יעקב, אני מבקש לא לפתוח הודעות חדשות כל פעם

יש לשרשר את כל מה שאתה רוצה תחת אותו הודעה ראשית.

קיטקונ אתה מנהל הפורום כאן

היי שקד בואי נהיה אמיתיים,

אם בעלך יספר לך שהוא בגד בך והוא מצטער על זה את תהיה מוכנה לסלוח לו, או להיפך את תאמרי לו שבגדת את חושבת שהוא יסלח לך וימשיך לחיות איתך כאילו לא קרה כלום.

בגידה וכנות.

לעולם לא אבגוד בבעלי.אם ארגיש שאני זקוקה לתוספות פשוט אנסה לתקן ואם לא אצליח-אלך.לא אבגוד. אם בעלי יבגוד-ואדע לא אסלח. תמיד בסוף יודעים.אם הוא זה שיספר,לפחות בנושא הכנות זה יעמוד לזכותו. כמו שאמרתי-הבעיה היא במעשה.לא בספור.אין לבגוד בזוגיות!!!אם מרגישים שרע-פשוט לנסות לתקן. למצא החסר ולטפל בזה לפני שבוגדים.בגידה אינה אופציה בזוגיות שלי. זה בכנות מלאה.

השאלה למה לספר?היא החשובה?איך אפשר לא בין בני זוג?

-כי בין בני זוג אמורה להיות שקיפות מלאה. -כי הבגידה הכי גדולה היא באמון ובהסתרה. השאלה האמיתית היא למה?למה מעדת כעת?מה זאת המעידה?ידעת שאין לבגוד.ידעת לתפגע באישתך. בנישואייך. ידעת שלשקר ולבגידה אין רגליים.היא מתגלה ותצטרך לשלם מחיר. הפתרון לבעיה הוא בגלוי הזה.תאמר לאשתך שאותה אתה אוהב.שאותה אתה רוצה שטעית. חטאת ,פשעת ואתה מוכן לשלם המחיר שהיא תקבע.אולי שיחות מקצועיות למצא הסיבה מדוע זה קרה.שיחות בשביל לבנות את היחד שלכם להבא.בשביל להוציא הכעס והתסכול שלה. בנושא הבחורה-האם היא רוצה ללדת?אולי היא תסכים לפתרון של הפלה?[לא פתרון אידאלי.]..הרע במיעוטו. תציע לה לשלם על הכל. תבהיר לה שאתה נשאר עם אשתך. כמובן שאם היא תחליט להשאיר הילד,תשתתף ותממן. לא בטוחה שאשתך תסלח.אבל..תנסה לפחות.קח נשימה .היה סבלני ואוהב ומעניק. בהצלחה!

היי שקד בואי נהיה אמיתיים,

אם בעלך יספר לך שהוא בגד בך והוא מצטער על זה את תהיה מוכנה לסלוח לו, או להיפך את תאמרי לו שבגדת את חושבת שהוא יסלח לך וימשיך לחיות איתך כאילו לא קרה כלום.

בגדתי באשתי

אני יודע שעשיתי טעות חמורה אך אני רוצה לתקן איך???

ניתן לתקן הכל...

על ידי וידוי, בינך לבין קונך .להודיע על הצער ,שגרמתה לאשתך בקש רחמים. תשתדל לחדול, ממעשים דומים בעתיד,בכל מקרה - בהצלחה- אחי

קיטקונ אתה מנהל הפורום כאן

כן "אמיתיי" (חנן) מי שמסומן בכחול הוא המנהל של הפורום

אבל אולי אתה רוצה לספר לנו את הסוד והוידוי שלך? שמנהל של פורום אחר חסם את המשתמש שלך מהפורמים, אז אתה מנסה למצוא מישהוא (מנהל?) אחר שיעזור לך. בהצלחה.

אנשים חושבים שאם יספרו את האמת אז הצד השני יסלח.......להיפך

למה לספר בכלל?

בגדתי באשתי

הבחורה לא רצתה לעשות הפלה והבטיחה לא לדרוש ממני דבר. היא יודעת שני לא אוותר על הבית.אשתי עדיין חושבת שבסוף זה לא יצליח וכנראה נתגרש. עזרי לי

בגדתי באשתי

יעקב

אני מביןם שזה עד הפעם הבאה שיעמוד לך הזין והראש ישאר תקוע באדמה..... מה לחפר מה לפצות....אכשיו אתה פודל? למה לא עשית לעצמך את חשבון הנפש קודם? הרי הבגידה לא באה אליך כרעם ביום בהיר....היא באה והתבשלה לך לאט לאט.....יכולת לחשוב על זה לפני המעשה....

כשהזין עומד - השכל בתחת

אווישששששששששש איזה מילם גסות פוייהההההההההההההההה

בגדתי באשתי

אוי ואבוי איזה אסון , תגיד כפרה איך היה באמת ספר לנו רשמים ,אנו לא מכירים על מה אתה מדבר

איך בדיוק אתה רוצה לתקן? לעשות בייק ספייס או דיליט?

האמן לי אחרי שעבור לך ייסורי המצפון לא תעשה דיליט אלא ריד דייל, אז יאללה חלאס מי שכזה נשאר כזה וימות כזה

אווישששששששששש איזה מילם גסות פוייהההההההההההההההה

חחחחחחחחחחח

כשהזין עומד - השכל בתחת

יש בזה משהו וואללה

אוי ואבוי איזה אסון , תגיד כפרה איך היה באמת ספר לנו רשמים ,אנו לא מכירים על מה אתה מדבר

מי זה?

מי זה?

בגדתי באשתי

בגדתי באישתי

אולי דעותי פתוחות מדי אני גרושה טריה! 9 חודשים למדתי מאתרי היכרות ש80% מהגברים בוגדים,אלוהים ברא את הגבר עם ראיה חדה כמו אצל החיות כדי לצוד וכמה שיותר כי כמות הזרע שזכר בטבע אמור לפזר היא כדי להתרבות,ואת האישה ברא עם חושים חדים בעיקר שמיעה וחוש ריח כדי לגדל את הנולד, ומכאן אני מבינה את הצורך הגברי לריבוי בנשים.אין צורך לעצור את זה!גבר שבוגד עושה את זה לרוב כיום כדי לעמוד בלחצים המשפחתיים ,כלכליים,וגם לחוש שהאגו הגברי לא תם! אם הגבר חכם מספיק להסתיר את זה ולהנות מךי לפגוע באישה אשריהו!
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר