ממש גועל..

למה אנשים בוגדים אחד בשני?!למה?!אני קוראת פה הודעות ומזועוזעת לאיזה תת רמה הגעתם?!עוד נשים באות לכאן ושואלות האם להמשיך עם היזיז ולבגוד בבעלי?!ממש גועלל לנשים כאלה אני מאחלת גיהנום כי לא מגיע לאנשים בחורות זולות כאלה שבוגדות בהם על ימין ועל שמאל עם כל בחור שעשה להם עיניים!!

- איתך לאורך כל הדרך.

צליל הנחמדה! ישנם אנשים, שלא יודעים מהי פרשת הדרכים אליה כוונו כאשר הם נישאו. ז"א, הם לא הוכשרו בין היתר, לכוונת גידול ילדים כהורים, לבניית זוגיות מתאימה, וכו'. איני יכול לומר לך , עד כמה מהאנשים כאן אמיתיים, אך דעי, שאת עומדת מול צבא שלם של רמאים בהודעות שלהם כאן. ואל לך, לקחת את זאת אישית. אני מזמן , נגמלתי מכל האינפנטילים שכאן. פשוט, אל תגיבי. זה מה שאני עושה לאחרונה. עד שאני ..... ,,,, ,,,,,,,,, מתכפר , על מישהו, שבאמת מעצבן אותי. נו,,,,,מרוקאי .אבל, צבר. - שימי. ליל מנוחה.

חח כה צודק כמו שוללה כמובן

ממש גועל..

למה אנשים בוגדים אחד בשני?!למה?!אני קוראת פה הודעות ומזועוזעת לאיזה תת רמה הגעתם?!עוד נשים באות לכאן ושואלות האם להמשיך עם היזיז ולבגוד בבעלי?!ממש גועלל לנשים כאלה אני מאחלת גיהנום כי לא מגיע לאנשים בחורות זולות כאלה שבוגדות בהם על ימין ועל שמאל עם כל בחור שעשה להם עיניים!!

הלואי שכולם יחשבו כמוך...

הלו תרגעי כל אחד יעשה מה שהוא רוצה ואל תיהי לנו פה איזה מטיפה או טלית שכולה תכלת ואם את רוצה אז תטפלי בניבחרי הציבור שכל היום מזיינים וגונבים

כל אחד באמונה ובחייו את לא בורא עולם

נכון זה פה ושם וזה לא ניראה

אצלך הכל בסדר מה איכפת לך מאחרים ?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר