- " מערובלת".

לך , האחת והיחידה בחיי. "רגעים של בית, טעמתי היום. שכבתי לנוח מעט, במיטתנו. כשלא היית. דמיינתי את הרגעים, שכבר חלפו , עם ריחך, שלא נמוג. אהבתי את הרגע, שבו חשתי , שאת נמצאת לצידי. אהבתי את מגע ידך, המלטף. רציתי לחוש את מגעך, אך, את, לא היית." "נטיתי לחשוב , איך היה בעבר. רציתי לחשוב, איך תחשבי עלי, שאני לא נמצא לצידך. רציתי לדעת, איך מערובלת כזו סחפה אותי ממך,הרחק. ישר למעמקים. ואת אינך." "בקשתי לחזור אל הרגע בו היית עבורי כתכשיט. סירבת. ידעת בעינייך, שאני כבר לא עבורך. יש מחליף, לתחליף. ואני , שאהבתי עד כלות, ואני , ואני,,ואני, כבר לא יכול לכאוב. ליבי נגלל בתהומי הזיות , וחלומות. ליבי זרוע בכאב עד אין קץ." "נכנסתי למערבולת, אכן, ואיני יודע איך לצאת ממנה. מערבולת של תשוקה לאחת שלי. וזה קשה, כי הסחרור, לא נורמלי. הסחרור מהווה אשלייה, שהיא איתי, אך, היא לא איתי. ואני שוקע. מטה מטה. והקושי בנשימה, כי הורגלתי לנשום יחד איתה, לנשום את ריחה, לנשום את נשמתה." " כאן, צללתי, בתוך המערבולת. אוהב , אך, לא נושם כבר. בתוך תהפוכות התהום, כאן צללתי, ללא תהיות ומחשבות. כמו תינוק בשנתו, הריחוף, כל כך מתוק, כאילו אין מחר. החיוך, לא שב על שפתיי. פשוט, דממתי." - שימי.

תיקון,,,,," מערבולת". סורי.

-שימי.

שימי תתעורר.

אשתך כבר במקום אחר.אסוף את השברים .הכר לך אחרת .ותבין כמוני שאשת נעוריך היא לא הדבר הכי טוב שקרה לנו בחיים .

- אכן, כל מקרה לגופו הוא.

אני לא כמוך, אוסף את השברים. אני מנסה לאחות אותם, ולשמר אותם. כנראה, שאשת נעוריך, לא הייתה כמו אשתי, כך, שאני משתתף בצערך, כמו בצערי שאתה לא חש כמוני, כי היא הדבר היחיד, ....הכי טוב..שקרה לי בחיים. מעבר לכך, היא אם ילדיי. היא אשת חלומותיי. ניתן לומר , במובן מסויים, שהיא האישה המושלמת. שהייתה לי. בטוב וברע. שהייתה לי. לכן, רק רציתי לומר לך, שלמרות הכל, מי שהייתה עימך, לטוב ולרע, אל תשכח אף פעם מה היא עשתה עבורך, ואני לא שוכח מה היא עשתה עבורי. מקווה עבורך, שיש לך כיום תחליף , כפי שהגדרת, לדבר הכי טוב שקרה לך בחיים. מקווה עבורך, וגם עבורי, שהדבר הזה יישאר בתודעה של התודה, ולא של מתן הכפיות תודה לזו שהייתה. זו היא, אל לנו לשכוח, אומנם במקום אחר, אך, בלב, נשאר , אותו מקום אוהב.לאם ילדיי. לאשתי....לשעבר. - שימי.

היא גם אם ילדיי..רצתה להתגרש הסכמתי ..היה לי קשה ...

שימי תבין החיים ממשיכים ..אל תעצור .בעוד כמה שנים תבין שזה לא סוף העולם ..הגיע הזמן שתתאבל עליה (כל פרידה עם רגש היא אבלות)וכל אחת חדשה שתהיה לך תהיה שווה אותה עשרות מונים.היא אם ילדי היא אמא טובה אני מעריך אותה מאוד על כך..מתחננת לחזור ..לא לא אחד גדול היא מקבלת ממני..תם הפרק הזה ..

שהיה לך בהצלחה

הי פעם ראשונה שנכנסתי לאתר נעים מאד לכולם אני מסכימה טוב שהסכמתה ובלי מריבות האמן לי שאם רצתה להיתגרש לא היה עודר לך כלום כך תוכל לשמור על קשר טוב עם הילדים ולא חסר נשים טובות בהתחלה קשה כי אתה פגוע בהמשך היה לך טוב

- אכן, כל מקרה לגופו הוא.

אני לא כמוך, אוסף את השברים. אני מנסה לאחות אותם, ולשמר אותם. כנראה, שאשת נעוריך, לא הייתה כמו אשתי, כך, שאני משתתף בצערך, כמו בצערי שאתה לא חש כמוני, כי היא הדבר היחיד, ....הכי טוב..שקרה לי בחיים. מעבר לכך, היא אם ילדיי. היא אשת חלומותיי. ניתן לומר , במובן מסויים, שהיא האישה המושלמת. שהייתה לי. בטוב וברע. שהייתה לי. לכן, רק רציתי לומר לך, שלמרות הכל, מי שהייתה עימך, לטוב ולרע, אל תשכח אף פעם מה היא עשתה עבורך, ואני לא שוכח מה היא עשתה עבורי. מקווה עבורך, שיש לך כיום תחליף , כפי שהגדרת, לדבר הכי טוב שקרה לך בחיים. מקווה עבורך, וגם עבורי, שהדבר הזה יישאר בתודעה של התודה, ולא של מתן הכפיות תודה לזו שהייתה. זו היא, אל לנו לשכוח, אומנם במקום אחר, אך, בלב, נשאר , אותו מקום אוהב.לאם ילדיי. לאשתי....לשעבר. - שימי.

אתה כניראה תמשיך לכתוב יפה

ואשתך תמשיך להצמיח לך קרניים ושברון לב צא מיכך, הים מלא בדגים כל אדם/אישה מתגרשים מתוך סיבה, זאת לא גילית לנו,זכותך! למטביע שני צדדים גם אני הייתי בסיפור והצלחתי לשרוד וזכיתי באלוהית, צעירה ממני בכ13 שנים, אשה למופת, נאמנה יפה ואוהבת גם לך כניראה יגיע הרגע

להנות היום מה שתפסידו למחר

- מוטי, תחיה אתה בסיפור שלך. מודה לך על העידוד.

שברון לב כבר אין. יש רק עניין של עיכול. אתה לא יצאת ישר "מהסיפור" , וכבר הייתה לך מישהי בפחות 13 שנה. מה אתה קוסם? או משהו "אנ- קובנציונלי"- שיכול להתריע מערכות בו זמנית, ובפרט , שמדובר באישה , העתידית , שתהא לך?..... גיליתי את הצמחת הקרניים. אתה לא מחדש לי. גם אני יודע למטבע יש שני צדדים. אך, לא תמיד הצד השני גלוי. לכן , אנו נדפקים. הרגע, אולי יגיע. אך, אני טירון בעסק. מה לעשות. תצחק. אבל זה מה יש. אם יש אלוהית. אני מאמין שהוא ישלח אותה אליי. רק הזמן ידבר. פרק ב', נמחק מהמפה של שימי.ללא מחוייבות. כלל.!!!! - שימי.

תיקון,,,,," מערבולת". סורי.

-שימי.

פרידה

היי שימי אני כלכך מבין אותך גם אני חשבתי שהאשה שהיתי נשוי לה היא האשה של חיי אהבת אמת ואכן בזמן מסוים זה היה כך כשהיא ביקשה להתגרש תון כמה ימים עזבתי את הבית השארתי לה הכל ואני מתכוון הכל תוך שבועיים היינו גרושים (קשרים) לאחר כחודש וחצי היא אומרת לי שהיא עשתה את הטעות של החיים שלה והיא רוצה לחזור חזרנו וזה לא היה זה אז אני עזבתי את הבית אחרי 4 חודשים במהלך ה4 חודשים האלה גיליתי דברים שלא גילתי ב10 שנים היה קשה כואב אבל אני כבר עומד על הרגליים יש אהבה חדשה (הפרידה היתה לפני 2 חודשים) ואני נרגש ממה החיים מזמנים לי אז בהצלחה לך ולכולם

אתה כניראה תמשיך לכתוב יפה

ואשתך תמשיך להצמיח לך קרניים ושברון לב צא מיכך, הים מלא בדגים כל אדם/אישה מתגרשים מתוך סיבה, זאת לא גילית לנו,זכותך! למטביע שני צדדים גם אני הייתי בסיפור והצלחתי לשרוד וזכיתי באלוהית, צעירה ממני בכ13 שנים, אשה למופת, נאמנה יפה ואוהבת גם לך כניראה יגיע הרגע

מוטי שימי אוהב את אשתו ..והוא צריך להבין שהפרק הזה תם ...ולהמשיך הלאה..

האמת שיש לי מתכונים שיוכל להשיב את אהבתה ..

- מוטי, תחיה אתה בסיפור שלך. מודה לך על העידוד.

שברון לב כבר אין. יש רק עניין של עיכול. אתה לא יצאת ישר "מהסיפור" , וכבר הייתה לך מישהי בפחות 13 שנה. מה אתה קוסם? או משהו "אנ- קובנציונלי"- שיכול להתריע מערכות בו זמנית, ובפרט , שמדובר באישה , העתידית , שתהא לך?..... גיליתי את הצמחת הקרניים. אתה לא מחדש לי. גם אני יודע למטבע יש שני צדדים. אך, לא תמיד הצד השני גלוי. לכן , אנו נדפקים. הרגע, אולי יגיע. אך, אני טירון בעסק. מה לעשות. תצחק. אבל זה מה יש. אם יש אלוהית. אני מאמין שהוא ישלח אותה אליי. רק הזמן ידבר. פרק ב', נמחק מהמפה של שימי.ללא מחוייבות. כלל.!!!! - שימי.

שימי יקר ..אם אתה טירון תקשיב לבעליי הניסיון..אם תקשיב לי אשתך תשוב אליך הבטחה

שימי, קרא היטב

חבר, 3 ילדים ואישה לאחר 15 שנות נשואים, נטשה לטובת מישהו שהכירה בעבודה הוא נשבר ירד במשקל וניראה כמת. התגרשו לאחר 6 חודשים הכיר משהי בת 25 נהפך למאושר היא איבדה בעל, אבא נחמד ובטחון כלכלי הוא באולימפוס. הזמן מרפא הכל, גם זוגיות שעלתה על שירטון, מ...ניסיון.

- " מערובלת".

לך , האחת והיחידה בחיי. "רגעים של בית, טעמתי היום. שכבתי לנוח מעט, במיטתנו. כשלא היית. דמיינתי את הרגעים, שכבר חלפו , עם ריחך, שלא נמוג. אהבתי את הרגע, שבו חשתי , שאת נמצאת לצידי. אהבתי את מגע ידך, המלטף. רציתי לחוש את מגעך, אך, את, לא היית." "נטיתי לחשוב , איך היה בעבר. רציתי לחשוב, איך תחשבי עלי, שאני לא נמצא לצידך. רציתי לדעת, איך מערובלת כזו סחפה אותי ממך,הרחק. ישר למעמקים. ואת אינך." "בקשתי לחזור אל הרגע בו היית עבורי כתכשיט. סירבת. ידעת בעינייך, שאני כבר לא עבורך. יש מחליף, לתחליף. ואני , שאהבתי עד כלות, ואני , ואני,,ואני, כבר לא יכול לכאוב. ליבי נגלל בתהומי הזיות , וחלומות. ליבי זרוע בכאב עד אין קץ." "נכנסתי למערבולת, אכן, ואיני יודע איך לצאת ממנה. מערבולת של תשוקה לאחת שלי. וזה קשה, כי הסחרור, לא נורמלי. הסחרור מהווה אשלייה, שהיא איתי, אך, היא לא איתי. ואני שוקע. מטה מטה. והקושי בנשימה, כי הורגלתי לנשום יחד איתה, לנשום את ריחה, לנשום את נשמתה." " כאן, צללתי, בתוך המערבולת. אוהב , אך, לא נושם כבר. בתוך תהפוכות התהום, כאן צללתי, ללא תהיות ומחשבות. כמו תינוק בשנתו, הריחוף, כל כך מתוק, כאילו אין מחר. החיוך, לא שב על שפתיי. פשוט, דממתי." - שימי.

ריגשת אותי מאוד

והלוואי שבעלי היה מרגיש אליי את כל מה שאתה מרגיש לאישתך....

-לכל אחד זהו דבר שהינו אינדוודואלי. לכן, איני יכול לומר לך,

מה בעלך, היה מרגיש , אילולא. תודה לך על הקומפלימנט. עשי חייל. והעיקר, גרמי לבעלך, לאהוב אותך. ישנן הרבה דרכים להשיג את אהבתו. סמכי עליי. לכי על תחושת הלב, וזכי בהפקר. באהבה. - שימי.

- " מערובלת".

"האחת והיחידה בחיי" שמע סיפור "אמיתי", שימי

מקרה שקרה ב"אמת" לפני דלת נעולה... -יקירתי, פתחי לי את הדלת! -לא יכולה, אני ערומה. -לא משנה, אני לבד! -אבל אני לא... עונה האישה.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר