תנסי אותי אולי אני כן ולא יודע שאני מלאך

שטויות במיץ

סיים את המשפט . מה השטויות שאתה מדבר ? אתה מתכוון שהזדקנה ? איזה שטויות.....

מאוננת... מאחר ואני[ מתקשר ]ו מרגיש אותך מרחוק..

את רחוקה ממני עיר אחרת.. אני מרגיש שהבעיות עם בעלך בכלל ברמות אחרות. צרי קשר. והסביר לך.

טופז הדת אוסרת עליך חבר את אשת איש

אם את זקוקה לזה וזה יהיה יותר קל לך מאשר לתקן את המצב בחיים שלכם .לא הולך לך אז תעשי מה שיתן לך להרגיש אישה במובן המלא של המילה. ענין הדת אוסרת עליך , את אשת איש וזה איסור מוחלט . האם ניסית לדבר איתו , הרי את גם לא יוזמת מה העניין הוא דוחה אותך ואת מעדיפה לתת ללהבה להיכבות בניכם עד שתמות . אני בעד מה שטוב לך . אין בעיה יש הרבה שישמחו לקפוץ על הצעתך . יש לי בשבילך הרבה עצות מעניינות כנסי למייל hanan1223@walla/com

ילד מצד אחד אתה מיעץ כמו צדיק-

מצד שני אתה מנדב , עצמך לסתום אצלה חורים ...

אין ריגוש ועניין מבעלי

אני נשואה כעשר שנים. חיים כמו אצל כולם עליות ומורדות. מה שקורה שבעלי אינו אדם חם ואוהב , אף פעם לא מחבק או מנשק. אני לא זוכרת מתי חיבק אותי או נישק אותי. האמת שגם אני לא יזמתי אף פעם. אולי בעיות החיים גרמו לריחוק המסוים הזה. יש לנו 3 ילדים לא קלים . בעיות כמו כל הילדים. בקיצור התחלתי לחשוב לאחרונה שאולי אני אעשה לי איזה חבר. אז מה ? גם מבחינת הדת לא תהיה לי בעיה שהרי אני לא מקבלת מבעלי מה שמגיע לי עפ"י חוקי הדת. מה דעתכם ? איך לעשות חבר ? אני בת 38 , די נחמדה (כך כולם אומרים) 1.72 ס"מ. אולי מישהו שגם נשוי כמוני ולא נמצא בשיא האושר ורוצה גם להכניס קצת אקשן/עניין לחיים. תודה ולהתראות

אשת איש מחוץ לתחום תלכו ליעוץ זוגי אולי תסתדרו

ילד מצד אחד אתה מיעץ כמו צדיק-

מצד שני אתה מנדב , עצמך לסתום אצלה חורים ...

לא יפה הכנתי לך מעורב ירושלמי אחי

חנן נא לשמור על לשון נקי התראה ראשונה לך

אין ריגוש ועניין מבעלי

אני נשואה כעשר שנים. חיים כמו אצל כולם עליות ומורדות. מה שקורה שבעלי אינו אדם חם ואוהב , אף פעם לא מחבק או מנשק. אני לא זוכרת מתי חיבק אותי או נישק אותי. האמת שגם אני לא יזמתי אף פעם. אולי בעיות החיים גרמו לריחוק המסוים הזה. יש לנו 3 ילדים לא קלים . בעיות כמו כל הילדים. בקיצור התחלתי לחשוב לאחרונה שאולי אני אעשה לי איזה חבר. אז מה ? גם מבחינת הדת לא תהיה לי בעיה שהרי אני לא מקבלת מבעלי מה שמגיע לי עפ"י חוקי הדת. מה דעתכם ? איך לעשות חבר ? אני בת 38 , די נחמדה (כך כולם אומרים) 1.72 ס"מ. אולי מישהו שגם נשוי כמוני ולא נמצא בשיא האושר ורוצה גם להכניס קצת אקשן/עניין לחיים. תודה ולהתראות

פרשנית לעניני דת שלום וברכה

מה זאת אומרת הינך נותנת היתר מבחינת שמיים על עברה שניקראת בעשרת הדיברות ולא תחפץ אשת רעך במעשיך הינך חוטאת ומחטיאה . מפתה גבר נשויף לחטוא יחד אתך .חס ושלום, לא רוצה לשפוט אותך ,או לקטרג עליך ,הנני איזה תלית שכולה תכלת. אך למוד נסיון מחי אומר לך לפני שהתחתנתי נהלתי רומן בן כמה ימים באחת מחופשתי בסיני יחד אים אשה נשואה . אומר לך השלכות רבות לחיים הביא לי, מקרה זה הטביע את זעמו . (אנוכי לא איזה דוס או משהו כזה אלה יהודי מאמין באלוקי ישראל,)

היייי טופזי איפה נעלמת דברי איתי נשמה

חזרה לזרועות בעלה שיש בניהם ברית מפי עליון

אני צריכה מלאך אחד,יש אחד בשבילי

- תעזבי שטויות. צרי איתי קשר במייל.

shimiam0@walla.com מירי, תביני...מלאכים נמצאים רק בשמיים. אנו, בני הארץ, בנויים רק לנאמנות, ורוצים את האהבה, הלא גשמית והחומרית. אלא, את האהבה , האמיתית. בינו לבינה. ובינה לבינו. זה הכי חשוב. זה מה שמבסס את הנתינה ההדדית עם הזמן. וזה מתוך נסיון. - שימי.

אין ריגוש ועניין מבעלי

תגובה

לטופז אני נשוי פי 3 ממך באושר "לא עושר" האם כאשר התחתנת חשבת שהחיים ונישואין זוגיות זה כמו הסיפורים סרטים תשכחי מזה כל יום בנשואין זה משהוא אחר מוכן להסביר לך במידה והיה לי את האי מייל שלך הייתי רושם לך טיפים לעבור גם את זה בחיים בזוגיות אין שוויון שוויון יש בסיפורים ולכן במקום לחשוב על מישהוא אחר שגם עימו תגיעי לאותו מצב כמו עם בעלך חשבי כיצד לפתור את בעייתך בצורה יצירתית אני תמיד אומר שלנשים יש יותר חכמה מהגברים חכמה הקשורה ברגש.

אני רוצה להיות חבר שלך

לטופז בוקר טוב!!!! טופז אני גם באותה בעיה שלך ואני יודע מה ההרגשה הזאת אם את מעוניינת אני רוצה להיות איתך בקשר אנא צרי איתי קשר במייל שלי הכתובת היא : moshe_atias33@walla.com

לא "עושים" חבר, מוצאים ואז בעלך יוציא לך ת'מיץ

הפתרון הוא לנסות ולחיות ביחד ומי אמר שהגבר חייב ליזום הכל מדוע ולמשל לא תחבקי אותו, תקני בגדים סקסיים, מגרים לסקס כדי לשנות משהו בחיי הנישואים המשעמים שלכם, צאו לנופש לבד ונסו לשפר את חיי הנשואים. לאחר שתמצי זאת ולא ילך,מיצאי דרך חדשה. אבל אל תכנסי לאשליות לבחורה גרושה עם שלשה ילדים, לא יעמדו בתור גברים כדי להיות עימך, אלא אם את דומה שרון סטון.

להנות היום מה שתפסידו למחר

פרשנית לעניני דת שלום וברכה

מה זאת אומרת הינך נותנת היתר מבחינת שמיים על עברה שניקראת בעשרת הדיברות ולא תחפץ אשת רעך במעשיך הינך חוטאת ומחטיאה . מפתה גבר נשויף לחטוא יחד אתך .חס ושלום, לא רוצה לשפוט אותך ,או לקטרג עליך ,הנני איזה תלית שכולה תכלת. אך למוד נסיון מחי אומר לך לפני שהתחתנתי נהלתי רומן בן כמה ימים באחת מחופשתי בסיני יחד אים אשה נשואה . אומר לך השלכות רבות לחיים הביא לי, מקרה זה הטביע את זעמו . (אנוכי לא איזה דוס או משהו כזה אלה יהודי מאמין באלוקי ישראל,)

חמוד !!!!!!!!!!!

לא "עושים" חבר, מוצאים ואז בעלך יוציא לך ת'מיץ

הפתרון הוא לנסות ולחיות ביחד ומי אמר שהגבר חייב ליזום הכל מדוע ולמשל לא תחבקי אותו, תקני בגדים סקסיים, מגרים לסקס כדי לשנות משהו בחיי הנישואים המשעמים שלכם, צאו לנופש לבד ונסו לשפר את חיי הנשואים. לאחר שתמצי זאת ולא ילך,מיצאי דרך חדשה. אבל אל תכנסי לאשליות לבחורה גרושה עם שלשה ילדים, לא יעמדו בתור גברים כדי להיות עימך, אלא אם את דומה שרון סטון.

כמה שאתה / את צודקת !!!

תגידי נשמה את עובדת יש לך מקצוע כל שהוא ???אם כן מה מקצועך???

בוודאי שאני עובדת.

אני אשת קריירה , עסוקה מאוד , לא יכולה לפרט בדיוק מה אני עושה מפאת כבוד המשפחה . אתה מבין ...לא נעים.... זה שאני כרגע מתכתבת איתך ויש לי מעט זמן זה מאחר שאני בחופשה ... ביי ביי חמוד קטן
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
סודות + וידויים
בחר
בחר