בגדתי באשתי

אני יודע שעשיתי טעות חמורה אך אני רוצה לתקן איך???

יעקב, אני מבקש לא לפתוח הודעות חדשות כל פעם

יש לשרשר את כל מה שאתה רוצה תחת אותו הודעה ראשית.

יעקב שלא תקבל התקף לב מכל העניין אתה לחוץ

תרגיש מה היית מרגיש אם אישתך הייתה בוגדת בך יחמר.

זה שהוא סיפר לה ...הוא בגד בעצמו ..הלשין על עצמו .

למה חנן ? למה חמר? אל תדון אדם- טרם הגעת למקומו ! הוא ביקש עזרה

לא הטפות מוסר . פתאום כל גברברי ישראל,נהיו חסודים ומהוגנים..

פוזי

אתמול קיבלת ח"ח.היום קבלי נזיפה אין מה לעשות על טעויות משלמים את לא יכולה להגיד שלא מגיע לו

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אסף...

אז אנחנו ב..תיקו . שמע,זה יכול לקרות לכל אחד !! כרגע זה נתון עובדתי ! תצעקו,תינזפו,זה לא ישנה את העובדות ! אתם חכמים להטיף ממקום מירבצכם בכסא האורטופדי שליד המחשב. הוא מבקש עזרה - תעזרו ואח"כ תטיפו..

אם לא ינזפו בו

אחרים לא ילמדו כמה זה גרוע

למה חנן ? למה חמר? אל תדון אדם- טרם הגעת למקומו ! הוא ביקש עזרה

לא הטפות מוסר . פתאום כל גברברי ישראל,נהיו חסודים ומהוגנים..

פוזיטה עניתי לו בכל שרשור בנפרד תמכתי בו

חמר הכוונה למה להיות כזה לחוץ , אני בגדתי באישתי בכל הזדמנות וזה קורה כשאישה מתחילה לקבל את בעלה כמובן מאילו . אישה מתחילה לחשוב רק על עצמה ועל הצרכים שלה בלבד . ככה פחות או יותר מתפתחת בגידה . יש סטוץ שלא מדברים עליו

בגדתי באשתי

על בגידה

אני בוגד כול זמן שיש לי הזדמנות ואין לי שום יסורי מצפון. לא מעמין במושג הזה א ה ב ה . רק הכול ינטרסים.יעקוב על תרגיש רע.

- תקשיב ליצחק. אל תרגיש רע.

תרגיש הכי חרא שבעולם. כי עוד מעט תמצא את עצמך לבד. ואז תראה מה זה ,לרעות בשדות זרים, וגם למצוא את עצמך לבד. מהפח אל הפחת. תנחומיי. -שימי.

יעקב שלא תקבל התקף לב מכל העניין אתה לחוץ

תרגיש מה היית מרגיש אם אישתך הייתה בוגדת בך יחמר.

על בגידה

אתה יחמר!אתה לא מביו שכול אדם בנוי אחרת.אים אישתך תירצה לבגוד היא תבגוד גם אים אתה לא בוגד.כתבתי כבר אין אהבה הכול אינטרסים.אגב לאחר הבגידה הסקס אים האשה הכי טוב.שאלה אתה יכול לאכול אפונה 40 שנה?צריך קצת שועית אורז ולמחרת האפונה יותר טעימה

זה שהוא סיפר לה ...הוא בגד בעצמו ..הלשין על עצמו .

אנשים חושבים שאם יספרו את האמת אז הצד השני יסלח.......להיפך

למה לספר בכלל?

בגדתי באשתי

תביא לה מישהו שהיא גם תבגוד בך

אנשים חושבים שאם יספרו את האמת אז הצד השני יסלח.......להיפך

למה לספר בכלל?

השאלה למה לספר?היא החשובה?איך אפשר לא בין בני זוג?

-כי בין בני זוג אמורה להיות שקיפות מלאה. -כי הבגידה הכי גדולה היא באמון ובהסתרה. השאלה האמיתית היא למה?למה מעדת כעת?מה זאת המעידה?ידעת שאין לבגוד.ידעת לתפגע באישתך. בנישואייך. ידעת שלשקר ולבגידה אין רגליים.היא מתגלה ותצטרך לשלם מחיר. הפתרון לבעיה הוא בגלוי הזה.תאמר לאשתך שאותה אתה אוהב.שאותה אתה רוצה שטעית. חטאת ,פשעת ואתה מוכן לשלם המחיר שהיא תקבע.אולי שיחות מקצועיות למצא הסיבה מדוע זה קרה.שיחות בשביל לבנות את היחד שלכם להבא.בשביל להוציא הכעס והתסכול שלה. בנושא הבחורה-האם היא רוצה ללדת?אולי היא תסכים לפתרון של הפלה?[לא פתרון אידאלי.]..הרע במיעוטו. תציע לה לשלם על הכל. תבהיר לה שאתה נשאר עם אשתך. כמובן שאם היא תחליט להשאיר הילד,תשתתף ותממן. לא בטוחה שאשתך תסלח.אבל..תנסה לפחות.קח נשימה .היה סבלני ואוהב ומעניק. בהצלחה!
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר