה וחוש ריח כדי לגדל את הנולד, ומכאן אני מבינה את הצורך הגברי לריבוי בנשים.אין צורך לעצור את זה!גבר שבוגד עושה את זה לרוב כיום כדי לעמוד בלחצים המשפחתיים ,כלכליים,וגם לחוש שהאגו הגברי לא תם! אם הגבר חכם מספיק להסתיר את זה ולהנות מךי לפגוע באישה אשריהו!

תשובה

עצוב לשמוע על הסטטיסטיקה שלך מאחר ואת גרושה כנראה שסבלת בנישואיך אבל לידיעתך האם את יודעת מה מבדיל בין המין האנושי לחיות המבדיל הוא השכל והמחשבה לכן בדרך כלל כל אדם חייב להפעיל את "הקופסה "שלו נכון היום יש הרבה פתיונות בחוץ ולצערי הסיבה היא אופן הלבוש של האנשים גברים\נשים והתוצאות לא נעימות. אם כל אדם היה חושב על העקרון "הדשא של השכן אינו ירוק יותר" הרבה מהבגידות היו נמנעות.לצערי היום אנשים חיים אכול היום מחר נמות ולכן התוצאות עגומות.

בגדתי באשתי

אתה מודעעעעע למצבב כביכול שלך ואתה עוד שאול מה לעשות!?!?!

כאילו מה אתה מצפה שאנחנו נעזור לך?! למה לא חשבת על זה לפני שלא שלטת בזין שעמד לך אה?!!?! אתה שואל מה לעשות ואתה מצפה שנענה לך?! הכי אתה צריך להיות טיפשששש אם אתה חושב שאחרי טעות איומה כזאת נמצא לזה פיתרון!!!! ראבקקקקקקקקקק מה עבר לך בראש שעשית את זה?! לא יכלת שניה לעצור ולחשוב על ההשלכות שיהיו לזה לפני ש..... עשית מה שעשית?!!!??!?...... אוקי.. אז דבר אחד יש לי לומר לך! תתמודד עם מה שעשית לבד ואל תצפהההה שאחרים יתננו לך עצה נורמלית בקשר לזה!! אחרי הכל אתה הייתה הטבח ואתה זה שקבעת את המתכון עכשיו תסבול!!!!! מי שלא עובד עם הראש יעבוד עם הכאב!! אחלה לילה שיהיה לך!! ומקווה שתלמד שפעם הבאה לפני שאתה עושה משהו תחשוב מליון פעם... גם אם העמוד טווח נעמד פתאום ביום בהיר...........

בגדתי באישתי

אולי דעותי פתוחות מדי אני גרושה טריה! 9 חודשים למדתי מאתרי היכרות ש80% מהגברים בוגדים,אלוהים ברא את הגבר עם ראיה חדה כמו אצל החיות כדי לצוד וכמה שיותר כי כמות הזרע שזכר בטבע אמור לפזר היא כדי להתרבות,ואת האישה ברא עם חושים חדים בעיקר שמיעה וחוש ריח כדי לגדל את הנולד, ומכאן אני מבינה את הצורך הגברי לריבוי בנשים.אין צורך לעצור את זה!גבר שבוגד עושה את זה לרוב כיום כדי לעמוד בלחצים המשפחתיים ,כלכליים,וגם לחוש שהאגו הגברי לא תם! אם הגבר חכם מספיק להסתיר את זה ולהנות מךי לפגוע באישה אשריהו!

מודיע לך חגיגית!

ש-30% מילדי העולם הם לא חוקיים בגלל נשים בוגדות! במחקרים שנעשו ע"י "n g c"מדע המינים הוכך שנשים מחפשות בדיוק מה שגברים מחפשים!!!

כשהזין עומד - השכל בתחת

וואלה

בגדתי באישתי

כול הכבוד לך נראה לי שאת נכנסת לשוק הפנוים

אני מקנא בך .לצערי אני נשויאבל פוזל לצדדים. יש לי אישה גרושה אשר אני והיא משלמים את החסר .קשה לי לפרק את החבילה .כמוך .אבל נשים כמוך עושות לי את זה .שהיה לך הרבה אורגזמות וחיים טובים

בגדתי באשתי

אם אתה לא תפרן

תגיע אליה עם שני כרטיסים לשבועיים נופש בשוויץ, מה גם שם קריר, כך שהחום שלה עליך יתפוגג, בכסף אתה תמיד יכול לקנות שקט וגם להרגיע אותה, נשים אוהבות כסף ומתנות, מניסיון

בגדתי באישתי

חבוב,למורמונים באמריקה יש יותר מאישה אחת

הם עושים חיים המלעונים זה חוקי והנשים מבסוטות לאללה הגבר הינו מלך, אלוהים הינו בגוף זכר והגבר משול לאלוהים כניראה הם חוגגים באורגיות

בגדתי באשתי

תכיר לי אותה

אם היא שווה זאת שבגדת איתה - אתה יכול להכיר לי אותה?גם אני נשוי. אתה לא חריג בנוף הגברי - תהיה רגוע. ייסורי המצפון יעברו ותלמד להנות מזה. תקרא את תגובתי למטה הנושא - זה לא סוף העולם. בהצלחה.

בגדתי באישתי

לא סוף העולם

אני מתלבט אם לעשות זאת. המחשבות הבלתי פוסקות של לדעת ולגעת באישה אחרת הורגות אותי. אני מבין אותך בהחלט ובטוח שעוד כמה זמן תחושת התסכול תרד. תדע להנות מזה - מתי בפעם האחרונה הרגשת ריגוש אמיתי, פרפרים בלב, מלבד זה. אצלי זה דועך - יש זכרונות מהחתונה והשנים הראשונות אבל השגרה מביאה אותנו לתסכול שמצבך בהחלט מובן - להרבה גברים וגם לחלק מהנשים

איך בדיוק אתה רוצה לתקן? לעשות בייק ספייס או דיליט?

האמן לי אחרי שעבור לך ייסורי המצפון לא תעשה דיליט אלא ריד דייל, אז יאללה חלאס מי שכזה נשאר כזה וימות כזה

בגד באישתו - אז מה?

ייסורי המצפון יעברו והוא ילמד להנות מהחוויה ולדעתי אפילו יחזור עליה בהמשך

לא סוף העולם

אני מתלבט אם לעשות זאת. המחשבות הבלתי פוסקות של לדעת ולגעת באישה אחרת הורגות אותי. אני מבין אותך בהחלט ובטוח שעוד כמה זמן תחושת התסכול תרד. תדע להנות מזה - מתי בפעם האחרונה הרגשת ריגוש אמיתי, פרפרים בלב, מלבד זה. אצלי זה דועך - יש זכרונות מהחתונה והשנים הראשונות אבל השגרה מביאה אותנו לתסכול שמצבך בהחלט מובן - להרבה גברים וגם לחלק מהנשים

שלא תעיז להתחיל עם זה אפילו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

רגע של שניה מצטערים עליו בעתיד המון שניות אחרי זה!!!!!!! ואם בכל זאת אתה רוצה ללכת על זה ולהתחיל את ה"מחווה" הזאת. אז דע לך שאין דרך חזרה לתקן הכל!!! תחשוב לפני שאתה עושה צעד שתצטער עליו בלי סוף!! מקווה שאתה די פיקח לחשוב נכון

שמור אותי מיצר-רע-חבר-רע

מידה תחת מידה-נגיד-יבגוד ספו- בגידה-חזרה לו-הכל חוזר קבל זאת בתור עצה ידידותית

שלא תעיז להתחיל עם זה אפילו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

רגע של שניה מצטערים עליו בעתיד המון שניות אחרי זה!!!!!!! ואם בכל זאת אתה רוצה ללכת על זה ולהתחיל את ה"מחווה" הזאת. אז דע לך שאין דרך חזרה לתקן הכל!!! תחשוב לפני שאתה עושה צעד שתצטער עליו בלי סוף!! מקווה שאתה די פיקח לחשוב נכון

דנוש את באמת בסדר גמור תהיה בריאה

בגדתי באשתי

המשך

וכמובן שתוך כדי תתוודה כמה אתה אידיוט וכו... ותנסו להבין איך זה קרה.. משהו בזוגיות שלכם לא טוב שגורם לך לבגוד..אולי גם היא לא מסופקת ממך..אם אתה רציני תעבוד על זה
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר